Şimdi Ara

hdd hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhabalar xbox 360 ta bazı oyunları hdd ye atamıyorum (can't read disc) diye hata veriyor sebebi ne olabilir dvd leri yeni yazmama rağmen

• ban yemil olabilirsin
  • kullandığınız hdd orjinal mi ?
  • orjinal
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.kivanc

herkese merhabalar xbox 360 ta bazı oyunları hdd ye atamıyorum (can't read disc) diye hata veriyor sebebi ne olabilir dvd leri yeni yazmama rağmen

Hard diskinizde bad sector olabilir. Formatlayıp yeniden deneyin.
  • xbox ı sizden geçen hafta aldım sanmıyorum....
  • quote:

xbox ı sizden geçen hafta aldım sanmıyorum....

bende sanmıyorum ya ne bad sector'u dur daha bismillah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nec85 -- 12 Aralık 2009; 23:07:01 >
  • Başka bir dvd markası/modeli kullan. Dvd markası olarak Verbatim kullan. Yine olmazsa başka bir dvd writerda yazdırmayı dene. Ben de ilk aldığımda oluyordu. Artık arkadaşımda yazdırıyorum. Kendim yazdığımda yarısında cant read uyarısı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Başka bir dvd markası/modeli kullan. Dvd markası olarak Verbatim kullan. Yine olmazsa başka bir dvd writerda yazdırmayı dene. Ben de ilk aldığımda oluyordu. Artık arkadaşımda yazdırıyorum. Kendim yazdığımda yarısında cant read uyarısı veriyor.

hmmmm mantıklı aslında verbatim kullanıyor ztn ben tavsiye ettim ama dvd sürücü NEC marka arkadaşın, seninki ne marka Deathcallsdeath ve arkadaşınınki ne marka? dvd sürücü alacaklara bilgi olsun bendeki samsung sorun yok mesela...
  • quote:

xbox ı sizden geçen hafta aldım sanmıyorum....

Yeni olduğunu söyleseydiniz ya, nereden bilebilirim.

Kullandığınız medyayı değiştirin yada yazıcınızda problem olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nec85

quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Başka bir dvd markası/modeli kullan. Dvd markası olarak Verbatim kullan. Yine olmazsa başka bir dvd writerda yazdırmayı dene. Ben de ilk aldığımda oluyordu. Artık arkadaşımda yazdırıyorum. Kendim yazdığımda yarısında cant read uyarısı veriyor.

hmmmm mantıklı aslında verbatim kullanıyor ztn ben tavsiye ettim ama dvd sürücü NEC marka arkadaşın, seninki ne marka Deathcallsdeath ve arkadaşınınki ne marka? dvd sürücü alacaklara bilgi olsun bendeki samsung sorun yok mesela...

Valla kuzenimin laptopunun yazıcısıydı markasını hatırlamıyorum şimdi. Arkadaşıma sorarım onun harddiskinin modelini ama samsunglardan sorun yaşayan duymadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.