Şimdi Ara

Hdd Taktıktan Sonra Eski Save Dosyaları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Call Of Jourez Oynuyodum En Son Olarak Oyunu Bitirdim
    Benim Konsol Arcade 512mb Kendinden Hafızalılardan
    Eskiden Oynadığım Oyunları Actığımda Memory Card vede HDD Seçeneği Geliyo
    Ben Kayıtların Bulunduğu Memory'i Seciyorum Ama Eskiden Oynadığım Oyunlar En Bastan Baslıyo Bunu Nasıl Düzeltebilirim
    Bide Son Olarak Geors of War 'a Başladım Save Yapamıyorum.
    Oynuyorum oynuyorum Cıkıyorum Sonra Tekrar En Bastan Baslıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihSelvi -- 18 Kasım 2009; 20:57:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihSelvi

Arkadaslar Hafta Sonu Hdd Aldım
    Call Of Jourez Oynuyodum En Son Olarak Oyunu Bitirdim
    Benim Konsol Arcade 512mb Kendinden Hafızalılardan
    Eskiden Oynadığım Oyunları Actığımda Memory Card vede HDD Seçeneği Geliyo
    Ben Kayıtların Bulunduğu Memory'i Seciyorum Ama Eskiden Oynadığım Oyunlar En Bastan Baslıyo Bunu Nasıl Düzeltebilirim
    Bide Son Olarak Geors of War 'a Başladım Save Yapamıyorum.
    Oynuyorum oynuyorum Cıkıyorum Sonra Tekrar En Bastan Baslıyo

Bende yenı hdd aldım ama bende bole bır sorun yok

• walla bilmiyorum çözemedim eskiden oynamaya başladığım call of jourez'i sorunsuzca bitirdim halo3'dede son bölümde kalmıstım demin dedim bi bare halo'yu bitiriyimbi taktım oyun baştan başladı öyle ettim böyle ettim olmuyo.
    dün oynadığım geors of war'a girdim bi baktım oda baştan başlıo hdd'de herhangi bi sorun yok oyun filan yükleyebiliyorum ama save olayını bi çözemedim gitti
  • Madem bütün save dosyaların silinmiş. Arkadaşım sana tavsiyem, eğer gamerscore'un da umrunda değilse memory ve harddiske format at. ondan sonra dene.
  • Memory deki eski saveleri hdd e kopyalayıp denediniz mi?
    çoğu oyun hdd takılı ise ilk seçenek olarak hdd yi default seçiyo belki ondan kaynaklanıyo olabilir?
    yada save den devam etmek istediğiniz oyunu siz load save diyip memory yi göstererek load edin bakalım belki olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 17 Kasım 2009; 22:37:32 >
  • Eğer live bağlantınız yoksa konsolun tarihi elektriği kapatıp açtıkça sıfırlanır.(2005'e dönüyordu galiba-live'e bağlandığımızda sürekli güncellenir) bu yüzden yeni tarihli save'ler işe yaramıyordu.Zamanında benim başıma da gelmişti
  • aynen oyle oluyor olabilir tarih sürekli 2005'den baslıyor.
    bide bişey sormak istiyorum memory'e format attıktan sonra update'leri nasıl yapıcam
  • Bir oyuna basladıgında sign in oldugunda normalde sorar kaydedecegin yeri. Farklı Gamertag ile başlıyorsan görmezsin savelerini. Yada memorydan HDD ye move edeceksin
  • teşekkrler aksam deniycem sonucları yazarım hdd'ye move etmem gerekiyo sanırsam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.