Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
26.205
Cevap
83
Favori
607.570
Tıklama
Giriş
    12973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

4 kez aynı kişiyle eşleşen varmı şu oyunu oynarken?

3 kez peşpeşe ayni adamla oynamisligim var sonra friende ekleyip bi 3 mac daha yaptik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Alexstrazsa + Arcane Giant x2 destelerinden daha çok Sorcerer's Apprentice x2 + Molten Reflection x2 + Archmage Antonidas'lı desteleri kullanılıyor. Böylece rakibin taunt kartı varsa bile size engel olmuyor.
    |
    |
    HellRazor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Archmage de yok hocam. Çoğu classic ve önemli leg yok bende.

|
    |
    Yedaself kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    glumblapinta

hala metaya hakim olan deck yok eski deckler devam ediyor.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fortescue

Benim bayadır oynadığım N'zoth paladin var 8 Trion 8 Primal 8 Ragnaros falan. Equality, Consecration, Wild Pyromancer, Primal Drake, Doomsayer, Spikeridged falan zaten mucize olmazsa taşıyor oyunu end game'e. Ivory Knight ve Forbidden Healing ler hayatta tutuyor ya da Ragnaros. Lich King koymayı düşünüyorum ama kimin yerine karar veremedim.

Zaten N'zoth'u inince %90 concede atıyorlar. Adam o kadar uğraşıp kesip elime Ashbringer vermişken önünde dirilen Trion, Cairne gibi baba kartları pek hoş karşılamıyor Tabi çok yüksek rank lerde oynamıyorum onun da etkisi olabilir

Valla ben rank 1 deyim. Tatildeyim şimdi dönünce legenda çıkacam nzoth falan çok yavaş burada. Yani sen tirionu falan inip öldürüp nzoth atana kadar çoktan 5 candasın. Sonra kafana damage yiyip biter. Burada iş yapan deckler aggro/jade druid, murloc pala, pirate warrior, highlander priest bazen de zoo/handlock. Başkandeck görmedim. Nadiren de quest mage. Ben de oynamak isterim nzoth ama çok uavaş. 1 oyun domine edersin 5 oyun patates olursun.

|
    |

• Yüzbaşı
    514 Mesaj
    13 wild&hof leglerini dustladım. Kenarda duruyorlardı , Wild oynamıyorum. Reno&Justicar duruyor.

Mage, paladin bastım dk druid gelmişti free, Lich king golden bastım ilk gün.

1800 küsur dust kaldı, rexxar çok eğlenceli gözüküyor ama heartpwnda falan çoğu yorumda kötülemişler. Açıkçası özledim hunter oynamayı

Tempo warrior destesi de hoşuma gitti.

Sizce hangisi daha safe bir craft? Garrosh&Rexxar ?

Demain sera toujours
  • Yarbay
    4696 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    glumblapinta

rexxar çok güçlü tek sorun hunter classına uygun bir kart değil.Garrosh ise şu ana kadar pek etkili gelmedi ben olsam rexxar craftlardım.
    |
    |
    Nastyobi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

eyvallah hocam.

bence beast craft late için çok uygun kartlar üretebiliyor. bir "ama" yaratıyor insanın kafasında basmak için.

garroshu düşünmemin nedeni warrior kartlarının yeni class legi hariç hemen hepsi var.warrior desteleri için craft zorunluluğum olmayacak düşüncesi.
    hogger da var hiç kullanmadım mesela şu ana kadar value alabilir miyim diye düşünüyorum. control warrior güçlü olmaz mı?

hero poweri güçsüz biraz diğer dklara nazaran.
    |
    |
    glumblapinta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Demain sera toujours
  • Yarbay
    4696 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    glumblapinta

