Şimdi Ara

Hdp'ye Oy Verdiğini Söyleyen Murat Özçelik Kim?(Akpliler Konuya Bekleniyor)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Akpliler'in gaza gelip Atatürkçüler'e saldırdığı bir haber daha çıktı.Haber şu:

''CHP'nin tepe yöneticisi 'oyumu HDP'ye verdim' dedi, grup toplantısı karıştı''
    Kaynak

Haberin doğru olduğunu kabul edelim.İddiaya göre tartışan iki kişi var.Kim bunlar?

-Musa Çam
    -Murat Özçelik

Murat Özçelik diyor ki biz oyumuzu barajı geçsin diye Hdp'ye verdik.Musa Çam ise “Sen nasıl partilisin, bunu nasıl yapar ve söylersin?” diyerek tepki gösteriyor.Akpliler'e bas bas bağırıyoruz Chp'nin içindeki herkes Atatürkçü,ulusalcı yahut milliyetçi değildir.Yorum yaparken buna dikkat edin ''Atatürkçüler Hdp'yi meclise soktu'' demeyin diyoruz.Peki Murat Özçelik kim?

https://tr.wikipedia.org/wiki/Murat_%C3%96z%C3%A7elik

''TED Ankara Koleji ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Dışişleri Bakanlığı'na 1983 yılında girmiştir. 1990 yılında atandığı Cumhurbaşkanlığı'ndan, 1992 yılında kısa bir süre bulunduğu Özel Kalem Müdürü olarak ayrılmıştır. Çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2005'de Enformasyon Dairesi'nde Daire Başkanı (Dışişleri sözcü yardımcısı) olmuştur. 2007'de Irak Özel Temsilcisi olarak görev almış ve 2009 yılında Irak Cumhuriyeti Nezdinde Büyükelçilik yapmış, 22 Ekim 2011 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan büyükelçiler kararnamesi ile merkeze atanmıştır. Kasım 2011'de atandığı Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı görevinden 17 Mayıs 2012 tarihi itibariyle alınıp [1] Dışişleri Bakanlığı müşavirliğine getirilmiştir. Dışişleri Bakanlığı'ndan emekli olmuştur.''

Yıllara tek tek bakalım:
    1983 yılında Dışişleri Bakanlığı'nda görev almış.İktidarda kim var? ANAP
    1990 yılında Cumhurbaşkanlığı'nda görev almış.Makamda kim var? Özal
    2005-2007-2009-2011-2012 tarihlerindeki görevlerinde iktidarda kim var? AKP

Bu adam zaten Chpli falan değil.Kılıçdaroğlu'nun partinin içine soktuğu tuhaf tiplerden biri.Aynı dinci takımının sevgilisi Bekaroğlu gibi.İşte Murat Özçelik gibi Chp'nin ideolojisi açısından örnek gösterilmeyecek adamlar ile topyekün parti ve parti seçmeni hedef gösterilemez.

Akp'den ithal edilen adamdan ne hayır gelir?

Gelin bir de Murat Özçelik'e karşı çıkan Chpli Musa Çam'a bakalım:

http://www.musacam.com.tr/?px=1.2.5

1971 siyasi yaşamına Chp gençlik kollarında başlıyor.
    1977 yılında CHP Merkez İlçe Gençlik Kolu Başkanlığı’na seçiliyor.
    1979 yılında CHP İzmir İl Gençlik Kolu Başkanlığına seçiliyor.
    24-26 Mayıs 1979 CHP olağan kurultayında Divan Kâtipliği ve çeşitli kereler kurultay delegeliği yapıyor.
    8 yıl yurtdışında kaldıktan sonra CHP'nin devamı olan SHP'de siyasi yaşamına devam ediyor.
    1999 seçimlerinde yine Chp milletvekili adayı
    2009 Chp konak ilçe üyesi
    2011-2015 Chp İzmir milletvekili

İşte gerçek Chpli Musa Çam'dır.

Anap ve devamı Akp'nin adamı,Kılıçdaroğlu'nun daha yeni partiye soktuğu,geçmişte Chp ile zerre alakası olmayan Murat Özçelik'in davranışı Akp seçmenince şöyle algılanıyor:''Atatürkçüler,ulusalcılar ve Chp seçmeninin tamamı bir oldu Hdp'yi meclise soktu''

Bir bonus daha vereyim.Akpliler gündemden bihaber oldukları için yeni bir haberde hemen şok oluyorlar.Murat Özçelik denilen sahte Chpli zamanında bunu belli etmişti.Bakın ne diyor:

Tarih 27 Nisan 2015
    http://www.zaman.com.tr/gundem_pazartesi-konusmalarinin-konugu-murat-ozcelik-hakan-sunun-kulagini-buk-yontemiyle-cozum-sureci-olmaz_2291254.html

''Niye biliyor musunuz, çünkü Kürt meselesini de biz çözeceğiz. Bunun için de HDP’nin çıkmasında fayda var. Çünkü o takdirde Türkiye, Kürt meselesinin meşru zeminde çözümüne daha ağırlık verebilir. Demirtaş farklı karakter... Bakın bağlamayı almış, türkü söylüyor. İyi bir siyasetçi. Allah’tan da öyle. Kürt meselesinin Parlamento içinde çözümü için Demirtaş gibi bir siyasetçiye ihtiyaç var.''

