Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.999
Cevap
12
Favori
49.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikiz yasaları 2002 de ak parti nin geçirdiğini ifade etmek tamamiyle yalan ... mhp ve chp kuş mu avlıyor muş o sırada mecliste ... onların imzaları yok mu imiş ...

güvenlik yasalarında yada her hangi bir yasama faaliyetinde meclisi kilitleyen chp o zaman neden tek ses etmeden onaylamış hoca bir buna cevap ver ...

b.m istediği yasaların onaylanmasına chp mi ayak direr mhp yada ak parti mi? amerikan büyükelçisi kiminle konuşuyor sık sık hoca ... benimle mi? CHP ve lider bozuntusu dönek çakma gandi ile degil mi?

şu ortamda yalan dolanla algı oluşturmaktan bari uzak olun yahu .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Önemli değil bro, maksat şu etiketlediğim arkadaş türk lafını duyunca mehter marşını duyunca ifrit oluyorda karın ağrısı var ona binaen paylaştım

İzmir marşıda bizim eskişehir marşıda bizim mehter marşıda bizim hepsi türk marşıdır bunların

Yok bilgi olsun diye şeyettim, bir de eski mehter daha güzel bence.

Onuda çalarız hiç farketmez.

Hatta bunlar türke moğol diyordu demi dur bir moğol videosu atıyımda iyice çileden çıksın

Mongol olduğunu bilmesem grup çığ'ın solisti musrafa özarslan sanacağım

Bu muhterem soydaş kim acaba :)

• Zangieff kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum valla bir ara diğer türk ülkelerinin şarkılarına falan takmıştım, arada bunu gördüm gerçekten ilgi çekici gelmişti favorilere ekledim bahsi açılınca paylaşayım dedim
  • Selo "Seni Başkan yaptıracağız" deseydi , başına bunlar gelirmiydi yoksa el üstünde mi tutulurdu,

adamların terör umrunda değil, yazık olacak bu güzelim ülkeye , varsa yoksa başkanlık, bu uğurda yapmayacakları şey yok,
  • redwolf0 kullanıcısına yanıt
    Boş atma dolu at senin yerine doldurmasınlar.. Bir yerine 3-4 damga vur tamam olsun.
  • akp liyim ama hdp lilerden onca baskalarınada gelmek gerek biliyorsunuz siz kimin oldugunu paralel ile başa gelen birileri war.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Bu iddialar her zaman vardı inanan saflar da öyle.

Kanıt yok iddia iddia yıllardır aynı haltlar.

Bunları kabul eden birinin chp nin abd kuklası olduğunu çoktan kabul etmiş olması gerekir ama işinize gelene bakıyorsunuz.

Gözle görülür gerçekleri kabullenmek varken oradan buradan gelen şeylere kafanızı yormayı tercih ediyorsunuz.

Acıyorum.

Bunlar iddia değil. Yazışmalı kanıtlar.
    Biz de saf değiliz.

Ama sizler elinize bulaşan kanların hesabını veremeyecek kadar batmış durumdasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soundofthesea

ikiz yasaları 2002 de ak parti nin geçirdiğini ifade etmek tamamiyle yalan ... mhp ve chp kuş mu avlıyor muş o sırada mecliste ... onların imzaları yok mu imiş ...

güvenlik yasalarında yada her hangi bir yasama faaliyetinde meclisi kilitleyen chp o zaman neden tek ses etmeden onaylamış hoca bir buna cevap ver ...

b.m istediği yasaların onaylanmasına chp mi ayak direr mhp yada ak parti mi? amerikan büyükelçisi kiminle konuşuyor sık sık hoca ... benimle mi? CHP ve lider bozuntusu dönek çakma gandi ile degil mi?

https://www.youtube.com/watch?v=B4E0esY4So0 buradan izleyebilrsin Banu Avar anlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

akp liyim ama hdp lilerden onca baskalarınada gelmek gerek biliyorsunuz siz kimin oldugunu paralel ile başa gelen birileri war.

hem paralelin hem de trafolara giren kedilerin yardimi ile basa gelenlerde var, onlari da unutma.

• Madem adalet ve demokrasi bu, akp ye oy veren 2014 öncesi terörist FETO destekçi 21 milyon kişi ne zaman içeri alınacak.

Kağıt üstünde ülkenin yarısı namussuz terörist.

AKP troller nerdesiniz ? FETO destekçileri sizler ??
  • https://youtu.be/dh9HI4eudR8

Bunuda paylasalim: )

• _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    Akp kiek yilin basinda digru bir is yapti bu konuda elestirmemek gerekli.

• tutuklamara evet başkanlığa hayır diyenlerin durumu:
    -super elbise ya dokuması ipliği kesimleri super vaybe ne harika durdu bende cokta uygun fiyatı ama tarzım değil yok yok istemiyorum.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

akp liyim ama hdp lilerden onca baskalarınada gelmek gerek biliyorsunuz siz kimin oldugunu paralel ile başa gelen birileri war.

hem paralelin hem de trafolara giren kedilerin yardimi ile basa gelenlerde var, onlari da unutma.

Bag kardesm benim liderim yüzde 52 oylan geldi. Senin liderin in hayatı boyunca gorebilçeği en buyuk makam 23 nisanda basbaakanlk ;)
    Yasın genc belli ki benim eyitimimi hayatnda goremessın dostm eiyitimini tamamlada gel

• quote:

Orijinalden alıntı: serdo8383

tutuklamara evet başkanlığa hayır diyenlerin durumu:
    -super elbise ya dokuması ipliği kesimleri super vaybe ne harika durdu bende cokta uygun fiyatı ama tarzım değil yok yok istemiyorum.....

