Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.999
Cevap
12
Favori
49.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

quote:

Facebookda gordum de yalan haber zannetmistim, super oldu ya insallah icerden cikamazlar, hdp partisi de boylelikle yok olup gider, bu arada da pkk temizlenir insallah. Chp ise hdp'nin bayragini devam ettirecek gibi.

Chp teröristlerin kucağına oturmuştur , vatan haini yahudi iti f.gülenin koltuk değiştirdiği gibi chp de bir hdp nin kucağına oturuyor bir fetönün kucağına oturuyor artık kim kalın gösterirse ..

Chp coktandir teroristlerle beraber zaten, meclise soktuklari m.vekillerinin cogu terorist, onlar zaten tv'ye fazlasiyla cikiyor kendilerini milletin gozune sokuyorlar.

Yani yazıklar olsun Atatürk'ün adını teröre buladılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ooo bakıyorum da kırmızı Winston Box'ci üniversiteli gençler üşümüş buraya.

Yalnız kampüs ortamında ki çimler burada yok.

Şimdi siz nasıl çimlere yatmadan,Winston Box tan 1 dal sigara yakıp tartiscaksiniz la ?

• MateryalizminPeygamberi M kullanıcısına yanıt
    Bravo, cidden olayı çok iyi süzmüşsünüz.

• türkiye eyiye gidiyi dolar 3.15 ama burada tl kullanıyoz bizene 2023te bor çıkaracaz dünya lideri olcaz bordan makarna yapacaz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Facebookda gordum de yalan haber zannetmistim, super oldu ya insallah icerden cikamazlar, hdp partisi de boylelikle yok olup gider, bu arada da pkk temizlenir insallah. Chp ise hdp'nin bayragini devam ettirecek gibi.

Chp teröristlerin kucağına oturmuştur , vatan haini yahudi iti f.gülenin koltuk değiştirdiği gibi chp de bir hdp nin kucağına oturuyor bir fetönün kucağına oturuyor artık kim kalın gösterirse ..

Chp coktandir teroristlerle beraber zaten, meclise soktuklari m.vekillerinin cogu terorist, onlar zaten tv'ye fazlasiyla cikiyor kendilerini milletin gozune sokuyorlar.

Yani yazıklar olsun Atatürk'ün adını teröre buladılar.

Kendileri goz gore gore buladilar ismini. Acikcasi sahsen chp'nin pkk vb teroristlerle ilgili tutumlari disindaki tum kati gorus ve ilkeleri ataturk ile neredeyse ayni, yani chp'i ben hic benimseyemedim. Mhp gozumde akp'den daha onde duruyor, secimlerde bi sans verilmeli.

• Ülkede darbe yaşandı yüzlerce insan öldü,savaş uçakları bombalar bıraktı birçok batı ülkesi,kurumu veya lideri ya sessiz kaldı yada klasik mesajlar yolladı,bir de hdpliler tutuklanınca takındıkları tavırlarına bakın köpürdüler,batıdan veya yabancılardan bize asla dost olmaz sadece faydalı işbirliğimiz olabilir ama onda da fazla arkamızı dönmeyelim,sırta bıçak gelme ihtimali yüksek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: abeed

quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

CHP genel başkanının açıklaması gerçekten son derece bana göre yakışıksız bir açıklama.
    Atatürk'ün partisi olan Chp'nin genel başkanı böyle bir açıklama yapmamalıydı.
    Nedemek seçimle gelen seçimle gider yani seçildi diye herşeyi yapabilir o zaman bu sonuç çıkar o açıklamadan
    Ben önceden Chpye sempati duyardım ama bu açıklaması ve son zamanlardaki hdpye yakınlığı tutumunla Chp benim gözümde bitmiş vaziyette

Arkadaş, şuanki CHP ile Atatürk'ün bir bağı yok. Şuanki CHP, 1980'li yıllarda Baykal tarafından kuruldu.