Görüldüğü gibi bu adam sadece kağıt üzerinde Chplidir,fazlası değil.Çamur atacaksanız ideolojiler üzerinden değil isim üzerinden konuşacaksınız.

Akp seçmeni Hdp'ye oy verdiğini söyleyen Chpli'nin aslında Akp ekolünden olduğunu öğrenince nasıl tepki verecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlameSplasher -- 26 Haziran 2015; 18:22:18 >

• Bakıyorum da bunun tasası yine sana düşmüş. O kadar adam içinden "Nayır nolamaz o Atatürkçü değilll" açıklamasını neden sen yapıyorsun ki sen zaten " Elitist Ulusalcı Atatürkçü Laik bir Beyaz Türk " olarak bu HDP nin barajı geçmesinden mutsuz olmuş bu durumdan hiç hoşlanmayan bir partili değilmiydin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 26 Haziran 2015; 19:28:23 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Niye mi tasası bana düştü?

Aynı habere 4 Akpli ayrı konu açtı.Sevinçlerini kursaklarında bırakmak hoşuma gidiyor.Ayrıca tabiki de ben açacağım.Parti içindeki döneklerden mi bekliyorsun şöyle bir konuyu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Niye mi tasası bana düştü?

Aynı habere 4 Akpli ayrı konu açtı.Sevinçlerini kursaklarında bırakmak hoşuma gidiyor.Ayrıca tabiki de ben açacağım.Parti içindeki döneklerden mi bekliyorsun şöyle bir konuyu?

Adam CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI Sen hala "Nayırr nolamazzz"

Ki zaten çok daha öncelerinden CHP nin içinde Kürtçüler Cumhuriyetçileri geçti diye söylenmeye başlamıştık biz. Ulusalcılar kaçtı da demiştik. Ama benim zaten daha önceden sana 3 5 kez söylediğim gibi laf attığımız insanlar hani şu HDP ye emanet oy gönderenler.

Yoksa o emanet oy gönderenler filan olsun olmasın AKP den kopan kürtlerle HDP tek başını barajı aşardı.

Burada niyet önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 26 Haziran 2015; 19:48:18 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Siyasetten zerre anlamadığın ortada.Ulusalcılar kaçmadı tasfiye edildiler.Adamlar gitsin diye ihraç kararı çıkartılıyor,Akpliler gibi koltuğa yapışsınlar mı?Ne yani bu ulusalcı grubu Hdp'ye mi oy verdi? Süheyl Batum gitti ihraç ediyorlar diye mahkemeye başvurdu ve yeniden Chpli oldu.Hdp'ye oy verecek adam bunu yapar mı?Saçma sapan konuşma yahu.Kürtçülük konusunda siz susacaksınız.Biz zaten eleştirdik ve eleştiriyoruz.Mesela Kobani olayında:
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=98209679
    Diğer arkadaşların da yorumuna bakabilirsin.Chpliler'in tavrı neymiş görürsün.O yüzden size diyoruz ki gelip forum köşelerinde algı yaratmaya çalışmayın.Chp seçmeni parti içindeki dincilerden ve Kürtçüler'den haberdar.Fakat genelleme yapamazsınız.Yorum yaparken belirtin,Chp içindeki az sayıdaki Kürtçü-dinci takımı gitti Hdp'ye oy verdi yazın.
  • quote:

Siyasetten zerre anlamadığın ortada.Ulusalcılar kaçmadı tasfiye edildiler.Adamlar gitsin diye ihraç kararı çıkartılıyor,Akpliler gibi koltuğa yapışsınlar mı?Ne yani bu ulusalcı grubu Hdp'ye mi oy verdi? Süheyl Batum gitti ihraç ediyorlar diye mahkemeye başvurdu ve yeniden Chpli oldu.Hdp'ye oy verecek adam bunu yapar mı?Saçma sapan konuşma yahu.Kürtçülük konusunda siz susacaksınız.Biz zaten eleştirdik ve eleştiriyoruz.Mesela Kobani olayında:
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=98209679
    Diğer arkadaşların da yorumuna bakabilirsin.Chpliler'in tavrı neymiş görürsün.O yüzden size diyoruz ki gelip forum köşelerinde algı yaratmaya çalışmayın.Chp seçmeni parti içindeki dincilerden ve Kürtçüler'den haberdar.Fakat genelleme yapamazsınız.Yorum yaparken belirtin,Chp içindeki az sayıdaki Kürtçü-dinci takımı gitti Hdp'ye oy verdi yazın.

