Şimdi Ara

HD2 ANDROID NAND CWM Kurulumu (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.710
Cevap
6
Favori
85.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar şu anda genel anlamda sorunsuz çalışan room önerileriniz nelerdir . link verebilirmisiniz ? en başdan yapmaya gerek varmıdır. magdlr yapıp mı başlıcam yeni room a?
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1404993 , buradaki rom sade stabil hızlı . ama biraz görsellikten uzak bir rom . isterseniz bir deneyin .
    Ayrıca romu kurarkan hd2 toolkit ile wipe 29 adımıyla başlıyarak kurarsanız çok daha iyi sonuç alırsınız .
  • cahilliğime verin bu wipe olayı ne suan bende 2.2 froyo yüklü task29 ile silip mi yükleyeceğim romu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djshadow007

cahilliğime verin bu wipe olayı ne suan bende 2.2 froyo yüklü task29 ile silip mi yükleyeceğim romu ?

1.sayfada wipe nasıl yapılacağı var, onu yapıp yeni romunu kuracaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugeetive

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?tS=1404993 , buradaki rom sade stabil hızlı . ama biraz görsellikten uzak bir rom . isterseniz bir deneyin .
    Ayrıca romu kurarkan hd2 toolkit ile wipe 29 adımıyla başlıyarak kurarsanız çok daha iyi sonuç alırsınız .

Siz bu pure cm7 romu kullandınız mı_? Ben bir önceki versiyonunu kurdum inanılmaz hoşuma gitti bir kaç sayfa öncede yazdım kullandığım en hızlı romdu şimdiye kadar. Fakat sürekli şu kapatıldı bu kapatıldı tarzında hatalar veriyordu. ftd üstadında önerdiği romlar arasında olmadığı için değiştirdim o romu. Siz kullandıysanız sıkıntısı vs. anlatırmısınız.

• @ozan 245: Ben şimdiye kadar neredeyse hep o romu kullandım. ftd de bilir benim sense romlarla yıldızım bir türlü barışmadı, keza miui romlarda biraz iphone benzeri olduğundan - şahsi fikrimdir - hep stock romları tercih ettim. Eğer bu romu kurarken wipe ile temiz bir kurulum yaparsanız ve system partition kısmında öngörülen değerleri kullanırsanız kesinlik hiç bir problem yaratmadan tek bir force close almadan uzun bir süre kullanabilirsiniz. Arada bir tabiki sistem kararsızlığa düşüyor oda gayet normal sürekli uyguluma yükleniyor internete bağlanılıyor cookiler çekiliyor, senelerdir kullandığımız windows lar bile kararsızlığa düşüyor :). Bu yüzden çok görmemek lazım :)
    Bununla birlikte, sade arayüzü, hızı, stabilitesi nedeniyle benim tercihim oluyor. Tabi ki bunlar tamamen kullanırken bende oluşan şahsi kanaatler. Yani antutu score şu,benchmark bu gibi bir kesinlik yok. Hani okurken ona göre değerlendirmekte fayda var :). Bununla birlikte standby durumunda 2ma gibi bir pil kullanımı var ki pil ömrü açısından gayet başarılı olduğunu gösteriyor.
    Saygılarımla

• pure cm7'yi denedim, hız olarak iyi ama 1. sayfada paylaştığım cm7 romu kadar hızlı ve stabil değil. Bir süredir bunu kullanıyorum spb shell ile beraber. Takılma yok, FC yok.
    Bu arada sense 4'de bayağı ilerleme var, yakında beta çıkacak
  • Arkadaşlar yeni Angry burds Space oyununu marketten indirdim, çok eğlenceli tavsiye ederim
  • android 2.2 yükledim yanlız sorunlarım var telefon ilk açılışta siyah ekranda kalıyor ancak bataryayı cıkartıp kapatabiliyorum cıkardıktan sonra tekrar baslatınca acılıyor android sürümü sebebi nedir acaba ?
  • ftd üstad, şimdi class 10 8 gb lık karta cm7 rom u kurdum hızlı olur diye ancak bu rom pek hoşuma gitmedi açıkçası görselliği falan artı ilk aıldığında menü de setcpu diye bişey bulamadım ve menü tam anlamıyla Türkçe olmadı bazı bölümleri İngilizce olarak devam ediyor, acaba senin ilk sayfada verdiğin 08.02.2012 tarihli Energy rom u kursam sd kart class 10 olduğu için (eski sd kartta 2gb class 2 ve energy rom) hem eskisine göre hemde cm7 rom a yakın hıza ulaşabilir miyim?

sence ne yapmalıyım hangi rom u önerirsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrockLyn

android 2.2 yükledim yanlız sorunlarım var telefon ilk açılışta siyah ekranda kalıyor ancak bataryayı cıkartıp kapatabiliyorum cıkardıktan sonra tekrar baslatınca acılıyor android sürümü sebebi nedir acaba ?

