Şimdi Ara

HD2 ANDROID NAND CWM Kurulumu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.710
Cevap
6
Favori
85.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ftd

quote:

Orijinalden alıntı: seffa

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913597 arkadaşlar bu romu deneyen kurabilen varmıdır beceremdim valla.

bu romu tavsiye etmiyorum

kurdum romu..o teması hoşuma gitti o yüzden denemk istedim zaten.energy bu temayı kullansa keşke sbp shell pm alabilirmiyim acaba

• quote:

quote:

quote:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913597 arkadaşlar bu romu deneyen kurabilen varmıdır beceremdim valla.

bu romu tavsiye etmiyorum

kurdum romu..o teması hoşuma gitti o yüzden denemk istedim zaten.energy bu temayı kullansa keşke sbp shell pm alabilirmiyim acaba

1 adet pm gönderildi.

• Merhaba arkadaşlar,
    Benim telefon HTC touch pro2 ve Windows mobile 6,5 yüklü bu telefona android yükleyebilirmiyim? en verimli hangi sürümü destekler işlemcisi 650 ilginiz ve yardımlarınız için teşekkürler...
  • Merhaba arkadaşlar SPB Shell konusu burada çok döndü ondan yeni bir olayı sizlerle paylaşayım istedim. Yandex firması SPB Shell'i Yandex Shell olarak Türkiye'deki kullanıcılarına ücretsiz sunmaya başlamış. Google Play'dan ulaşabilirsiniz, gerçekten de çok kullanışlı olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilangel44

Merhaba arkadaşlar SPB Shell konusu burada çok döndü ondan yeni bir olayı sizlerle paylaşayım istedim. Yandex firması SPB Shell'i Yandex Shell olarak Türkiye'deki kullanıcılarına ücretsiz sunmaya başlamış. Google Play'dan ulaşabilirsiniz, gerçekten de çok kullanışlı olmuş.

yandex firması spb'yi içine dahil etmiş ve bedava dağıtmayı karar vermişler, henüz denemedim ama reklam varsa biryerinde çok pil tüketimine sebep olur, deneyip yorum yaparım
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar SPB Shell konusu burada çok döndü ondan yeni bir olayı sizlerle paylaşayım istedim. Yandex firması SPB Shell'i Yandex Shell olarak Türkiye'deki kullanıcılarına ücretsiz sunmaya başlamış. Google Play'dan ulaşabilirsiniz, gerçekten de çok kullanışlı olmuş.

yandex firması spb'yi içine dahil etmiş ve bedava dağıtmayı karar vermişler, henüz denemedim ama reklam varsa biryerinde çok pil tüketimine sebep olur, deneyip yorum yaparım

Ben denedim reklam yok sadece bazı uygulamaları için link biçiminde simgeler tasarlamışlar bir de shell'le beraber direk internet uygulaması falan yüklüyor program. Hoş olmş bence.

Bir diğer sorum da HD2lerdeki ekranlarla ilgili yeni araştırdım ben biliyorum forumda bu konu da çok döndü ama HD2 için yeni çıkan ekranlar S-LCD eskiler de LCD mi acaba? Yoksa hepsi aynı seri ekran mı? Ona göre ekran değişmeyi düşünüyorum. @ftd hocam sen ekranı değişmiştin ne fark etti mesela?

• quote:

quote:

quote:

Ben denedim reklam yok sadece bazı uygulamaları için link biçiminde simgeler tasarlamışlar bir de shell'le beraber direk internet uygulaması falan yüklüyor program. Hoş olmş bence.

Bir diğer sorum da HD2lerdeki ekranlarla ilgili yeni araştırdım ben biliyorum forumda bu konu da çok döndü ama HD2 için yeni çıkan ekranlar S-LCD eskiler de LCD mi acaba? Yoksa hepsi aynı seri ekran mı? Ona göre ekran değişmeyi düşünüyorum. @ftd hocam sen ekranı değişmiştin ne fark etti mesela?

Benim ekranda sorun vardı bu yüzden değiştirmiştim. Yeni takılan aynı tip.
    Yandex shell marketten rahatlıkla indirebilirsiniz arkadaşlar, tuhaf olan sadece bedava veriliyorsa neden hala 15$ spb shell satılıyor anlam veremedim :)

• dün nexus ics romunbu kurdum fakat status bardaki kısayollar yok.wireless açıp kapama gibi ?
  • quote:

dün nexus ics romunbu kurdum fakat status bardaki kısayollar yok.wireless açıp kapama gibi ?

en iyi ics rom bu şu an için :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1441462
  • merhaba arkadaşlar yaklaşık bir aydır htc hd2 kullanıcısyım.
    daha önce windows mobile ve android cihazlar kullandım.
    winmo nun sıkıntısı pil ve uygulama yetersizliği bence.
    bende bu yüzden android yükledim. (http://forum.donanimhaber.com/m_45641333/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45641399 sayfasından)
    clockwork ile rom un yedeğini alamıyorum bu büyük bir sıkıntı benim için, pilin ömrü çok az öğlene şarjın yarısından fazlası bitmiş oluyor.

ftd arkadaşımızın anlattığı yöntemi denemek istiyorum fakat yukarıda linkini verdiğim sayfadaki rom gibi offical bir rom bulamadım.

işim gereği telefonun pek çok özelliğini kullanıyorum bir takım romlarda wifi çalışmıyor, bluetooth çalışmıyor, gps çalışmıyor vb. bir takım sıkıntılar yazılıyor.
    nand cwm kurulum yöntemi için offical ya da stabil, tüm uygulamalar çalışan ve pil ömrü daha uzun olan bir rom önerebilir misiniz?
    tüm sayfalardaki yorumlarınızı okudum, linklerdeki sitelerede göz attım ama aradığım özelliklerde bir romu bulamadım.
    sürekli rom deneyebilecek bir pozisyonda da değilim. (Eskiden durmadan rom denerdim ama artık işim gereği fazla vakit ayıramıyorum.)