Ne alakası var?
    Hangi mantıklı ülkede suçlular tutuklanınca devlet başkanına fazladan yetki tanınıyoe veya sistem değişiyor? Bu kadar mı yozlaştınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: soundofthesea

Bi de dönek derken iyi düşün... Yav sizin ağzınızı açmaya hakkınız yok. Buyur;https://www.youtube.com/watch?v=4L-hQKsgzOA https://www.youtube.com/watch?v=ILUCOi45pSM

• _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    ne kullanıyorsunuz da kafa böyle güzel oluyor hacı sizde :)))

ak parti destekçilerinin fetö cu olması sonucunu cıkartmak için baya bir zorlamanız lazım ...

fetö cüler ak parti ye muhtaç ... ak parti fetö ye muhtaç degil ...

dhkp c nin almanya ya muhtaç oldugu gibi, pkk nın pyd nin abd ye ab ye muhtaç oldugu gibi chp nin dhkp c ye chp nin de dhkp ce muhtaç oldugu gibi fetö de ak partiye muhtaç idi .. deşifre olunca şimdi hamilerinin yanında ermenistan, almanya, abd de ler

ak parti destekçileri nerde mi 15 temmuzda meydanlarda idi .. umarım bir daha cıkmak zorunda kalmayız

• Akpliler kelimelerin altını boşaltmaya son hızla devam ediyor.
    Her muhaliflik eden hain terörist sevici fetöcü değildir.
    Bu ülkede sırf 20 milyonu aşkın chp seçmeni var.
    Aklınızda bulunsun yani.
  • Prinergy P kullanıcısına yanıt
    arkdaşım laf cambazlıgını bırakalım sana tek soru?

yenikapı ruhundan bass la görüştükten sonra uzaklaşan parti lideri kimdi?

buna cevap tüm sorunlarımızı ortadan kaldırır degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MateryalizminPeygamberi

quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Parti kirliliği var abi abd gibi olacak iki parti miss böyle kimin ne olduğu belli değil ki. Hdpkk tutuklansın CHP cıkar karşına olmadı dtp birleşin saflar belli olsun ona göre fikirleri konuşalım tartışalım

Saçma yorumlar yapmayın. 2 parti sistemi çoğunlukçu demokrasilerde olur, yani sadece 2 ana akımın bulunduğu demokrasilerde; bizim gibi birçok akımın bulunduğu ülkelerde çift parti sistemi intihardır.
    Sen bir tarafta islamcılar öbür tarafta diğer tüm gruplar olsun istiyorsun,(aleviler kürtler cumhuriyetçiler milliyetçiler diğer azınlıklar vs) buda bir tarafın dinci öbürünün dinsiz görünmesine yol açarki, ülkede tamamen dinci siyasetin egemen olmasına sebep olur.

İşte meseleniz bu dostum çoğunluk olduğunu bildiğiniz inançlı insanları bir avuç azınlıkla yönetmek istiyorsunuz bu da biraz zor görünüyor. Zaten dediğiniz gibi 2 partinin olduğu yerlerde sadece iki fikir olduğunu hiç zannetmiyorum. Bizde de birbirinden uzak onlarca fikir yok aslında hak ve batıl yani iki fikir vardır gerisi yalandır

Senin kafa yapın demokrasiyi tren olarak gören kafa yapısı yani.
    Hak ve batılmış, bırakın şu 1500 yıllık bedevi zırvalarını artık, badem bıyıklı demokrat değil adam gibi demokrat olun yada niyetinizi açıkça belli edin.

Aaa batıl konuştu

Demokrasi azınlığın çoğunluğu yönetmesi değildir. Demokrasi zıt kutupların asgari müşterekler üzerinde anlaşıp ortak bir yönetim kurmasıdır. Zaten her zaman en çok oy alanlar ülkeyi yönetir, senin dediğin sistemdeyse ya hep ya hiç prensibi geçerli ki, %51 oy alan dinciler ülkenin tek hakimi olurken %49'luk bloğun hiçbir söz hakkı olmadığı gibi bu blok birbirine tamamen zıt kesimlerden oluşacaktır, yani zaten kendi içinde tamamen parçalı bir yapı olup zoraki olarak bir arada tutulmaya mecbur bırakılan bir yapı olacaktır.
    Fikirleriniz reisinizin sözlerinin etkisinde kalmasın, kendi mantığınızla düşünüp o şekilde yorumlayın.

Görülüyor ki Bu ülkede de sadece AKP ye oy verenler dinci gibi batıl bir fikirli bulmak için çok düşünmüş olmalısınız .

Müslüman birisi olarak müslüman görüşü islam terimi olarak söylüyorum küffar terimini... siz kâfirlerin insanların inançlarıyla uğraşmak yerine içi boş çelişkiler yumağı inançlarınıza bakmanız daha uygundur.

Yahu banane senin dininden donundan. Git demokrasi neymiş onu öğren inancını millete dikte etme yeter.

Millete inancınızı dikta etmeyin dersin ama kullanıcı adında ''Peygamberi'' sıfatını kullanırsın.

Bre dinsiz, madem bizler dini inancımızı dikta ediyoruz, madem çağdaş ve özgürlükçüsün? o zaman din'i değerlere önem verip saçma sapan kullanıcı adı almayacaksın.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.