Şimdi Ara

HB - TaoTronics TT-BH07S Boost Mıknatıslı Bluetooth 5.0 Kulaklık - 99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ürünü kendim kullanıyorum genel olarak memnunum ses kalitesi iyi. Bu ürünü 150 TL den beri takip ediyorum 130 TL den yakaladığımda 6 ay önce almıştım şimdi hepsiburada da iki farklı linkte gördüm farklı fiyatlar ama 99 TL ye alınabilecek gayet güzel kulaklıklardan biri olarak duruyor.
    Tosla vs ile birleşiyorsa gayet güzel fırsat olarak duruyor.

99 TL fiyatlı Link

122 TL fiyatlı Link

HB - TaoTronics TT-BH07S Boost Mıknatıslı Bluetooth 5.0 Kulaklık - 99 TL

• Yorumları okuyun. Öyle karar verin. Ben böyle yapmazdım. Bunu almazdım. Bunun yerine parama kıyar fiio btr1k ya da btr3k alırdım. Zaten btr3k aldım. Üzerine hi-fi kulaklık bile takarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akstrev

Yorumları okuyun. Öyle karar verin. Ben böyle yapmazdım. Bunu almazdım. Bunun yerine parama kıyar fiio btr1k ya da btr3k alırdım. Zaten btr3k aldım. Üzerine hi-fi kulaklık bile takarsınız.
    hocam TR satış linki?
    fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 2 Temmuz 2020; 12:59:25 >
  • marka güzel marka... ben de yurt dışında benzer bir modelini alıp kullanmıştım. hala duruyor.. çok uzun süre sonunda kulakta ağrı yapıyordu fakat 1 2 saatlik sporda sorun yok.. ama sonra bu tur kulaklıkları da bıraktım... earbuds şeklindeki kulaklıklar kullanıyorum.. en rahatı bu earbuds şeklindekiler.. şahsi tercihim de onlar olurdu.. bunlar ense arkasında kablo olması, arada bi yerlere takılması ( bu şekildeki bir bluetooth kulaklığım o şekilde kopmuştu )dezavantajları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 2 Temmuz 2020; 14:5:16 >
  • bu kulaklığı ilk Abdden almıştım TR de yoktu o zaman ,1 sene filan yoğun iş gördü.
    Ama bu fiyatlar biraz too good to be true. Ben HB nin kendi sattığından sipariş verdim bakalım 1 tane.
    Ariel deterjanın bile sahtesinin olduğu ortamımızda ben 20-30 lr fark için başka satıcıdan almam
  • sinan_15 S kullanıcısına yanıt
    Ariel deterjan sahte olduğuyla ilgili link paylaşımı yaparmısın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinan_15 S kullanıcısına yanıt
    Hocam mesaj kutunuza bakar mısınız rica etsem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.