Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Holy Templar

dk guldan ve jaraxxus ikilisini denemeyen varsa denesin.gerçi baya riski birşey çünkü jaraxxus oynayınca 15 olan canı pat küt facebot oynayanlar hemen seviniyor alex+kombo yapmışlar gibi.infernoları dk guldan ile oynamak bazen oyun kazandırıyor ama oda riskli çünkü dk priest hemen süpürüyor ortalığı,paladin kombosuda öyle ama jaraxxus iken 2-3 tur inferno oynayabilirseniz rakipte removal kalmıyor üstüne jaraxxus silahı ve dk guldan siphon soul ile birşince baya etki ediyor.dk guldan 10 mana iken oynansa daha etkili oluyor çünkü siphon soul oyun uzadıkça etkisini gösteriyor,gerçi benim şansıma hep son kart olarak gelmeye başladı 3-4 gündür o zamanda fazla etki yapamıyor.paladin dk karttan çıkmadı ama açmayı düşünmüyorum,burgly ile olan kombo destesi bana göre değil.
    o değilde priest baya zorluyor.kazakus ve raza hero power spam olan deste birde ölen minyonları geri getiren deste ( ne hikmetse hep obsidian statue geliyor )

Dediğiniz iki priest desteside bende var tavsiye ederim. O ölen minionu çağırmada siz seçiyorsunuz istediğiniz kartı :D statue genelde seçiliyor o yüzden hep o geliyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    E broken değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

piratelar laddere geri dönmeli. karşıma cairne nzoth elise lich king ve uther dk oynayan paladinler geliyor. bunlar rush yemedikçe destelerine 3-4 tane daha 8 drop eklerler.

Daha ne istiyosun aga aylardır biz ağlamıyomuyduk meta çok hızlı full aggro diye,öyle deckler gelmeye devam etsin ben çok mutluyum şahsen,bide craftlıycak deck bulabilsem..

• ben de control paladin oynuyorum ama destemde doomsayer da tar creeper da var bu aggroları yavaşlatmak için. bu greedy desteleri destende sadece 1-2 anti aggro kartı olsa bile yenemiyorsun. kaldı ki geist falan da oynuyorum.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Tartışılır hocam evet güçlü bir kart ve çok fazla avantaj sağlıyo özellikle big priest denen deste çok güçlü ama yenilmez değil. Yani bir pirate warrior gibi kanser bir deste olduğunu düşünmüyorum

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    kftden önce bende full control paladin oynuyordum o yüzden farklı birşeyler arıyorum,doomsayer tamamda tar creeper felan gereksiz bence artık,aggro azaldı baya big boy koymak daha akıllıca şuan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

piratelar laddere geri dönmeli. karşıma cairne nzoth elise lich king ve uther dk oynayan paladinler geliyor. bunlar rush yemedikçe destelerine 3-4 tane daha 8 drop eklerler.

Böyle devam etsin bence. Ben kontrol odaklı oyunlardan memnunum şuan tek kanser deste jade bana kalırsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

kftden önce bende full control paladin oynuyordum o yüzden farklı birşeyler arıyorum,doomsayer tamamda tar creeper felan gereksiz bence artık,aggro azaldı baya big boy koymak daha akıllıca şuan :)

Xixo's highlander priest ve big priest destelerini öneriririm. Pahalı desteler fakat kurabiliyorsanız mutlaka kurun aşırı eğlenceliler ve ladderda iyi durumdalar. En azından rank 10 a kadar rahat çıkardılar :D

• paladinde oynanan şu yeni epicler olmadığı için koydum ben de zaten. wildda 5 olunca standard oynuyorum arada. standard meta kartlarını craftlamıyorum packten çıkarlarsa sadece.
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Şuan rank 3üm zaten :) tier 1 decklere bakıyorum o yüzden,şuanda tier 1 olarak adlandırılan tek deck gördüğüm kadarıyla jade druid onuda ben oynamam EDİT:Decklere bi göz gezdirdimde,zamanında raza ve y shaarjı yakmıştım 400 dust için şimdi geri 1600 vermeye değermi emin olamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 20 Ağustos 2017; 15:24:57 >
  • Face hunterlar, pirate wariorlar, jade druidler oldukları yerde duruyorlar bir yere gittikleri yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Şuan rank 3üm zaten :) tier 1 decklere bakıyorum o yüzden,şuanda tier 1 olarak adlandırılan tek deck gördüğüm kadarıyla jade druid onuda ben oynamam EDİT:Decklere bi göz gezdirdimde,zamanında raza ve y shaarjı yakmıştım 400 dust için şimdi geri 1600 vermeye değermi emin olamadım :)

Dediğim decklerde tier 1 ve 2 de yer alıyor zaten :D Murlock bonemare paladinde baya iyi. Tempo storm veya hearthstone top decks sitelerinden bakabilirsiniz güzel desteler yer alıyor

• Arkadaşlar bir arkadaşımın telefonunda mobil veri ile hearthstonea girince bir süre sonra kapanıyor wifi bağlı olunca kapanmıyor bu sorunun çözümü nedir bilen birileri varmı?
  • 4 kez aynı kişiyle eşleşen varmı şu oyunu oynarken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

4 kez aynı kişiyle eşleşen varmı şu oyunu oynarken?

Yüksek ranklarda veya oyuncu sayısı az iken olabilir. Siz oyun ararken o an oyun arayan ve sizin rankınıza en yakın olan kişiyi rakip olarak seçiyor.
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Benim bayadır oynadığım N'zoth paladin var 8 Trion 8 Primal 8 Ragnaros falan. Equality, Consecration, Wild Pyromancer, Primal Drake, Doomsayer, Spikeridged falan zaten mucize olmazsa taşıyor oyunu end game'e. Ivory Knight ve Forbidden Healing ler hayatta tutuyor ya da Ragnaros. Lich King koymayı düşünüyorum ama kimin yerine karar veremedim.

Zaten N'zoth'u inince %90 concede atıyorlar. Adam o kadar uğraşıp kesip elime Ashbringer vermişken önünde dirilen Trion, Cairne gibi baba kartları pek hoş karşılamıyor Tabi çok yüksek rank lerde oynamıyorum onun da etkisi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

4 kez aynı kişiyle eşleşen varmı şu oyunu oynarken?

3 kez peşpeşe ayni adamla oynamisligim var sonra friende ekleyip bi 3 mac daha yaptik

• Quest Mage için quest alexs gibi kartları craftlamaya değer mi? Karazhan mevcut değil.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Alexstrazsa + Arcane Giant x2 destelerinden daha çok Sorcerer's Apprentice x2 + Molten Reflection x2 + Archmage Antonidas'lı desteleri kullanılıyor. Böylece rakibin taunt kartı varsa bile size engel olmuyor.
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Archmage de yok hocam. Çoğu classic ve önemli leg yok bende.

• 
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.