Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1076. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Legendary kartlar için mevcut tier list atabilecek var mı? Geri döndüm 10 civarı leg ve 2200 dust var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NemanjaBjelica

Legendary kartlar için mevcut tier list atabilecek var mı? Geri döndüm 10 civarı leg ve 2200 dust var.

https://disguisedtoast.com/articles/263-hearthstone-crafting-and-collecting-guide

Buyrun hocam.
  • Ultimate infestation nerf yemeli oyun tarihinin en saçma ve op kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Ultimate infestation nerf yemeli oyun tarihinin en saçma ve op kartı

Arena için nerfte yetmez direk kaldırsınlar. Firelands Portal ile kıyaslasak 5dmg + 5-5 minion kısmı bile Firelands'tan üstün. 5 armor'un değerini 1 mana desek bu üçlü kombinasyonun ederi 8 manadır. Geriye kalan 2 manaya 5 kart çekme ve bunların hepsinin 1 kartla gerçekleşmesi bu kartı legendary üstü yapıyor. Mana değerini arttıramayacaklarına göre card draw 2 ye düşürülmelidir. Fakat kaç ay sonra düzeltilir bilinmez. Blizzard yıllar sonra yaptığı nerflerle ünlüdür. Tepkileri çok geç veriyor. Zamanında wowda da yaşadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Ultimate infestation nerf yemeli oyun tarihinin en saçma ve op kartı

Arena için nerfte yetmez direk kaldırsınlar. Firelands Portal ile kıyaslasak 5dmg + 5-5 minion kısmı bile Firelands'tan üstün. 5 armor'un değerini 1 mana desek bu üçlü kombinasyonun ederi 8 manadır. Geriye kalan 2 manaya 5 kart çekme ve bunların hepsinin 1 kartla gerçekleşmesi bu kartı legendary üstü yapıyor. Mana değerini arttıramayacaklarına göre card draw 2 ye düşürülmelidir. Fakat kaç ay sonra düzeltilir bilinmez. Blizzard yıllar sonra yaptığı nerflerle ünlüdür. Tepkileri çok geç veriyor. Zamanında wowda da yaşadık.

5ten azalması buff dahi olabilir kendini mill etmemeis için. Nereden tutulsa elde kalıyor cidden op bir kart.

• jade idol olmasa 2 ui oynayan bir desteyi control paladin yada priest ile çok rahat fatigue'de yenebiliyorsun zaten. bir ara kolentonun taunt druidi vardı fatigue'e koşarak gidiyor. bence sıkıntı jade idol ve innervate.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

jade idol olmasa 2 ui oynayan bir desteyi control paladin yada priest ile çok rahat fatigue'de yenebiliyorsun zaten. bir ara kolentonun taunt druidi vardı fatigue'e koşarak gidiyor. bence sıkıntı jade idol ve innervate.

Kesinlikle katılıyorum. Daha demin adam fatigue den gidecekken jade idolleri karıştıra karıştıra hem boardda durduralamaz bir jade ordusu yarattı hemde fatigueden gitmedi. Bende mi jade oynasam diye düşünüyorumda desteyi kurdum hiç oynamadım daha önce alışaması zaman mı alıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    her turn elindeki jadeleri masaya boşaltıyorsun neye alışacaksın merak ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

her turn elindeki jadeleri masaya boşaltıyorsun neye alışacaksın merak ettim :)

Jade idolü ne zaman shuffle lıyıp ne zaman summonlicaz ondan bahsetmiştim alışmak derken. Birde oyunda deste ne kadar iyi olursa olsun bence alışmak gerekiyor öncesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

jade idol olmasa 2 ui oynayan bir desteyi control paladin yada priest ile çok rahat fatigue'de yenebiliyorsun zaten. bir ara kolentonun taunt druidi vardı fatigue'e koşarak gidiyor. bence sıkıntı jade idol ve innervate.