Sen hala Kemalist en doğru adamdır hata yapmaz böyle bir şey yapamaz modundasın. Sana bir şey anlatmak boşa çaba cidden. Tamam Kemalist mükemmeldir kesinlikle böyle bir şey yapmaz ne deyim. Eğer yapmışsa bile o aslında gizli AKP li dincidir

Artık en basiti bu tabi senide anlıyorum kim kabullenmek ister ki böyle bir şeyi
  • Neyi anlatmaya çalıştın burda ? Sen chpye oy vermedin o zaman içindekilerden bu kadar haberdarsan .Ha gittin paşa paşa attıysan oyu Allah akıl fikir versin o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

Neyi anlatmaya çalıştın burda ? Sen chpye oy vermedin o zaman içindekilerden bu kadar haberdarsan .Ha gittin paşa paşa attıysan oyu Allah akıl fikir versin o zaman

Chp'ye oy verdim.Gidip Murat Özçelik'e oy vermedim.Ben Bolu'dayım.Burası ağırlıklı olarak Akplidir.Chp 1 vekili zar zor çıkartır.Gidip hırsıza yolsuza mı vereyim? Forumda 50 defa yazdım.Kılıçdaroğlu Kobani olaylarında Kürtçülük'ün dibine vurduğu için, bu seçimlerde Hepar'ın barajı aşamayacağını bildiğim halde gidip yine onlara verecektim.Fakat seçime bağımsız girdiler.Benim oy kullandığım yerde geriye tek seçenek kalıyor.

Sen bilmediğin konulara dalma.Mantıklı tek yorumun yok.Şu konuda yazdığın yoruma bak:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106840616&p=2

quote:

Bende mhpye attım ama ben mhpli değilim tam olarak akplide sayılmam ikisinede oy veriyorum .

Ne olduğun belli değil.Mhpli gibi takılıp sürekli Akp savunuculuğu yapıyorsun.İdeolojin otursun sonra gelip yorum yaparsın.
  • Kardesim Murat Özçelik zaten köken olarak Amerikancı ve Akpliydi.

Peki onu alip genel baskan yardimcisi yapan Kilicdarogluna da iki cift laf et. Rezalet nereden bakarsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dudeykewl

Kardesim Murat Özçelik zaten köken olarak Amerikancı ve Akpliydi.

Peki onu alip genel baskan yardimcisi yapan Kilicdarogluna da iki cift laf et. Rezalet nereden bakarsan

Sanırım konuyu tam okumadın.

quote:

Bu adam zaten Chpli falan değil.Kılıçdaroğlu'nun partinin içine soktuğu tuhaf tiplerden biri.Aynı dinci takımının sevgilisi Bekaroğlu gibi.İşte Murat Özçelik gibi Chp'nin ideolojisi açısından örnek gösterilmeyecek adamlar ile topyekün parti ve parti seçmeni hedef gösterilemez.

Kılıçdaroğlu'nu zaten eleştiriyorum.Akpliler bir-iki tane münferit örnek gösterip ihaleyi tamamen Chp seçmenine yıkmaya çalışıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

Neyi anlatmaya çalıştın burda ? Sen chpye oy vermedin o zaman içindekilerden bu kadar haberdarsan .Ha gittin paşa paşa attıysan oyu Allah akıl fikir versin o zaman

Chp'ye oy verdim.Gidip Murat Özçelik'e oy vermedim.Ben Bolu'dayım.Burası ağırlıklı olarak Akplidir.Chp 1 vekili zar zor çıkartır.Gidip hırsıza yolsuza mı vereyim? Forumda 50 defa yazdım.Kılıçdaroğlu Kobani olaylarında Kürtçülük'ün dibine vurduğu için, bu seçimlerde Hepar'ın barajı aşamayacağını bildiğim halde gidip yine onlara verecektim.Fakat seçime bağımsız girdiler.Benim oy kullandığım yerde geriye tek seçenek kalıyor.

Sen bilmediğin konulara dalma.Mantıklı tek yorumun yok.Şu konuda yazdığın yoruma bak:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106840616&p=2

quote:

Bende mhpye attım ama ben mhpli değilim tam olarak akplide sayılmam ikisinede oy veriyorum .

Ne olduğun belli değil.Mhpli gibi takılıp sürekli Akp savunuculuğu yapıyorsun.İdeolojin otursun sonra gelip yorum yaparsın.

Sizin gibi ideolojiye oy vermiyorum takım tutar gibi parti tutmuyorum ,zaten ülke sizin yüzünüzden bu halde.Sen devam et ideolojiye oy atmaya iş yapan yerine fikirlere oy ver sadece .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bldoy

Şu habere bak sen hade ben kaçar.

http://www.ensonhaber.com/chpde-hdpye-oy-verme-tartismasi-2015-06-26.html

İşte Akpli kafası bu Yahu zaten bu haber çıktığı için konuyu açtım.Zahmet edip okusaydın görürdün trol kardeş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bldoy

Şu habere bak sen hade ben kaçar.

http://www.ensonhaber.com/chpde-hdpye-oy-verme-tartismasi-2015-06-26.html

İşte Akpli kafası bu Yahu zaten bu haber çıktığı için konuyu açtım.Zahmet edip okusaydın görürdün trol kardeş.

Acaip fail oldum ne bileyim ben akp liler gelsin deyince laf atıyon falan sandım ayrıca trool olsam çoktan banı yemiştim habım eski gülüm bişey olmaz bu hesapa ben istemedikten sonra .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.