Şimdi Ara

Iptv Smarters Pro LG ve Samsung Smart Tv çalışır mı ? Smart tv en uygun ücretli IPTV uygulaması ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64
Cevap
4
Favori
26.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Android tv sorun yok iphone sorun yok ancak IPTV SMARTERS PRO için LG C1 ve Samsung Q70 iki tvde m3u ekleyince hata vermekte ne yapabiliriz çalışmadığını söylüyor herkes her program denedim roomiptv var paralı alan oldumu tavsiyeleriniz neler teşekkürler..

2024 güncelleme | 06.02.2024

LG c1 ve samsung için "nanomid" programının ömür boyu lisansları aldım çok stabil ve sorunsuz çalışmakta 5 EURO olması lazım parayı kıyın uğraşmayın derim

android tv içinde yayın aldığım yerin kendi yazılımlarını kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIE -- 6 Şubat 2024; 13:57:3 >

• Lg ve samsung için en kullanışlı ve iyi çalışan uygulama iptv smarters. Çalıştıramama sebebiniz uygulama aslında ücretli. Url adresini kayıt ettirmek lazım oda 150 dolar mı neydi.İptv aldığınız kişiye bir sorun bu uygulama için özel url si varmı? Çünkü normal url yerine daha private url kullanılıyor çoğu. Nedeni de bazısı parayla satıyor url yi müşterilerine.

• LG TV de smarters pro uygulamasında dil ve alt yazı seçeneği bulamadım. Renkli tuşlarıda denedim çıkmıyor. Bilginiz var mı

• etym656 E kullanıcısına yanıt
    Maalesef menüler gözükmüyor ve çıkmıyor altyazı açma olanağı yok lg c14lb de durum bu ücretlide olur varsa uzun süre kullanan fikir versin rica bu konuda
  • Ses ve alt yazı seçeneği içerikte var ise kumanda üzerinden audio ve sub tuşları ile seçim yapabilirsiniz.

• Nanomid
    OTT Navigator IPTV
    Dev IPTV Player Pro
    Deniyorum nanomid bi tık önde seri stabil vs
  • Bahsettikleriniz android uygulaması. Android de zaten uygulama çok hatta çoğu iptv nin kendi uygulaması var. Bu sebeple paralı uygulamalar çokta lazım değil gibi. Ücretsiz olan xciptv de gayet güzel bence.

• Merhaba, Samsung marka televizyonumda (Tizen işletim sistemi) IPTV kullanabileceğim bir uygulama var mı?

Ben IPTV Smarters kullanıyorum, ancak bazi kanallar çıkmıyor. Laptop tan açınca gözüküyor. Farklı bir IPTV programında da denemek istiyorum.
  • sony android tv ssiptv ler gitti

uygun bir program var mı ne kullanabilirim

• samsung qled tizen serisi olan tv'ye duplexplay nasıl yüklenir. abd mağazasında bulunmuyor. başka çözümü varmı ?

• katimodel K kullanıcısına yanıt

aynı durum bende de var bi gelişme var mı veya tavsiyeniz acaba

mobilden veya laptop dan kanal veya dizi/film çıkıyor tv de çıkmıyor

• akuruk kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hala aynı sorun var.

Mecburen laptop bağlıyorum bazı dizilerde.
  • DGT D kullanıcısına yanıt

ücretli uygulama ücretsiz olup samsung tizen tv için tavsiyeniz var mı

• samsung tizen uygulamalarda iptv smarters çıkmıyor. Birkaç ülke seçtim yine çıkmadı. ABD, İngiltere... Bu uygulama sizde görünüyor mu?

• İptv smarters app markette var ama kullandığın link oraya kayıtlı değilse tanımlanamayan kullanıcı uyarısı alırsınız uygulama işinize yaramaz.
  • peacesea01 kullanıcısına yanıt

Maalesef bazı model Samsung TV lerde çıkmamaya başladı. Ülke değişimi de etki etmedi. Uygulamanın USB ile yükleme dosyasına ulaşabilsek olur. Ama internette smarters pronun dosyası yok

• akuruk kullanıcısına yanıt

Hocam yapabildiniz mi dün itibariyle aynı sorun bende de oldu?

• katimodel K kullanıcısına yanıt

Düzeltebildiniz mi?

• Neymiş bu tizen ya. Adam gibi bir iptv oynatıcı uygulaması yok. Millet duplexplay den bahsediyordu, onu da kaldırmış uyuzlar. İptv smarters pro çok sağlıklı çalışmıyor. Tüküreyim böyle işletim sistemine
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.