1.sayfadaki romlardan birini yükle sorunun düzelir
  • bırakın şu hız meselesini htc hd2 için en iyi rom enegy rom'dur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

ftd üstad, şimdi class 10 8 gb lık karta cm7 rom u kurdum hızlı olur diye ancak bu rom pek hoşuma gitmedi açıkçası görselliği falan artı ilk aıldığında menü de setcpu diye bişey bulamadım ve menü tam anlamıyla Türkçe olmadı bazı bölümleri İngilizce olarak devam ediyor, acaba senin ilk sayfada verdiğin 08.02.2012 tarihli Energy rom u kursam sd kart class 10 olduğu için (eski sd kartta 2gb class 2 ve energy rom) hem eskisine göre hemde cm7 rom a yakın hıza ulaşabilir miyim?

cm7'de görsellik pek yok ama üstüne spb shell 3d kurunca super hızlı çalışıyor ve görsellik harika oldu.Senin class 10 ile uçar :) (bendeki class 6) cpu ayarı var. Bunun için:
    ayarlar-cyanogenmod ayarları-performans--işlemci ayarları'na gir ve en yüksek frekans ayarını maximumun bir altına ayarla.

Bu arada arkadaşlar ücretsiz uygulamalar indirmeyin, indirirseniz de silip internetten full olanı indirin, %70'ten fazla pil tüketimine neden oluyor ücretsizler içindeki reklamlardan dolayı.Aynı zamanda yüklediğiniz uygulamalar daha hızlı açılıyor, kendim test ettim çok fark ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ftd

quote:

ftd üstad, şimdi class 10 8 gb lık karta cm7 rom u kurdum hızlı olur diye ancak bu rom pek hoşuma gitmedi açıkçası görselliği falan artı ilk aıldığında menü de setcpu diye bişey bulamadım ve menü tam anlamıyla Türkçe olmadı bazı bölümleri İngilizce olarak devam ediyor, acaba senin ilk sayfada verdiğin 08.02.2012 tarihli Energy rom u kursam sd kart class 10 olduğu için (eski sd kartta 2gb class 2 ve energy rom) hem eskisine göre hemde cm7 rom a yakın hıza ulaşabilir miyim?

cm7'de görsellik pek yok ama üstüne spb shell 3d kurunca super hızlı çalışıyor ve görsellik harika oldu.Senin class 10 ile uçar :) (bendeki class 6) cpu ayarı var. Bunun için:
    ayarlar-cyanogenmod ayarları-performans--işlemci ayarları'na gir ve en yüksek frekans ayarını maximumun bir altına ayarla.

Bu arada arkadaşlar ücretsiz uygulamalar indirmeyin, indirirseniz de silip internetten full olanı indirin, %70'ten fazla pil tüketimine neden oluyor ücretsizler içindeki reklamlardan dolayı.Aynı zamanda yüklediğiniz uygulamalar daha hızlı açılıyor, kendim test ettim çok fark ediyor

üstad önerin için teşekkürler cm7 yi kurdum ve dediğin gibi işlemci hızını en üstün bir altı olan 1497 Mhz de ayarladım. Spb Shell 3D kurun demişsin acaba nasıl kurulacağı ile ilgili ve setup dosyasını bulabileceğimiz bir link verebilirmsin?

task manager, 3g açıp kapama ve mp3 player olarak hangi uygulamalrı önerirsin ve bunlar dışında başka neler yüklememizi tavsiye edersin, unutmadan :) cm7 gerçekten class 10 ile energy rom a göre çok hızlı, birde menüleri görselliği ve Türkçeleştirlmesi tamamlanırsa müthiş olacak...

• quote:

quote:

quote:

üstad önerin için teşekkürler cm7 yi kurdum ve dediğin gibi işlemci hızını en üstün bir altı olan 1497 Mhz de ayarladım. Spb Shell 3D kurun demişsin acaba nasıl kurulacağı ile ilgili ve setup dosyasını bulabileceğimiz bir link verebilirmsin?

task manager, 3g açıp kapama ve mp3 player olarak hangi uygulamalrı önerirsin ve bunlar dışında başka neler yüklememizi tavsiye edersin, unutmadan :) cm7 gerçekten class 10 ile energy rom a göre çok hızlı, birde menüleri görselliği ve Türkçeleştirlmesi tamamlanırsa müthiş olacak...

pm attım

• üstadın doğrultusunda cm7 roma başarı ile spb shell 3d yi kurdum, energy rom a göre gayet hızlı ve görsel olarak daha iyi oldu. ek olarak advanced task killer, fmr memory yi kkurdum gayet iyi oldu performans için...
  • gerekli dosyalar siteden silinmiş.. upload eder misiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donnie.Brasco

gerekli dosyalar siteden silinmiş.. upload eder misiniz arkadaşlar

hangileri silinmiş?
  • quote:

quote:

hangileri silinmiş?

spb shell ile ilgili pm de bulunan dosyalar.
  • quote:

quote:

quote:

hangileri silinmiş?

spb shell ile ilgili pm de bulunan dosyalar.

yeni pm attım
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.