Şimdi Ara

hd4870 ISLIK SESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarı dönemde yani şubatta aldığım sapphire hd870 512 mb windows açılışında ve sonraki 2-3 dakikada bildiğiniz ıslık sesi çıkartıyor fanı elimle tutuyorum ses devam ediyor (diğer odalardan duyuluyor) garantiye yollamalımıyım yardım lütfen ben bide bunun biosunu değiştirdim hatalı biosmuş aynı markanın düzeltilmiş biosunu attım garantiden problem olur mu

• pardon unuttum yazamayı diğer fanlarıda elimle tuttum onlardan dolayı ses yok ama kart ısınınca ses kesiliyor şöyle bi 60c olunca felan
  • acilen yollayın devre elemanlarından birinde (sanırım kapasitör) sorun var cortlayacak
  • Ati kartlar Pc ilk açıldığında fan 1 saniye son hızda döner sonra yavaşlar tabi o 1 saniyede çok ses çıkarır ıslık sesi tarzında 4870 lerin bazılarıda hem ilk açılışta hemde açıldıktan 1-2 dakida sonra kendi kedine 1 defaya mahsus boşta iken 1 saniye son hızda döner tabi bu 1-2 dakika sonraki ses her 4870 de olmuyor dediğim gibi siz fanı tutmuşsunuz ama o ses kartın fanından gelmesi lazım yani normal bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorist -- 11 Mayıs 2009; 18:25:06 >
  • bana anormal geldi.
    servise gönderin değiştirsinler.
  • fan sesi olsa tamam çekeriz dediğiniz gibi 1 saniye %80 çalışıyor ona razıyım çığlık atıyor manyak gibi
    ama ben kartı kendi biosu ile düzelttim sorun olur mu garantide
  • Benimkide davul zurna çalıyo akşamları kalkıp birlikte oynuyoruz.
  • çok iyi biliyorum bu sesi insanı gıcık eder elektrik akımlarından filan geliyor galiba çünkü o tarz bir ses

yeni aldığım bir kartta başıma gelmişti ve iade etmiştim bence servise verin kartınızı
  • yeni hd4870 mi gelir yoksa fatura değerindeki başka bir kart mı
  • Eğer illa ki değişim olcaksa tabikide hd 4870 gelir. Başka kart dediğin, ellerinde olmadığı zaman verilir. HD 4870 bol piyasada
  • quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

Benimkide davul zurna çalıyo akşamları kalkıp birlikte oynuyoruz.

Servise yollayın
  • arkadaşlar sağolun ama ben bios unu yeniledim hatalı biosmuş konuda açtım hatta,
    garantisi bozulmuşmudur
  • quote:

Orjinalden alıntı: @nano@

arkadaşlar sağolun ama ben bios unu yeniledim hatalı biosmuş konuda açtım hatta,
    garantisi bozulmuşmudur

bozulmaaaz.sapphire kendi sitesinde yayımlamış o biosu.üstüne de nasıl yapılacağını anlatmış.akıl karı mı garantisinin gitmesi?sen hiç bahsetme böyle bişiy yaptığından.kimselerde anlamaz
  • sağol CCaaNN kardeş yine yetiştin yardıma jett gibisin maşallah
  • Pclabsda yada suanda hatırlamıyorum baska bi sitede kartın testini okumusdum... O ses yuzunden eksi puan alıyordu ve fandan gelmedigi icin uzun vaadede sorun cıkıp cıkmıcagıda soru isareti diyede eklemisler.. Ama yine gittim aldım

kronik bi problem anlasılan...
  • quote:

Bendede 3870 var.Pancar motoru gibi yeminle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @nano@

arkadaşlar sağolun ama ben bios unu yeniledim hatalı biosmuş konuda açtım hatta,
    garantisi bozulmuşmudur

o kadar detay bilgi verme zaten onlarda irdelemiyor biosluk bir durum değil iade yapmasalar bide fan değişimi yapabilirler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyzadeM

quote:

Bendede 3870 var.Pancar motoru gibi yeminle.

pancar motoru?????????

izlemek için tıkla
    tadak tadak tadak pancar motoru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 21 Mayıs 2009; 11:35:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.