Onun dışında adamlar bence oldukça makul konuşmuş. Bu tarz operasyonlar ile PKK'nın bölgedeki ve dünyadaki meşruiyeti artıyor. Bunu anlamamak için saf olmak lazım. Dağdaki PKK'lı terorist HDP'liler tutuklanınca "tamam o zaman ben dağdan ineyim" mi diyecek? Yoksa PKK'ya antipati ile bakan kürt bile daha da mı radikalleşecek? Ülkedeki, "AKP muhaliflerine yaşama hakkı yok" algısı da cabası. Bir kez de beyninizi kullanmayı deneyin.

Mantığını Kullanması gereken bence biz değil sensin.
    Bu Tarz operasyonlar o bölgedeki insanların devlet var yanımızda demesini sağlıyor onlara güven veriyor.
    Esas bu yaptıklarına sessiz kalınırsa oo ne güzel devlet bize müdahale etmiyor herşeyi yaparız diyip büyük propaganda içinde oluyorlar bunu gördük.
    Hatta çözüm süreciyle beraber hdpnin ne kadar oylarını arttırdığınıda gördük.
    Bunların yargılanmasına Avrupa Ülkelerinin neden tepki verdiğini zaten herhalde biliyorsundur söylememe bile gerek yok.

• HDP'ye Kayyum atansın Hevaller İçeri...!!!!
    Neydi Semih Öztürk'ün Meşhur Sözü: "Teekeer Teekeeer Girecekler İçeri

• Ya Bırakın Allah aşkına! Bugünkü İktidar, milletle alay ediyorlar, alay, Daha önceki çözüm süreci ne olacak, o zamandan bu zamana ne değişti, yine aynı siyasi görüşe sahiplerdi, buna rağmen siz çözü(l)me destek verdiniz. İlk başta sizin kendinizi atmanız gerekmez mi içeri, bakın nasıl sırrıyı serbest bıraktılar hemen, çünkü konuşacağını biliyordu. Gel gelelim diğer bir tartışma konusuna. Hep milli iradeye diye bahsedip duruyorlar, bu değil mi milli, irade, Hiç siyasi görüşümle alakam yok onların( ki Türkiye kesinlikle bölünemez) ama onların da bir seçmen kitlesi var. Ne olacak peki o zaman milli iradeye? Hep mağduru oynadığında mı kullanacaksın? Ülkeye kargaşaya sürüklemekten başka bir şey değil, Allah'tan büyük bir kesim duyarlılar, cidden Kürt-Türk çatışmasını alevlendirir bu konular. Bu da yetmezmiş gibi ismine mi alerjiniz var anlamadım, yoksa tırlar haberinden dolayı unutmadığınız bir kin mi bilinmez Cumhuriyet'i kayyum atıyorsunuz, Gazetecilere fetöcü diyorsunuz. Peki adam demezler mi artık herkesin dilinde olan ve bilindiği bir gerçek Daha önce Fethullah Hoca Efendi'ydi de ne oldu FETÖ oldu, Onu karşı yapılan konuşmaları, hakaret kabul ettiniz, ona karşı özlemlerinizi her yerde duyurdunuz? Önce siz kendinizle ve adaletle bir hesaplaşın bakalım. Şuan Türkiye Cumhuriyeti Osmanlı'daki gibi Lale devrini yaşıyor. Keyfiyelik,Ciddiyetsizlik, iyi yönetilememesi, kargaşa, birçok olumsuz kelime yazılabilir buraya. Umarım. çok daha iyi günler göreceğiz. Bu karanlıktan da kurtulacağız.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BTK Bazı vpn ip adreslerinin kapatılmasını istemiş fişi çeksenize aga :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CHP bari sen yapma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abeed

quote:

CHP genel başkanının açıklaması gerçekten son derece bana göre yakışıksız bir açıklama.
    Nedemek seçimle gelen seçimle gider yani seçildi diye herşeyi yapabilir o zaman bu sonuç çıkar o açıklamadan
    Ben önceden Chpye sempati duyardım ama bu açıklaması ve son zamanlardaki hdpye yakınlığı tutumunla Chp benim gözümde bitmiş vaziyette

Arkadaş, şuanki CHP ile Atatürk'ün bir bağı yok. Şuanki CHP, 1980'li yıllarda Baykal tarafından kuruldu.