Innervate yıllardır olan bir kart. Jade idol asıl problem.
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    İlk jade idol genelde shuffle edilmez çünkü deckini bozar ve late game'e gidebilmen için gerekli diğer kartları çekme şansını düşürür. Şu anki metada amaç ramp kartları ve innervatelerle rakibinin 2 katı manaya ulaşıp bir an önce ultimate infestation denen lanet kartı oynamak sonra zaten elini yeniden dolduruyorsun.
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    zaten hep problemdi innervate. innervate innervate coin dr. boom zamanlarından beri en nefret ettiğim kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

İlk jade idol genelde shuffle edilmez çünkü deckini bozar ve late game'e gidebilmen için gerekli diğer kartları çekme şansını düşürür. Şu anki metada amaç ramp kartları ve innervatelerle rakibinin 2 katı manaya ulaşıp bir an önce ultimate infestation denen lanet kartı oynamak sonra zaten elini yeniden dolduruyorsun.

Tamamdır teşekkür ederim. Ikinci gelen jade idolü late game e doğru shuffelicam o zaman. Kanser deck ama rank 8 de takıldım kaldım çıkamadım priestle jade denemeye karar verdim o yüzden. Ultimate Infestation oyunun en dengesiz kartı bu arada blizzard quest rogue a yaptığı gibi nerfler umarım

• gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsanız kartın destede 2 tane bulunabilmesini engellemek sorunu çözer.

Kartın 10 manaya "bu nasıl bir saçmalıktır arkadaş" dedirten bir yanı yok ama aşırı yüksek ramp potansiyeli ve fatigue yememesini sağlayan bir zafer kondisyonu olan druide böyle bir kart bağışlamak çok saçma.

Bütün 5'leri 4 yapsalar ya da kartı leg yapıp her desteye 2 tane koyulmasını engelleseler sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum.

• eu hct'ye katılacak 77 oyuncunun hepsi druid almış. kft her ne kadar ilginç kartlarla gelse de oyunun en kötü metası. mid shaman zamanı bile bu kadar değildi.

https://twitter.com/Azumoqt/status/902614768762011648
  • quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

Kartın 10 manaya "bu nasıl bir saçmalıktır arkadaş" dedirten bir yanı yok ama aşırı yüksek ramp potansiyeli ve fatigue yememesini sağlayan bir zafer kondisyonu olan druide böyle bir kart bağışlamak çok saçma.

Bütün 5'leri 4 yapsalar ya da kartı leg yapıp her desteye 2 tane koyulmasını engelleseler sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum.

o kartın drawı en fazla 2 olmalı bu kadar op hale getiren boşalan eli doldurması bu yönde bir nerf kesinlikle gerek aksi halde oyunu saçma hale getiren jade mekaniği bize işkence çektirecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

o kartın drawı en fazla 2 olmalı bu kadar op hale getiren boşalan eli doldurması bu yönde bir nerf kesinlikle gerek aksi halde oyunu saçma hale getiren jade mekaniği bize işkence çektirecek.

Wildde mil rog a denk geldimi özellikle oynasınlar diye bekliyorum o kartı☺

• Geçen turnuvanın hediye paketleri ne zaman verilecek
  • Beyler artık decki oluşturmayı planlıyorum ama tier listesine bakıyorum aggro druid warriordan geçilmiyor. Jade de dahil hiçbirini oluştumak dahi istemiyorum. Zevk vermeyen deckler. Nerf gelmeden metanın oturacağını da sanmıyorum. Napsam bilemedim. Fikri olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biseydenicem

Beyler artık decki oluşturmayı planlıyorum ama tier listesine bakıyorum aggro druid warriordan geçilmiyor. Jade de dahil hiçbirini oluştumak dahi istemiyorum. Zevk vermeyen deckler. Nerf gelmeden metanın oturacağını da sanmıyorum. Napsam bilemedim. Fikri olan var mı ?

ne yazikki meta yine aggro gibi gözüküyor token druid ve pirate warrior, murlock paladin control metasında da herkesin nefret ettiği jade druid eğlenceli deckler tier 2 ve tier 3 yeni warlock decki ve big priest az da olsa işe görüyor secret mage i de tavsiye edebilirim
  • 
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.