DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
HD Kayıt Kapabilen Araç İçi Kayıt Kamerası
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
75
Cevap
2
Favori
32.470
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> HD Kayıt Kapabilen Araç İçi Kayıt Kamerası
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      1425 Mesaj
      11 Ocak 2012 18:12:22
      Arkadaşlar Yurtdşındaki gibi araç içinden kayıt yapmak için kamera,ilgilenenler için
      limango .com.tr'de
      Giriş için üye olmak lazım,fiyatı 209TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alptug.55 -- 11 Ocak 2012; 18:18:17 >

• Yarbay
      15099 Mesaj
      11 Ocak 2012 18:34:42

Fiat bravo 1.4 t-jet+lpg Hakkaten bravo !
    • Binbaşı
      1425 Mesaj
      11 Ocak 2012 18:37:46
      Kafanızı karıştıran ne?

• Teğmen
      156 Mesaj
      28 Ocak 2012 15:16:17
      http://www.hepsiburada....20024965&SKU=OTFORDVR002

Ürün bu muydu?Geçmiş kampanyalar görünemiyor da limangoda

• Yarbay
      7680 Mesaj
      28 Ocak 2012 16:23:28
      Sanırım buydu evet.

'02 Corsa 1.8 GSI-Corsa Ç.
      Xmax 250 ABS
    • Yarbay
      2692 Mesaj
      28 Ocak 2012 16:33:03
      abi telefonu cama baglayan aparatla blirlikte, teelefondan cekmek varken niye boyle bisey alayimki, sadece gece isime yarar belki

• Yarbay
      13389 Mesaj
      28 Ocak 2012 17:05:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

abi telefonu cama baglayan aparatla blirlikte, teelefondan cekmek varken niye boyle bisey alayimki, sadece gece isime yarar belki

Bu daha mantıklı. Ama herhangi bir çağrı gelmesi ihtimaline karşı telefonu sinyal dışı yapmak gerekir. Bende Nokia 603 var. 1280*720 HD kayıt yapıyor. 32 GB'a kadar kart desteği mevcut. uzun yolda bu amaç için kullanmayı düşünüyorum.

Arabam yok ama 1.5 DCI Dacia Logan'ım var. Arabadan daha üstün.
    • Yarbay
      2034 Mesaj
      28 Ocak 2012 17:13:16
      quote:

Orijinalden alıntı: stardus

Hocam ben bundan kullandım (bire bir aynısı olmasa da özellikleri aynı diyebilirim) zaten hemen hepsi uzakdoğu malı..Bu tarz kameralar genelde wide angel oluyor (veya balık gözü diye geçer) Dolayısıyla mesela ışıklarda öndeki araca yanaşsanız da plakalarını okuyamayacağınız kadar dağınık bir görüntüsü var daha doğrusu görüntü berbat değil ama yeterince yakın ve temiz değil (en azından benim için) fazla geniş açılı ayrıca ben ses sorunu da yaşadım..Halen bu kamera durur evde..Özetle alınmaz mı alınır ama çok büyük beklenti olmamalı bence,ayrıca h.burada'daki ürün 200 TL ancak altta linkini verdiğim sitedeki ürün 87 TL'ye geliyor..Eğer 150-200 TL gözden çıkaracaksanız çok daha iyi cihazlar bulabilirsiniz..Üstelik bu sitede kargo bedava..

İlk aldığım ve memnun kalmadığım cihaz ; TIKLA

Bu cihazın yerine başka bir kamera aldım full HD kayıt yapan bir cihaz ve çok memnunum,tek beğenmediğim nokta cama sabitlediğimiz aparat..O aparatın daha sağlam ve sıkı olanını bulamadım bir türlü..Son aracım dizeldi ve aparatta yeterince sıkı tutmayınca görüntü titremeler yapabiliyordu ama cihazın kendisinden çok memnundum..

Son aldığım cihaz ; TIKLA

Sitedeki araç içi kameraların bir çoğunun altında örnek videolar var onlardan fikir alabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bora_T -- 28 Ocak 2012; 17:15:01 >

PS4 Pro & LG55EG920V
      PSN & World of Tanks ID : Phaldor_
    • Yarbay
      8407 Mesaj
      28 Ocak 2012 17:45:20
      Ben koca tablet pc'yi camdan bağlayıp hd video çekiyorum valla gerek yok böyle şeylere. Piyasada bi ton cam tutacağı var.

2004 Renault Clio hb 1.4 rte M\T
        2010 Honda Civic elegance 1.6 A\T
        2007 Honda Civic Type-s 1.8 M\T
        2012 Peugeot 207 1.4 hdi urban move M\T
        2012 Peugeot 208 1.6 156 thp M\T
        2010 Alfa Romeo Mito QV 1.4 multiair 170 M\T
        2013 Peugeot 208 Gti 1.6 thp 200 M\T
    • Binbaşı
      1425 Mesaj
      28 Ocak 2012 17:50:12
      Piyasada daha ucuzmuş
      Bu kayıt işi için bi çok alternatif var tabi

• Yarbay
      4368 Mesaj
      28 Ocak 2012 17:55:38
      quote:

yahu geçen gün aynı ürüne 80 tl diyorlardı.nasıl 2 katına çıkmış fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahimKıraslan -- 28 Ocak 2012; 17:56:24 >

K.Atatürk
    • Teğmen
      156 Mesaj
      28 Ocak 2012 23:22:12
      Beyler ürün kontağı çalıştırınca otomatik kayıt yapıyor. Silme etme uğraşmıyosun yer kalmayınca baştakini silip yer açıyor. Tablet bilgisayarla yada telefonla uğraşılmaz.
      Her arabaya bindiğimde tableti yada telefonu çıkarıp aparat yardımıyla takıp sonra da kamera menüsüne girip kayıda mı başlıcam?
      GGde 179 tlye kadar var.
      Road eagle(balık bakışı muhabbeti) sanırım bu köşeleri oval çekiyor arabanın yanları daha açılı görünüyor, kaza falan olursa ölü nokta olmasın diye düşündüm.