oyunun sonlarında karşıdaki minionlara 1 vurmak etkisiz.Value için pek uygun gelmedi.Ben de de 7 k dust birikti meta şekillenince 4 hero veya 3 hero + golden anduin yapmayı düşünüyorum.
    Hogger her ne kadar güzel görünse de win more dediğimiz yani kazandığınız oyunda farkı daha çok açmanıza yarayan bir kart.Gerideyken 6 mana 6-6 olduğu için pek uygun bir kart değil.
    |
    |
    Nastyobi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    kazanmak için oynuyorsan aggro druid oyna geç. zevk içinse jade druidler control oynatmıyor zaten. kazakus priestte full card draw versiyonu oynanıyor o iyi coldlight oracle vs. raza ve anduini olabildiğince çabuk çekip makineliye bağlıyıp oyunu bitiriyorsun.
    |
    |
    taunt oynuyodum jade deneyelim dedik bu nedir arkadaş , 1/1 jade attığımı gören 3 kişiden 2 si direk concede verdi ne kadar kanser etmiş milleti bu deste daha dur oyun başlamadı , bunu yazarken bi concede daha geldi başlamadan ? nerflenene kadar oynayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 22 Ağustos 2017; 12:26:33 >
    Quest Mage oynuyorum 5 maç üst üste Druid geliyor. Onlardan bezip 3-4 maç üst üste aggro deste ile giriyorum bu sefer de karşıma arka arkaya Priest geliyor. Tekrar Quest Mage'ye dönüyorum yine Druid geliyor.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: lalale

taunt oynuyodum jade deneyelim dedik bu nedir arkadaş , 1/1 jade attığımı gören 3 kişiden 2 si direk concede verdi ne kadar kanser etmiş milleti bu deste daha dur oyun başlamadı , bunu yazarken bi concede daha geldi başlamadan ? nerflenene kadar oynayın

sadece paladinle oynadığımda jade druide karşı oynuyorum ama frozenden beri warlock oynuyorum bu nedenle bende jade idolda bırakıyorum oyunu.amaçsız yani ne yaparsan yap olmuyor,earthan scale vs derken oyunu uzatıyor üstüne sınırsız jade idol fatigue avantajınıda öldürüyor.blizzard jade idol kartını şöyle değiştirse hiç sıkıntı kalmayacak > summon or shuffle 3 jade idols to your deck ( shuffled jade idols cant be shuffled again ) gibi bir açıklamada oldumu tamamdır. jade idol maximum 6 jade golem bırakacak gerçi böyle olsa bile yine dengesiz olacak ama sınırsız jade idol'un önüne geçeceğinden şimdiki halinden kat kat iyi olacağı kesin.

oyun öyle duruma geldiki deste oluştururken diğer destelerin counter kartlarıyla doldurmak zorunda kalıyoruz.
    golakka,crab,eater of sectets,ooze,b.knight,s.geist vs derken destenin yarısı gidiyor.

• Yüzbaşı
    514 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: lalale

sadece paladinle oynadığımda jade druide karşı oynuyorum ama frozenden beri warlock oynuyorum bu nedenle bende jade idolda bırakıyorum oyunu.amaçsız yani ne yaparsan yap olmuyor,earthan scale vs derken oyunu uzatıyor üstüne sınırsız jade idol fatigue avantajınıda öldürüyor.blizzard jade idol kartını şöyle değiştirse hiç sıkıntı kalmayacak > summon or shuffle 3 jade idols to your deck ( shuffled jade idols cant be shuffled again ) gibi bir açıklamada oldumu tamamdır. jade idol maximum 6 jade golem bırakacak gerçi böyle olsa bile yine dengesiz olacak ama sınırsız jade idol'un önüne geçeceğinden şimdiki halinden kat kat iyi olacağı kesin.

oyun öyle duruma geldiki deste oluştururken diğer destelerin counter kartlarıyla doldurmak zorunda kalıyoruz.
    golakka,crab,eater of sectets,ooze,b.knight,s.geist vs derken destenin yarısı gidiyor.

secret koysam karşıya mage gelmiyor bende
    geist koysam çekemiyorum son 10 kartta falan geliyor

iğrenç bir durum :/
    |
    |

Demain sera toujours

• Binbaşı
    1616 Mesaj
    geist koymak çözüm değil çünkü mulliganda bulsan bile aggro druid yada taunt/midrange druid çıkabiliyor. kaldı ki sen 6 manaya gelene kadar druidler çoktan 10 manaya ulaşmış oluyor. wildda da jadeler artmış allahtan bu kadar popüler olmadan chest rewardıma ulaştım. aggro oynasan 5 manaya 6-7 tane 1/5 taunt atıyor. freeze oynasan armordan kesemiyorsun. quest mage yeniyor ama o da aggroya kaybediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 22 Ağustos 2017; 20:0:10 >
    If you can't beat the cancer, be a cancer.

Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.