Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10981099110011011102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chillout

Priestle mi

Evet. Priestin kazanması komboya bağlı. Hunter'ın early sağlam + masayı temizlemesi zor olduğundan rahat kazanıyor.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Hunter aggrolara karşı da güçlü. Sanırım tüm deckleri uğraştıran en güçlü deck jade druid

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayacaktım yine dayanamadım

Na hesabı olduğu için gps kullanarak aldım başka türlü gidilmez o kadar mesafe .

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Gps kullanarak nasıl alıyorsunuz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynefaynel

Gps kullanarak nasıl alıyorsunuz hocam ?

Youtube da videosu var how to get nancy yaz çıkar.Buradan da anlatırdım fakat çok uzun sürer .

• bu patches the pirate denen kart bir destede en fazla kaç tane bulunabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 21 Ekim 2017; 0:59:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

bu patches the pirate denen kart bir destede en fazla kaç tane bulunabiliyor?

Max 1. Legendary kart hocam mantık aynı

• Ya bugun bir tane hunter a denk geldim manyak 5. Tur da elindeki kartlari 5 mana yapan bir kart atti sonra elindeki butun giantlari atti yere 1 tur daha dayansam shadowreaper anduin olup halledicektim ne gicik bir deck.

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Wild da gang up atmış galiba rakip

• Talat2106 kullanıcısına yanıt
    O deck cidden sinir bozucu özellikle druid oynadığımda hiçbir şey yapamıyorum . Priest oynadığınızda yine cevabınız oluyor bir şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynefaynel

O deck cidden sinir bozucu özellikle druid oynadığımda hiçbir şey yapamıyorum . Priest oynadığınızda yine cevabınız oluyor bir şekilde

Aggro druid şamarlıyor.Priest ile mulliganda shadow visions ve lightbomb çekmen lazım.Deathlord ve belcher ile yine dayanabilirsin anduin atana kadar.

• Yakınımda fireside gathering var bitane yarın saat 11.30-12.00 arasındaymış şimdi oraya gidip hearthstone açıyorum ve bitiyormu ? kaç kişiyle oynamam lazım ? şimdi gideriz kimse gelmez kesin :)

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Stonehillden fazladan belcher cikti onunla dayandim zaten ama yok lanet bisey dedigin gibi light bomb cok etkili olur da sans iste gelmeyince gelmiyo lanet kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 21 Ekim 2017; 14:59:43 >
  • Fireside ı halledemeyen varsa androidden fake gps indirip etkinlik olan yerlerin adresini kopyala yapıştır yapip hallettim. Deneyin bi isterseniz.. Ios cihazlarda bu uygulama yok o sıkıntı oldu sadece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni gelen hero o kadar kötü ki uğraşmaya değmez şöyle animasyonlu kaliteli bir şey yapmak çok mu zor yani.
  • standartta highlander priest ile mage icy touch yeni hero ve powerına karşı yöntem nedir? bi druidden bir de mageden çekiyorum ya.
    hydra hunter oynuyorum sırf bu yüzden .
  • Biseydenicem kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulamayı telefona indirdim etkinlik olan bir yerin koordinatlarını girdim . Sonrasında oyuna giriyorum telden fakat olmuyor ? Gözden kaçırdığımız bir nokta mı var ? Koordinatları mı yanlış giriyorum yoksa ?
  • Biseydenicem kullanıcısına yanıt
    bunu mac ya da pc de nasıl yaparız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

bu patches the pirate denen kart bir destede en fazla kaç tane bulunabiliyor?

Max 1. Legendary kart hocam mantık aynı

karşımdaki kişi roque oynuyordu ranked oyunda. yere bir pirate kartı attı destesinden tam 4 adet patches the pirate indi battlefielda, bir tanede elinden attı, karşımda 5 patches the pirate vardı bir de ilk attığı pirate. (şu silah varsa charge özelliği alan.)
  • Lynefaynel L kullanıcısına yanıt
    lokasyon saatiyle telefonun saatini aynı olarak ayarlamalısın.bir de fireside zamanlarına dikkat etmelisin.
  • 
Sayfa: önceki 10981099110011011102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.