Şimdi Ara

HD Kutulara Yeni Yazılım Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekte görüldüğü gibi bir sms aldım kanal geçişleri falan düzelir inşallah daha gelmedi bildirim bakalım
    HD Kutulara Yeni Yazılım Geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kanalları istediğimiz sıraya yerleştiremiyoruz di mi?
  • 1 hafta oldu nerdeyse mesaj geleli hala bekliyoruz güncelleme gelecek diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SysEdit

1 hafta oldu nerdeyse mesaj geleli hala bekliyoruz güncelleme gelecek diye...

Bana sms bugün geldi ama güncelleme gelmedim bakalım :D
  • Bana mesaj gelmedi ama favori listem sıfırlanmıştı geçen gün. Bununla ilgili olabilir mi acaba? Yani güncellenmiş midir ki uyarı mesajı falanda görmedim ekranda belki çocuklar falan basmış olabilir ben evde yokken.
  • Banada mesaj geldi haftasonu açabilicem tv yi

Haber ederim

• NetMASTER güncellemesi olmasında. Modemleri yetiyor. TV de ping istemiyoruz. Kim bilir belkide tvye kota getirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

NetMASTER güncellemesi olmasında. Modemleri yetiyor. TV de ping istemiyoruz. Kim bilir belkide tvye kota getirirler

• muhtemelen birçok kişi farketmedi bile, bana mesaj da gelmedi tv yi açtım bi gün yazılım güncelliyor diye bir yazı 04 den 10 a yükseldi yanlış hatırlamıyorsam, sonra kanalları taradı hızlıca açıldı
  • Kablo TV Getirdiği Bir Yazılım Değilmiş Neta Veriyormuş Yeni Yazılımı Sitesi Olsa Netanın USB İle Güncellerim Fakat Bulamadım
  • Gelen yazılım son gelen ntp serisi için özellikle kart cihaz eşleştirme yapılan cihazlarda daki kart hatası uyarısını gidermek içindir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.