Onun dışında adamlar bence oldukça makul konuşmuş. Bu tarz operasyonlar ile PKK'nın bölgedeki ve dünyadaki meşruiyeti artıyor. Bunu anlamamak için saf olmak lazım. Dağdaki PKK'lı terorist HDP'liler tutuklanınca "tamam o zaman ben dağdan ineyim" mi diyecek? Yoksa PKK'ya antipati ile bakan kürt bile daha da mı radikalleşecek? Ülkedeki, "AKP muhaliflerine yaşama hakkı yok" algısı da cabası. Bir kez de beyninizi kullanmayı deneyin.

Mantığını Kullanması gereken bence biz değil sensin.
    Bu Tarz operasyonlar o bölgedeki insanların devlet var yanımızda demesini sağlıyor onlara güven veriyor.
    Esas bu yaptıklarına sessiz kalınırsa oo ne güzel devlet bize müdahale etmiyor herşeyi yaparız diyip büyük propaganda içinde oluyorlar bunu gördük.
    Hatta çözüm süreciyle beraber hdpnin ne kadar oylarını arttırdığınıda gördük.
    Bunların yargılanmasına Avrupa Ülkelerinin neden tepki verdiğini zaten herhalde biliyorsundur söylememe bile gerek yok.

Ben beyni olanlara seslenmiştim. Senin üzerine alınmana gerek yoktu. :)

Sen bu yazdıklarına inanıyorsan, gerçekten çok yazık. Demek ki, binlerce yıllık Türk ve insanlık tarihinden hiçbir şey anlamamışsın. Git 15 sene tekrar gel. Belki o zaman akıllanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeed -- 4 Kasım 2016; 23:34:5 >

• CHP karsı geliyorsa birşeyler doğru yapılıyor demektir. Bunu bize CHP yaptıklarıyla gösterdi. Karşı geldiği herşey vatana millete faydası olan şeyler oldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

CHP karsı geliyorsa birşeyler doğru yapılıyor demektir. Bunu bize CHP yaptıklarıyla gösterdi. Karşı geldiği herşey vatana millete faydası olan şeyler oldu...

Aynen doğru diyorsun.Teröristlerin içeri atılmasına karşı çıkmaları Türkiyemiz ve milletimiz adına gurur verici

Sende yak bi Winston Box

• quote:

Ne demişler hocam link atabilir misin, çok haber var.
  • Bütün Ülkeler Türkiyeyi eleştiriyor Neden Hiç pkkyi eleştirmiyor yada hdpdeki siyasetçilere neden silah bırakmalarını söylemiyor. Şuan Çok iyi gidiyoruz inşallahda devamı gelir inceldiği yerden kopsun artık aç kalacaksakda kalalım yetti artık
  • salıverilir show amaçlı gözaltı bunlar, teröristler her zaman rahat yaşadı bu ülkede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeezy

quote:

CHP karsı geliyorsa birşeyler doğru yapılıyor demektir. Bunu bize CHP yaptıklarıyla gösterdi. Karşı geldiği herşey vatana millete faydası olan şeyler oldu...

Aynen doğru diyorsun.Teröristlerin içeri atılmasına karşı çıkmaları Türkiyemiz ve milletimiz adına gurur verici

Sende yak bi Winston Box

Winston Boks mu ne karın ağrısı ise sende kafa yapmış dikizler ile beyin ardında şasi yapmaya neden olmuş okuduğunu anlamıyor Anladığı okudum zannediyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myz1453 -- 4 Kasım 2016; 23:18:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jeezy

quote:

Sende yak bi Winston Box

Winston Boks mu ne karın ağrısı ise sende kafa yapmış dikizler ile beyin ardında şasi yapmaya neden olmuş okuduğunu anlamıyor Anladığı okudum zannediyorsun

Yav he he

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.