Şimdi Ara

Hdd Şifresi Bırakılmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaslar. Dündendir bir note book var elimde. Bios dan hdd şifresi bırakılmış ve hiç bir şekilde makine acılmıyor. Bios ayarlarını sıfırladım gene olmuyor. Şahıs da şifresini hatırlamıyor. Bildiginiz gibi note book larıda acamıyoruz bios pilini sıfırlamak icin. Acer...

Bir şekilde şifreyi kırmam gerekiyor. Bir fikri olan varmı bu konu hakkında, yardımcı olursanız gerçekden cok sevinirim...

• Slm

Notebook un altında bir yerde kucuk bir delik olması lazım resetlemek için adsl modemlerde oldugu gibi onun daha kucugu bi cok notebookda var bi bak istersen varsa basılı tut 5sn kadar sonra tekrar dene

SAYGILARLA
  • Konu dizüstü olunca insan şüphelenmiyor değil... (?) Onun için en güzeli dizüstü sahibinin servise gitmesi.
  • hdd şifresini kıran programlar var ama aynı olay benim başımada geldi bi türlü çözemedim sonra adam hatırladığı parolaları deneyerek çözdük
  • Windows acılmıyorki program yüklüyüp kıralım =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SuSKuNGeNC

Windows acılmıyorki program yüklüyüp kıralım =)

program yükleyerek değil cdden veya flopyden boot ederek
  • boot falan edemiyor acıldıgı gibi şifre istiyor zaten. bi tek biosa girebiliom o kadar.
  • Açıldığı gibi şifre isteyen pc nin sahibi şifreyi bilmeyecekte kim bilecek
    Bu işte bir gariplik var
  • email şifresinden ne farkı var peki_? akşam değiştirdiğim şifreyi sabah hatırlayamazsan, o zaman fark olur. hala şifreyi hatırlayamıyorum..
  • ilginç bi sorun valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: ask all your friends

email şifresinden ne farkı var peki_? akşam değiştirdiğim şifreyi sabah hatırlayamazsan, o zaman fark olur. hala şifreyi hatırlayamıyorum..

Acilen doktora tabi hala pc nin nasıl açıldığını biliyorsan bunu okursun ama doktora nasıl gideceğini hatırlayabiliyorsan Durumunda berbat bir durummuş.Şahsen düşmek istemem.Kesin kendimi 90 ında hisseder çökerim zaten bi dünya şeyi hatırlayamıyorum

• unutmam demiştim ama akşamdan kalınca oldu napalım.. bu hdd şifresi de öle bişi olmalı dermişim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

Konu dizüstü olunca insan şüphelenmiyor değil... (?) Onun için en güzeli dizüstü sahibinin servise gitmesi.

+1111
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.