biraz uzun oldu ama şimdiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: newcherry

merhaba arkadaşlar yaklaşık bir aydır htc hd2 kullanıcısyım.
    daha önce windows mobile ve android cihazlar kullandım.
    winmo nun sıkıntısı pil ve uygulama yetersizliği bence.
    bende bu yüzden android yükledim. (http://forum.donanimhaber.com/m_45641333/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45641399 sayfasından)
    clockwork ile rom un yedeğini alamıyorum bu büyük bir sıkıntı benim için, pilin ömrü çok az öğlene şarjın yarısından fazlası bitmiş oluyor.

ftd arkadaşımızın anlattığı yöntemi denemek istiyorum fakat yukarıda linkini verdiğim sayfadaki rom gibi offical bir rom bulamadım.

işim gereği telefonun pek çok özelliğini kullanıyorum bir takım romlarda wifi çalışmıyor, bluetooth çalışmıyor, gps çalışmıyor vb. bir takım sıkıntılar yazılıyor.
    nand cwm kurulum yöntemi için offical ya da stabil, tüm uygulamalar çalışan ve pil ömrü daha uzun olan bir rom önerebilir misiniz?
    tüm sayfalardaki yorumlarınızı okudum, linklerdeki sitelerede göz attım ama aradığım özelliklerde bir romu bulamadım.
    sürekli rom deneyebilecek bir pozisyonda da değilim. (Eskiden durmadan rom denerdim ama artık işim gereği fazla vakit ayıramıyorum.)

biraz uzun oldu ama şimdiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkürler.

hd2 için android offical rom yoktur olmayacakta, linkini verdiğin rom üstünden çok sular geçti :)
    Burdan 1.sayfadan dilediğin romu kurabilirsin tüm detaylar mevcut. Tavsiyem cm7lite romu kur sonradan marketten yandex shell arayüzünü indir ve kur. Yepyeni bir telefonun olacak emin ol :)

• cevap için teşekkür ederim. çok ilgili bir arkadaşsın.
    yüklediğim romun eski olduğunu biliyorum ama stabil olduğu için kurmuştum.
    officaldan kastım en az değiştirilmiş rom du yoksa hd2 için android ve hatta windows için rom çıkmayacağını biliyorum :)
    cm7lite romu bir deneyim.
    bu arada yandex baya sağlam bir giriş yaptı google ın tekelini kırabilecek mi bakalım...
  • ftd hocam

cm7 romu kurduktan sonra mms gonderememeye başladım sende bır problem varmı? eger varsa ayarları nasıldır yardımcı olabılırmısın? ya da baska bılen bırısı varsa yardımcı olursa sevınırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofvural1

ftd hocam

cm7 romu kurduktan sonra mms gonderememeye başladım sende bır problem varmı? eger varsa ayarları nasıldır yardımcı olabılırmısın? ya da baska bılen bırısı varsa yardımcı olursa sevınırım.

markette apn turkey applicationu var muhtemelen işini görecektir.
  • Arkadaşlar,
    Sonunda bir ROM kurabildim telefona.
    Cihaz arkadaşmın. Tek tek deneyemeyeceğim maalesef.

Şarj durumu iyi, türkçe bir ROM tavsiyeniz varmı acaba ?

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 3 Nisan 2012; 23:02:09 >
  • ftd hocam öncelikle size ilk mesajdaki tüm bilgiler için teşekkürler. Nand olarak ndt miui rom u kurdum ancak bir problemim var. Ne yaptıysam bir türlü marketten 4 5 megabayt üstü dosya indiremedim. Yer ile ilgili hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen sürekli yeterli alan yok hatası veriyor. Bu problemin cozumunu bilen biri varsa paylaşırsa çok sevinirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan245

quote:

Orijinalden alıntı: ofvural1

ftd hocam

markette apn turkey applicationu var muhtemelen işini görecektir.

Denedim fakat ise yaramadi onceden dorimanx romu kullaniyordum problem yoktu cm7de oldu sorunu cozemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: msvair

ftd hocam öncelikle size ilk mesajdaki tüm bilgiler için teşekkürler. Nand olarak ndt miui rom u kurdum ancak bir problemim var. Ne yaptıysam bir türlü marketten 4 5 megabayt üstü dosya indiremedim. Yer ile ilgili hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen sürekli yeterli alan yok hatası veriyor. Bu problemin cozumunu bilen biri varsa paylaşırsa çok sevinirim?

sayfa 17 de anlattığım app2sd adımlarını uygula. işleme başlamdan önce hafıza kartını formatla ve ext part oluştur. bu işlemleri yeni olarak yapman iyi olur. ext part oluştururken primary seçmeyi unutma.
  • Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı..
    20 Ocak tarihli energy rom kullanıyorum ve çok memnunum nazar değmesin sıkıntısız çalışıyor. Bu romda beats audio desteği olduğunu görmüştüm fakat müzik çalarda böyle bir seçenek yok beats audio programı şarkıyla birlikte başlamıyor. Bu sorunu nasıl hallederim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggosh23

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı..
    20 Ocak tarihli energy rom kullanıyorum ve çok memnunum nazar değmesin sıkıntısız çalışıyor. Bu romda beats audio desteği olduğunu görmüştüm fakat müzik çalarda böyle bir seçenek yok beats audio programı şarkıyla birlikte başlamıyor. Bu sorunu nasıl hallederim?

sadece kulaklık takılı iken devreye girer.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.