Şimdi Ara

HBO yapımı diziler BluTV’ye eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
7.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dijital akış platformu BluTV, önemli bir anlaşma yaparak HBO yapımı dizileri bünyesine ekledi. Mayıs başında sezon finali yayınlanan Westworld de bu diziler arasında.

Daha önce son sezonu olmayan Game of Thrones’un tüm bölümleri eklendi. Ayrıca ülkemizde büyük ilgi gören Chernobyl dizisi de yakında BluTV’ye eklenecek. Yayın tarihi bilinmiyor sadece “çok yakında” ibaresine yer veriliyor. HBO yapımı bu dizilerin global yayın hakları kendi dijital akış platformu HBO Max’in elinde. HBO Max bugün itibariyle yayın hayatına başladı ancak Türkiye’ye gelmesi uzun sürecek gibi görünüyor. Açıklanan takvimlerde Türkiye ile ilgili herhangi bir plan bulunmuyor.

Ayrıca Bkz.Samsung fiziksel banka kartını tanıttı

BluTV’de Yayında:

• Westworld

• Game of Thrones (Tüm bölümler eklendi)

• Sex and City

• Entourage

• Girls

• The Sopranos

Çok Yakında:

• Chernobyl

• Six Feet Under

• True Detective

• The Leftovers

• warner media'nın digitürk ile anlaşması bitti. yıllardır digitürk parasını verip yenilerdi lisanslarını ama bu sene yenilemedi. artık nedendir bilinmez

bu dizilerin lisansını hbo sattığına göre demek oluyor ki hbo max adlı yayın servisi en azından önümüzde ki yakın zaman diliminde türkiye'ye gelmeyecek demek.
  • Müthiş haber. Berbat Netflix dizisi izlemektense aslanlar gibi HBO dizilerini izlesin insanlar.

Tavsiye HBO başyapıtları;

-GoT
    -The Sopranos
    -The Wire
    -True Detective
    -Chernobyl

İyi seyirler. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • digitürk ile anlaşmalı değil miydiler zaten ? el mi değiştirdi

edit : yorumlar ilginç yıllardır beinconnectde hbo dizileri veriliyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 28 Mayıs 2020; 11:50:21 >
  • bu habere sevindim işte sonunda netflix'ten kurtulacaz
  • blue tv ile işim olmaz ama hbo dizilerini alması büyük iş.

• rekabet iyidir

• Abone ucretı ne kadar aylık ve ya yıllık odeme peşinmi aylık ode emi

• Netflix Türkiye uyuyor galiba. Ancak bitrate düşürmeyi bilirler. 4k diye full hd izliyoruz hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 28 Mayıs 2020; 12:36:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

digitürk ile anlaşmalı değil miydiler zaten ? el mi değiştirdi

Digiturk ile anlaşmaları bitti diye biliyorum. Yakında bein connect den çıkartırlar.

• Netflix ne yapar acaba

• ben de bu ay aldım nette hiçbir yerde westworld bulamadığım için. şuan memnunum. güzel diziler gelmeye devam ederse sürdürürüm üyeliği.

• the wire gelirse üye olurum.
  • şimdi westworld son sezon için beinconnect düşünüyordum bir ay bedava sanırım. orada diziyi kaldırma durumu olur mu?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    19.90 TlL aylık ödeme var. İlk ay ücretsiz

• The Wire acilen bekleniyor. Kredi kartım elimde hazır nazır bekliyorum.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Netflix hbo dizilerini alamaz dünyanın hiç bir ülkesinde hbo dizilerini yayınlamıyo netflix

• quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

digitürk ile anlaşmalı değil miydiler zaten ? el mi değiştirdi

warner media'nın digitürk ile anlaşması bitti. yıllardır digitürk parasını verip yenilerdi lisanslarını ama bu sene yenilemedi. artık nedendir bilinmez

bu dizilerin lisansını hbo sattığına göre demek oluyor ki hbo max adlı yayın servisi en azından önümüzde ki yakın zaman diliminde türkiye'ye gelmeyecek demek.
  • Geçen hepsiburada üzerinden 12 aylığı 120 liraydı sıcak fırsatlara konusunu açtım ama kimse oralı olmadı. Güzelim kampanya gitti :)
  • Beinde chernobyli 720p bitirdim Bi bok anlamadım. 4k olursa blutv alabilirim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.