Şimdi Ara

HBO yapımı diziler BluTV’ye eklendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
7.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldukça memnunum blu tvden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K takıntım yok, ki 4K televizyonum da yok zaten
    Xiaomi Mi Box S aldım, 1 aylık BluTv kodum vardı onu kullandım şu an durumlar iyi. Senelik paket almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

BluTV 4K var mı ? HDR var mı varsa bitrate kaç civarında bilen var mı ?
    4k yok hocam.

Video
    Codec..........: High@L4 8 bits
    Type...........: Progressive
    Resolution.....: 1920x1080
    Aspect ratio...: 1.778:1
    Bit rate.......: 3 231 kb/s
    Frame rate.....: 25.000 FPS

Audio
    Format.........: AAC
    Channels.......: 2 channels
    Bit rate.......: 192 kb/s
    Language.......: Turkish

Genelde bu şekil. Deneme üyelik isterseniz tanımlarız size.
  • Gözler "True Blood" aradı :]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akbirkurt

Bu durumda Digiturk'ün bir esprisi kalmıyor. Bu darbe Netflix'i fazla etkilemez çünkü Netflix HBO yapımlarını zaten yayınlayamıyor ama Digiturk'ü vurur.
    digitürkten kaldırıldı bu diziler zaten
  • aycibin A kullanıcısına yanıt
    Rtük işi belli olmaz adamlar GOT şiddete özendiriyor yada cinsellik içerdiği için sansür 🤬 koyabilir bende güvenmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FoBç

Rtük işi belli olmaz adamlar GOT şiddete özendiriyor yada cinsellik içerdiği için sansür 🤬 koyabilir bende güvenmiyorum
    blutv netflix vb. şimdilik sansürden muaf. istediklerini yayınlayabilirler.

gelecekte rtük kararları değiştirirse ayrı mesele
  • Ben blutv alicam ama LG smart da 403 hatası veriyor uygulamada açılmıyor çözemedim o nedenle alamadım hâlâ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lost ?

• Torrent denen bir şey var bilmiyorsanız??

• Ya şu HBO’yu ülkeye getirseler ne güzel olur efsane kanalları var. Epix, Starz, Cinemax Polonya’da bile var Türkiye’de yok.

• Blu tv deneme üyelik nasıl alınıyor

• BluTV’yi neredeyse ilk açıldığından bu yana ailece kullanıyoruz, hâlâ da üyeliğimiz var. Ancak geçen gün yaşadığım bir olaydan sonra Türkiye’de herhangi bir paralı içerik tüketmemeye karar verdim (Netflix de dâhil). Snowpiercer filmini YTS’nin kalitesiz 1080p ripiyle izledim. Sonrasında BluTV’de de olan içeriği tekrar izledim ve hem görüntü hem de ses kalitesi olarak kalitesiz bir ripten bile daha kötü olduğunu gördüm. Beni daha da çok şaşırtan ise şuydu: Filmde Koreli karakterin ağzı bozuk konuşmalarının altyazı çevirisi yapılmamıştı, sansürlüydü yani. Aynı platformdaki Terminator filminde de sevişme sahnesi kesilmiş ve sansürlenmişti. Netflix’in de Türkiye’de dizi bölümleri sildiğini biliyoruz. Yetişkin, aklı ve sorgulama muhakemesi olan bireylerin neyi izleyip izleyemeceğine, hem de parası verilmişken, kimse karışamaz. Bu gibi platformlar da lobi çalışması yaparak hizmetlerini düzgün, sansürsüz vermek yerine ne kadar para alabiliriz yaklaşımıyla yaklaştıkları sürece ne benim ne de çevremin cebinden bu hizmetlere bir kuruş para çıkar.

• Blu tv alacağım seni ya :D
    Netflix aldık denedik sıra şimdi blu tv de baktım güzel diziler içerikler var ya

• quote:

Orijinalden alıntı: FoBç

Neden bu kadar sevindin ki bazıları netflix kendi dizilerini izliyor aynuı zamanda netflix blu tv den daha ucuz yani çoğu insan netflix tercih etmeye devam edebilir diye düşünüyorum teşekkürler 🙏🏻
    ben Blu TVyi sevdigim için sevindim. Netfilix pek ilgimi çekmiyor herkes netflixte . Netflix buna dayanarak saçma sapan şeyler çıkartıyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

Sansürlüyor mu bunlar yayınladıkları içerikleri?

Kesinlikle benimde merak ettiğim nokta buydu ama hiç kimse sizin sorunuza yanıt vermemiş belki bir insan evladı çıkıpta söyler allah rızası için

• HBO bir çok ülkede HBO adında aynı Fox FX ve crime gibi kendi tv kanallarından yayın yapıyor.Avrupada var bir çok ülkede sezonu biten yayınları kendi kanallarında veriyor.Almanyada SKY Platformundan da HBO dizileri sezonu bittikçe kalkıyor.Streming ve uydu yayını bir arada yapanlardan kaldırtıyor.Bein Connect bu yüzden HBO dizilerinin biten bölümlerinden sonra kaldırılıyor.Blu TV sadece Streaming yaptığı için var.HBO max yaygınlaştıkça pay Platformlardan kaldırılıyor.Artı kendi HBO kanalları var uyduda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blu tv'ye üye olanlardan bir ricam var Westworld dizisi "Türkçe dublajlı" mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardıç Tunç

Blu tv'ye üye olanlardan bir ricam var Westworld dizisi "Türkçe dublajlı" mı acaba ?

değil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.