Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla benim amacım keyif almak biraz da kafayı çalıştırarak oynamak pirate warrior gibi sürükle bırak yapmak istemiyorum. böyle bir deck de henüz yok anlaşılan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Paladin deck i oynamak istiyorum ama bende Patches yok,bu deck de o kadar önemli mi sizce ?

Bu destede ne kadar önemli bilmiyorum ama patches herkesde bulunması gereken kartlardan biri bence. Hele hele aggro oynuyorsanız. Patches yüzünden her desteye ufak bir pirate paketi konuluyor. 1. turda inseniz boardu çok rahat kazanıyorsunuz Southsea Captain ile çağırsanız havadan gelen 2/2 charge küçümsenecek bir şey değil. Ha evet elinize çekerseniz o kötü oluyor orası ayrı. Ben craftladığıma hiç pişman olmadım dustınız varsa da craftlamınızı tavsiye ederim.
  • Warlock deck kendim oynamadım ama hep karşı tarafta zorlandım öfledim yendiğimde oldu yenildiğimde ama her oyuna başlayınca zorlu bi maç oluyodu.

Benim görüşüm warlockun yeni metasını hafife almayın.oynayamıyosanız stream izleyin mulligan stratejilerine bakın.şans verin.ama en güzeli oynarken öğrenmek.warlock o kadar çok karşıma çıktı ki verin decki ne yapmam gerektiğini bilirim.

Metastatsda 4 günde bi başa yeni deckler çıkıyor.bu en iyisi diyemeyiz ama warlockun güçlü bir savunması var ve weaponu da güçlü.önü açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Bugün karşıma gelen 6 big priestten 5 tanesi barnes çekti, 1'i çekemedi. 1 win 5 lose. Decki kendim de denedim, resmen yazı tura atmak gibi. Barnes çekmek yada çekmemek... Yok şu decke karşı hangi kartları atayım, şunu atsam neyle cezalandırır vs hiçbir hareket kaygısı yok. Koyun gibi el gelsin oynayayım diye bekliyorum. Ve yüksek ihtimalle geliyor.

Evolve shamanıma 2 Hex koydum. 1 de devolve vardı zaten şuan gelen 2 big priestide barnes çekmesine rağmen yendim. Hem şu mind control CotW ya da DOOM! kullanarak 10mana minyon çıkaran deckleri de yok ediyor. Nerflendi diye köşeye ittik ama hala gideri var.

• rerea kullanıcısına yanıt
    Demonlock oyunun en çıldın decki şuanda. Voidlordlar, enforcerler elinde birikse weaponla ortaya düşüyor, deckinde kalsa oakhearth ile düşürüyosun. Herosu çok sağlam. Ben medivh de koydum Rin'in 5 manalık spellerini minyona dönüştürüyorum

En komiği de adam son jade idolu fatique için bekletiyor, Azari'yi elime alınca adam ne yapacağını şaşırıyor resmen. Yollasa patlatıcam, dönüştürse jadeleri bitecek

• Bugün warrior legengary silahını düşürdüm, druid ve paladin de var, bi türlü mage çıkmadı.

Benim en çok hoşuma giden deck evolve shaman ama win ratei kötü görünüyor, meta şekillensin secret mage kurup rank 5 olayım yeter bana.

Her adventurdan açılan ilk 10 packten kesin legendary çıkıyor mu yoksa sadece Koboldsa özel miydi?

• İmkanım olsa düşünmeden yapacağım deck.

• şu varken control warlock oynanmıyor hiçbir zaman yeteri kadar heallanamıyorsun

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuIminata -- 16 Aralık 2017; 1:5:39 >
  • FuIminata F kullanıcısına yanıt
    Adam 41(kırk bir) manalık kombo yapmış ve rakipte raza yok ? Afedersin de bu priesti basic deckle bile yenerim.

