Şimdi Ara

HD2 ANDROID NAND CWM Kurulumu (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.711
Cevap
6
Favori
85.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ben sadece hd2 toolkit ile bitiriyorum vallahi olayı. Başka program hiç bilmiyorum ama gerekte yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozy245

ben sadece hd2 toolkit ile bitiriyorum vallahi olayı. Başka program hiç bilmiyorum ama gerekte yok zaten

bendeki sıkıntıda o işte,eski usüle alışmışım.toolkitte beceremedim.hangi sırayla yapılacağını bilemedim :)
  • Ozy245 O kullanıcısına yanıt
    http://www.youtube.com/watch?v=ePOH2wJD2kw Hocam burdaki videodan farklı olarak ne yapıcaz? Bende 4 Gb hafıza kartı var.
  • videodaki native sd yaomış ben data on ext kullanıyorum gerek yok okadar karışık işlere, yaptığım işlemler sırasıyla

• sd kartı fat32, ext4 ve gerekliyse swap olarak parçalıyorum. Kullandığım program MiniTool Partition Wizard Home Edition, kullanımı basit videosu var youtubede. Dikkat edeceğiniz nokta format aşamasındayken ext4 alan için active olmalı alan
    • telefonu açarken ses kısmaya basılı tutup hd2toolkit ile wipe yapıyorum
    • açılırken tekrar ses kısma basılı tutup install magldr
    • açılırken kapama tuşuna basılı tutup usb flashera girip hd2toolkitten gerekli partition ayarını seçip repartition
    • açılırken kapama tuşu basılı tutup ad recovery seçip wipe data, wipe cache, advanceddan wipe dalvik sonra tekrar wipe data
    • son olarak aynı menüden install zip from sdcard diyip kurmak istediğiniz romu seçip data2ext olarak kurmak kalıyor.
  • Ozy245 O kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim gece videodaki anlatıma göre yaptım.çalışıyor.eğere çökerse senin anlatımı yapıcam :)
  • merhaba arkadaşlar. hd2 t-mobile sahibiyim, dokunmatiği çalışmıyor. bir iki ufak sorun daha var. eğer elinizde anakart arızalı (dokunmatiği ve ekranı sağlam) hurda cihaz varsa alırım benimle irtibata geçin...
  • ftd kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende energy romu yüklediğimde başladı.
    Wi-fi ye geçip tekrar kapattığımda bir daha 3g ye bağlanamıyorum illa telefonu açıp kapamam gerekiyor.

Bazen oda sonuç vermiyor. Diğer romda hiç böyle bir sıkıntım yoktu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftd

quote:

Orijinalden alıntı: smart.001

Arkadaslar benim telde 2-3 gunden beri internet sorunu yasiyorum. Sorun su seklide; telefonun veri dolasimini aktiflestirdigimde net alisverisi yapilamiyor ama teli kapatip actigimda baglaniyor tekrar veri dolasimini kapatip aktiflastirince nete baglanamiyor. Farkli romlar denememe ramen sonuc alamadim. Bi fikri olan varmi tesekkurler.

3g mi 2g mi kullanıyorsun? Energy romda sorun yoktu, onu dene istersen 1.sayfada

Bu mesaja istinaden yazacaktım mesajımı kusura bakmayın arkadaşlar özür dilerim.
  • Kimse yorum yapmayacakmı mesaja hala sorunum devam ediyor başka bir rommu yükleyeyim yoksa bi ayarı var mı??
  • Arkadaslar hd2 mibabam kullanacak ama windows var ve kullanamıyor ...istanbuldayim bu yukleme islerini beceremiyorum yardimci olacak varsa geleyim nerdeyse bi el atip android yuklesin uzaktan bağlantı vs yapalım ücreti neyse vereyim arkadaşlar.... Deilse kullanamiyorum
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.