Teğmen
07 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Gürsel Tekin bugün meclis üyeleri iktidar partisinde bile olsa zamanında Melih Gökçek başkan onun önderliğinde yasayı değiştirip meclis üyelernin kararlarda yetkileri azaltıldı karşı çıktık o zaman ama dinlemediler diye söyledi. Araştırdım böyle bilgi bulamadım.Bu yasanın değişmememiş olması durumunda ne gibi sorunlar çıkabilir karar almada.En çok merak ettiğim bu çeşitli vakıflara akıp giden para meclis üyelerinin çoğunluk oyları ile hala oralara gider mi?
Sorularınız varsa cevaplarım
Ankara garından yüksek ihtisas üniversitesi nasıl giderim?
Başımıza gelenler Suriye politikasından oldu keşke zaöanında barışçıl bi strateji izleseydik demiş. Hatasını anlayıp itiraf etmeside hoşuma gitti iyi gelişme siz ne diyorsunuz
157 bin sıralamam var üsküdar %50 bursku 165 bin gelir mi ne dersiniz
Mükemmel bi konuşma olmuş neler ile yargılanmışlar zamanında ibret alınması lazım

https://youtu.be/PaEtcGlE2f8
Bu siteyi 4 yıla uçurum bana fırsat tanıyın
İş Sağlığı ve Güvenliği düşünenler burda mı
2 yıllık iş sağlığı ve güvenliği düşünüyorum ama baktığımda geçmiş dönem puanlarına 2014 ile 2015 arasında uçurum kadar fark var bunun nedeni ne bu senede acayip oynama olur mu
pokemon go için andorid sürümü 4.4 olması gerekiyor elimdeki telefon grand 2 ve 4.3 gösteriyor ama internette aradığımda 4.4 sürümü dağıtıldı haberleri vardı güncellem aradım yinede bulmadı 4.4 rom yüklesem oyun çalışır mı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 934
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 19.797 (Bu ay: 83)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.