Şimdi Ara

Silinecek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
27.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ethem sancak 24 ve 360 ın sahibi akparti mkyk ya girdi artık yakın zamanda hd yayına geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fullmax45 -- 22 Mayıs 2017; 7:30:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fullmax45

Ethem sancak 24 ve 360 ın sahibi akparti mkyk ya girdi artık yakın zamanda hd yayına geçer.

Ooo vayy canına o zaman ultra hd yayına da geçerler hatta belki 8k'ya bile geçerler kim bilir,

• Bu kanallar HD yayına geçeli 3 gün oluyor ama yinede yazıyım

-24 HD
    -360 HD
    -TV4 HD

Frekans : 12310 V 15000 3/4
  • ES Medya'ya ait 24, 360 ve TV4 ''nihayet'' HD yayına geçmiş.

Az önce kanalları gezerken 24'e gelince bunların görüntüsü bayağı düzelmiş yahu derken bir baktım kanal HD olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McLaren64 -- 11 Eylül 2017; 19:54:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

ES Medya'ya ait 24, 360 ve TV4 ''nihayet'' HD yayına geçmiş.

Az önce kanalları gezerken 24'e gelince bunların görüntüsü bayağı düzelmiş yahu derken bir baktım kanal HD olmuş.

Bende rastgele kanalları gezerken 360 hd olduğunu fark ettim darısı TLC nin başına :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lPaTRoNl -- 11 Eylül 2017; 20:26:18 >
  • Her şeyden önce Digiturk'un artık haber kanallarını HD yapması lazım. 2 haber kanalı hariç tamamı SD. Üstelik tüm haber kanalları HD yayın yapıyorken Digiturk'ün hala bunların HD'lerini platformuna eklememesi skandal.

Parayı almaya gelince hemen ararlar ama. Geçen ay annanemi kaybettim. Cenaze ve hayır işleri nedeniyle unutmuşum yatırmayı 1 hafta hem mesaj atıyorlar hem de kuruya bilgi mesajı gönderiyorlar. Ama bir şey talep edince çalışmalar devam ediyor falan filan. 3 yıldır sürekli sorarım, 3 yıldır çalışmalar devam etmekte deniyor. Yahu 3 yılda neler oldu neler, Digiturk daha HD haber kanallarını ekleyecek platformuna.
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Başınız sağolsun. İptal edin para vermeyin

• quote:

Her şeyden önce Digiturk'un artık haber kanallarını HD yapması lazım. 2 haber kanalı hariç tamamı SD. Üstelik tüm haber kanalları HD yayın yapıyorken Digiturk'ün hala bunların HD'lerini platformuna eklememesi skandal.

Parayı almaya gelince hemen ararlar ama. Geçen ay annanemi kaybettim. Cenaze ve hayır işleri nedeniyle unutmuşum yatırmayı 1 hafta hem mesaj atıyorlar hem de kuruya bilgi mesajı gönderiyorlar. Ama bir şey talep edince çalışmalar devam ediyor falan filan. 3 yıldır sürekli sorarım, 3 yıldır çalışmalar devam etmekte deniyor. Yahu 3 yılda neler oldu neler, Digiturk daha HD haber kanallarını ekleyecek platformuna.

Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Belki Digitürk(Eutelsat) TP kapasitesinden maliyetinden dolayı HD haber kanalları eklemiyor olabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hiç izlediğim kanallar değil keşke tlc hd yayına geçse bir de sony channel
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    HD yayına geçmesini beklediğim 2 kanal ikisi de çok kaliteli Sony 3 ay önce falan çok yakında HD yayına geçeceğiz demişti ama hala tık yok
  • deadman92 kullanıcısına yanıt
    evet maalesef hd yayına geçmesi gereken kaliteli kanallar hala sd devam ediyor
  • quote:

Her şeyden önce Digiturk'un artık haber kanallarını HD yapması lazım. 2 haber kanalı hariç tamamı SD. Üstelik tüm haber kanalları HD yayın yapıyorken Digiturk'ün hala bunların HD'lerini platformuna eklememesi skandal.

Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun.
  • Arkadaşlar TRT'den haber varmı?? Trt müzik yada trt avaz vs, nezaman hd yayına geçicek????

• Tv 8.5 hd yayını yok muydu turksat da ben mi yanlış hatırlıyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    yayın var
  • Kral grubu yakında HD olabilir.

Silinecek

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Kral grubu yakında HD olabilir.

Silinecek

Fotoshop bu kral gurubu hemen olmaz boşuna ümit

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

quote:

Silinecek

Photoshop değil. Resmi Youtube yayınından alınma o görüntü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

quote:

Silinecek

Silinecek

Silinecek

• aslında hd yayına geçmesi için çok da birşey yapması gerekmiyor mevcut 12015 27500 5/6 dvb-s tp si 42.2 mbit bir bant genişliği sağlıyor burada 5 sd 3 hd ve 3 radyo mevcut vbr sistem var mı var sd yayınları artık yavas yavas sonlandırma zamanı geliyor mu bence geliyor ki zannedersem 1 yıl sonra eylül gibi sd yayınlar sonlanmaya baslayacak şu an için yapılacak ne kral pop hd aynı tpden yayına başlar 5 sd yayından 1 er mbit çalar 5 mbit hd yayın kralpop hd çok da güzel olurrrr
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.