Şimdi Ara

HD 4830 AA ve Vpu Recovery Sorunu [Sorun Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun Çözülmüştür Herkeze Teşekkürler ..

Herkeze hayırlı akşamlar.

Arkaşaşlar ben yeni bir pc topladım ve ekran kartı olarak hd 4830 tercih ettim. Benim sormak istediğim şimdi ccc den herhangi bir ayar yapmak gerekiyor mu? Çünkü bazı oyunlarda oyundan aa açtığım halde tırtıklanmalar oluyor ve bir süre oynadıktan sonra vpu recovery diye bir hata verip oyundan atıyor. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Saygılar ..

Not : VPU RECOVERY HATASINI ARTIK VERMİYOR O HALLOLDU AMA AA SORUNU HAYLA DEVAM EDİYOR !

Not : 9.2 - 9.1 - 8.12 driverlarıyla denendi aa sorunu devam ediyor.

Not : İdeal ccc ayarları nasıl olmalı acaba ? Yanlış bir ayar yüzünden olabilirmi acaba bu aa sorunu.

Sistem ;

Sapphire hd 4830 512 mb
    İntel E7300 @2.66
    Kasa Feel Hurricane 400 Watt
    2 gb hi-level ram
    Gigabayte p43 f neo anakart
    Xp service pack 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatisnfc -- 17 Mayıs 2009; 13:37:13 >

• Yokmu yardım edebilcek kimse ?
  • sürücüyü sil yeniden yükle
    fanların çalıştığına emin ol
    bunları dene olmazsa
    kartı aldığın yere geri götür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J-Smoove -- 14 Mart 2009; 20:45:36 >
  • OC varsa biraz düşür, OC yoksa yeni sürücü dene bu da olmazsa kartı iade et.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagle58

OC varsa biraz düşür, OC yoksa yeni sürücü dene bu da olmazsa kartı iade et.

Ne ekran kartında ne de işlemci de oc var tamamen default. Eski bir sürücüyü deniyeyim inşallah olur öyle.
  • Max çözünürlüktemi oynuyorsun oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Promity

Max çözünürlüktemi oynuyorsun oyunu

Evet. JETWIEW 19" Monitörde 1440z900 @60 hz de altın kaplama uclu dvi girişle oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatisnfc -- 14 Mart 2009; 22:31:16 >
  • 9.1 ve 8.12 sürücüleriylede düzelmedi. Arkadaşlar nolursunuz bi yardım edin ya çıldırmak üzereyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IronFuneral

9.1 ve 8.12 sürücüleriylede düzelmedi. Arkadaşlar nolursunuz bi yardım edin ya çıldırmak üzereyim.

aldığın yere görü götür
  • Ekran kartının seçeneklerinden yüksek kaliteyi seç yeter. Bendede vardı aynı zıkkım şimdi yok..
  • Kart Sapphire mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Promity

Kart Sapphire mi?

Evet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Ekran kartının seçeneklerinden yüksek kaliteyi seç yeter. Bendede vardı aynı zıkkım şimdi yok..

Acaba onu nasıl yapabileceği bir tarif edebilir misiniz ?
  • Bende Ayarlar Böyle,Herhangi Bir Sorun Yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Birolllll

Bende Ayarlar Böyle,Herhangi Bir Sorun Yok

Çok teşekkürler uğraşıp ss de koymuşsunuz ama denedim olmadı. Gene aynı gene aynı. Valla napcağımı şaşırdım kaç gündür bununla u8ğraşıyorum.

• aldığın yere götürsene
  • quote:

Orjinalden alıntı: cadocx

aldığın yere götürsene

Biraz uzak o yüzden en son çare olarak onu düşünüyorum ama sanırım bu gidişle çözemeyeceğim bu sorunu ve mecburen götürücem. Yorumlarınız için çok teşekkürler ..
  • kardeş bendede HD4830 sapphire ekran kartı war ve devamlı VPU recovery hatası weriyor onu nasıl hallettin öğrenebilirmiyim??
  • quote:

Orjinalden alıntı: stellarium

kardeş bendede HD4830 sapphire ekran kartı war ve devamlı VPU recovery hatası weriyor onu nasıl hallettin öğrenebilirmiyim??

fan hızını arttırmayı deneyin forumda birininde öyle olmuştu fan hızını arttırmıştı düzeldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: DEATH71

quote:

Orjinalden alıntı: stellarium

kardeş bendede HD4830 sapphire ekran kartı war ve devamlı VPU recovery hatası weriyor onu nasıl hallettin öğrenebilirmiyim??

fan hızını arttırmayı deneyin forumda birininde öyle olmuştu fan hızını arttırmıştı düzeldi

Ben fan hızını otomatikte bırakıyorum o şekilde bir sorun olmuyor. Zaten Vpu yu bikaç kere verir durur sonra kendiliğinden kesiliyo bi daha olmaz sanırsam bende öyle olmuştu yani
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.