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    11 kartı birden yanarsa tabii ki yenersin. Razayı çekmiş olsa dahi o 11 kart yandıktan sonra illa ki kilit kartlarının çoğunu yitirdiği için burst potansiyelini yitirir ve rakibi zamanında eritme şansı inanılmaz düşer. Bu da elimdeki kartların hayatta kalmam için yeterli olacağı anlamına gelir...

Ha zaten adamın hem raza, hem mind blast, hem anduin, hem velenı daha destesinde 11 kart varken bulması benim 6 seali tamamlamamdan daha zor. Sonuçta benim sınırsız kart çekme opsiyonum var onun yok.

Bu arada resmi paylaşmaktaki amacım "Warlock Priesti döver" demek değildi. Sadece oynarken yaşadığım bir anı paylaştım...

• bu silahlar bence en az 1 atak olmalıydı özellikle magenin silahı aynı şekilde warlockda öyle Rin lerin hepsini yapıyorsun 10 manalık kartı yere düşürüyor mage desen control decke konulmuyor kartını yakıyor ne anladım o işten gerçekten epic kartlar legendary kartlardan daha iyi.
  • matrix999 M kullanıcısına yanıt
    Magenin silah zaten kontrol destelerine uygun değil. Daha çok tempo-burn tarzı benzini biten desteler için tasarlanmış.

Warlocka da medivh koyup azari'yi ortaya düşürmesin diye 1 tur önceden kullanıp atiesh giyiyorlar. Zaten istediğimiz zaman kırabilsek gereğinden güçlü olurdu silahlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuIminata -- 16 Aralık 2017; 1:56:14 >
  • FuIminata F kullanıcısına yanıt
    bu yüzden hala auctioneer versiyonu daha iyi. 40 manalık rin aşamasında full cycle gitse kilit kartlarını daha rahat bulabilirdi

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Evet bu tarz bir matchupta auctioneer daha iyi. Hele bazen ortada kart harcamayı gerektirecek bir şey olmuyor, öylesine hero power atıp geçiyorsun ya... Auctioneer olunca boş tur demek desteyi eline almak demek.

Ama zaten her karttan 1 tane var, bir de aggroya karşı gözyaşlarını o auctioneer ile silmek ayrı bir acı veriyor insana.

• Yahu şu yeni warlock kartları ve herkesin oynadığı malum cube-voidlord-dark pact destesi anlamsız bir şekilde güçlü değil mi
  • Dün psychic stream çıktı. Deck yok diye hiç bi şey oynayamıyorum ladderda.

https://www.vicioussyndicate.com/controlboys-razakus-priest/

Şu deck'i gördüm artık sıkıldım bundan fekat ne yapayım el mahkum deneyelim.
  • yalnız bu deckin winrate i 5-1 arası yüzde 60 diğerlerinde düşük.
    ben de 5-1 için yaptım bu decki.http://metastats.net/deck/d6c2b476-cf1a-4d3d-9d2b-c4923e1fd765/last7/
    demonlock warlocku tokatlamak için

Rank 20-5 arasıhttp://metastats.net/deck/13a1758b-dd0b-4259-b7d5-b46d1a148530/last7/
    gadgedzanlı versiyonu işine yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 16 Aralık 2017; 13:30:48 >
  • 3 4 aya epey bir kart wilda geçecek bunu göz önünde bulundurmalı mıyım sizce deck yaparken
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de tam da bir kaç oyun attıktan sonra lyra ile dadgetzan'ı değiştirdim Lyra çok useless kalıyor. Fakat şöyle bir sıkıntım var karşıma gelen deckleri bilmediğim için şuan biraz hem mulligan bakımından hem de oynanış bakımından saçmalıyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum. Sanırım bir süre alışana kadar böyle devam edecek. Bu sezon 10 veya 5 civarına rahatlıkla çıkamıycam sanırım.

EDİT: Bu arada psychic stream ws spell hunter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 16 Aralık 2017; 14:15:36 >
  • 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.