Şimdi Ara

hd uyumlu tv karti + lig tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • digitürk ekospor paketi üyesiyim ve bilgisayardan ligtv yi hd olarak izlemek istiyorum. Nelere ihtiyacim var???Ve bana kaça patlar?????

• Ligtv hd yayını dvbs2 olacak.Piyasada bulunan çoğu tv kartı bu yayınları alamıyor.Skystar hd dvbs2 alabiliyor.Tabi mevcut bir tv kartınız varsa ona göre bakmak lazım.Dt daha hd ile ilgili tarifeleri açıklamadı galiba.Ücret ne olacak bilinmiyor.Birde tabi pcde hd yayın izlerken sağlam özelliklerde pc olması lazım yoksa eziyet olabilir.
  • tv kartim yok pek anlamiyorum bu uydu işlerinden dvbs2 vb. kavramlari anlayamiyorum. benim mevcut dt üyeliğim var ekospor paketi. bunu kullanarak bilgisayardan hd olarak ligtv yi hangi ekipmanli ve ne kadara almaliyim??
  • dt HD yayinlar icin modul secenegini kabul etmiyor, diye yazildi forumda
  • yani şimdi kimse bilgisayarindan hd olarak lig tv izleyemezmi?
  • bende bu konuyu soracaktım. harbi biri yardım etsin bi zahmet. elimizde lig tv var. hangi tv kartını almalı modülü takabilmek için.
  • Arkadaşlar eğer digitürk derse sadece bizim dağıttığımız kutulardan izleyebilceksiniz o zaman yapacak bişey yok.Ama eğer modül alarak ligtvhd yi izlemeye izin verirlerse(tam net açıklama yapmadılar galiba),skystar hd gibi dvbs2 yayınları alan bir digital tv ile ligtvhdyi izleyebilirsiniz.
  • valla ben sordum kadinin bana dediği şey şu bizim modülü destekleyen hd destekli herhangi bi receiverla seyredebilrisinz dedi. abim aynısını sormuş seyredemessiniz eylülde belli olcak demiş bilgili birisi yokmu şöle dt de çalişan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.