Şimdi Ara

Hdp neden Başkanlığa karşı çıkıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genel mantık şu şekilde hdpliler asla ve asla bu ülke çıkarına bir şey istemez. Burada hem fikiriz.

Peki aslında başkanlık en çok onlara yarayacakken neden hdp başkanlığa karşı çıkıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karşı mı çıkıyorlar

• Baskanlik onlara nasil yarayacak

• Bozguna uğrayacaklar da o yüzden.
  • Üst modeli olan parti karşı çıktığı için olabilir.
  • her siyasi konuda çok iyi bilen sürekli ahkam kesen siyaset bilimciler konuya bekleniyor
  • Aralarında ufak pürüzler olduğu için öyle görünüyorlar. Onlar çözülsün, MHP gibi süt dökmüş kedi olurlar.

Ne de olsa Abdullah Öcalan da başkanlığı destekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Henry Huxley

Aralarında ufak pürüzler olduğu için öyle görünüyorlar. Onlar çözülsün, MHP gibi süt dökmüş kedi olurlar.

İşte büyük oyunu gören masum CHP li. Az daha zorlarsan illuminati kadrosunu da açıklayabilirsin. :-)
  • https://www.youtube.com/watch?v=we7v3bJa4FI

tek dicem bu izle ve kör gözler biraz acılsın
  • akpli olmak varmıs anasını yıllarca pkkya destek ver ama iki dakkada chp = pkk ilan et. Söze gelince vatansever falan ol. Kıyak iş aslında oh kafa rahat düşünmüyon reis ne derse o hüloğğğğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamza Tzortzis

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Henry Huxley

Aralarında ufak pürüzler olduğu için öyle görünüyorlar. Onlar çözülsün, MHP gibi süt dökmüş kedi olurlar.

İşte büyük oyunu gören masum CHP li. Az daha zorlarsan illuminati kadrosunu da açıklayabilirsin. :-)

Büyük oyunu görmek sizin gibi maaşlıların işidir. Benim öyle bir derdim yok, CHP'li de değilim keza. Ben yalnızca olanı yazıyorum.
  • evet nerdesiniz siyaset bilimciler daha mantıklı bi cevap geldiği yok
  • İlk öne sürülen başkanlık sistemini eyalet sistemi olur diye destekliyorlardı.Lakin bu sistem gelirse bu yargıyla içeriden çıkamıcakları için istemiyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.