Bana mantıklı geldi, forex'in mkv playerını kullanmıştım marka kaliteli.600-700 liraya kablolu uğraşmalı bi sistem yerine bu fiyata kolayca işimi görecek bi ürün çok daha cazip.

• Yarbay
      4780 Mesaj
      28 Ocak 2012 23:53:20
      ilgililer için güzel ^^

'' Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin. ''
      METİN OKTAY

• Yarbay
      9286 Mesaj
      29 Ocak 2012 00:18:19
      hafıza doldukça ilk kaydı silip otomatik yer açması, kontağı çevirince kayda başlayıp kontağı kapatınca 5 saniye sonra kaydı otomatik sonlandırması güzel özellikler.

Hp G62-B01ET
      Huawei Ascend G7
      Sony Smartwatch 2

• Yarbay
      21900 Mesaj
      29 Ocak 2012 00:19:57
      Anladığım kadarıyle tek bir kamera var ve 180 derece çekim yapabiliyor.
      Arka çekim için ayrı bir kamera lazım değil mi?

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yarbay
      3821 Mesaj
      29 Ocak 2012 00:25:21
      quote:

Beyler ürün kontağı çalıştırınca otomatik kayıt yapıyor. Silme etme uğraşmıyosun yer kalmayınca baştakini silip yer açıyor. Tablet bilgisayarla yada telefonla uğraşılmaz.
      Her arabaya bindiğimde tableti yada telefonu çıkarıp aparat yardımıyla takıp sonra da kamera menüsüne girip kayıda mı başlıcam?
      GGde 179 tlye kadar var.
      Road eagle(balık bakışı muhabbeti) sanırım bu köşeleri oval çekiyor arabanın yanları daha açılı görünüyor, kaza falan olursa ölü nokta olmasın diye düşündüm.

Bana mantıklı geldi, forex'in mkv playerını kullanmıştım marka kaliteli.600-700 liraya kablolu uğraşmalı bi sistem yerine bu fiyata kolayca işimi görecek bi ürün çok daha cazip.

ürünü arabaya nasıl bağlıyoruz ki kontağı açınca otomatik kayıta başlıyor ? çakmak yerine falan mı takıyoruz

• Yüzbaşı
      859 Mesaj
      29 Ocak 2012 12:24:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

Alıntıları Göster

Hocam ben bundan kullandım (bire bir aynısı olmasa da özellikleri aynı diyebilirim) zaten hemen hepsi uzakdoğu malı..Bu tarz kameralar genelde wide angel oluyor (veya balık gözü diye geçer) Dolayısıyla mesela ışıklarda öndeki araca yanaşsanız da plakalarını okuyamayacağınız kadar dağınık bir görüntüsü var daha doğrusu görüntü berbat değil ama yeterince yakın ve temiz değil (en azından benim için) fazla geniş açılı ayrıca ben ses sorunu da yaşadım..Halen bu kamera durur evde..Özetle alınmaz mı alınır ama çok büyük beklenti olmamalı bence,ayrıca h.burada'daki ürün 200 TL ancak altta linkini verdiğim sitedeki ürün 87 TL'ye geliyor..Eğer 150-200 TL gözden çıkaracaksanız çok daha iyi cihazlar bulabilirsiniz..Üstelik bu sitede kargo bedava..

İlk aldığım ve memnun kalmadığım cihaz ; TIKLA

Bu cihazın yerine başka bir kamera aldım full HD kayıt yapan bir cihaz ve çok memnunum,tek beğenmediğim nokta cama sabitlediğimiz aparat..O aparatın daha sağlam ve sıkı olanını bulamadım bir türlü..Son aracım dizeldi ve aparatta yeterince sıkı tutmayınca görüntü titremeler yapabiliyordu ama cihazın kendisinden çok memnundum..

Son aldığım cihaz ; TIKLA

Sitedeki araç içi kameraların bir çoğunun altında örnek videolar var onlardan fikir alabilirsiniz..

Sayın @Bora_T,

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim; işime çok yarayacak.

Saygılar.

• Teğmen
      156 Mesaj
      29 Ocak 2012 18:55:35
      quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

Alıntıları Göster

ürünü arabaya nasıl bağlıyoruz ki kontağı açınca otomatik kayıta başlıyor ? çakmak yerine falan mı takıyoruz

Çakmaklıktan takınca oluyormuş o. Eğer kablosuz bağlantı yaparsan kayıt tuşuna basmak gerekiyormuş.

• Yüzbaşı
      614 Mesaj
      26 Şubat 2012 10:33:58
      Şu anda fiyatı 150 TL alınabilir duruyor. Alıp da kullanan var mı acaba?

2010 Renault Fluence 1.6 Extreme BVA
    • Yüzbaşı
      744 Mesaj
      26 Şubat 2012 11:05:38
      Beyler araç içi kamera ne işe yarıyor ki ? Anlayamadım ? Amaç nedir.Sadece merakımdan soruyorum.Önceden hiç kullanmadım.Laf sokma gibi bir amacım yok sadece merak :)

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.