Şimdi Ara

Hazırnet'e geçtim ücretlendirme nasıl olacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin cevabınızın altına yazdığım için üstünüze alınmayın. Ben yukardaki olumsuz yorumlar için yazdım
  • TTnetin o kadar tüketici karşıtı ,aldatıcı uygulamaları varki arada böyle şeyler yapınca pek inandırıcı gelmiyor.
    işte ttnetin son kurnazlığı,,,
    http://forum.donanimhaber.com/m_66036122/mpage_1//tm.htm#66046837
  • benim isimi goruyor ama hergun kullananlar ve torrent kullananlar icin hic iyi degil, ona gore iki kere dusunun
  • Torrentçiler için adsl yetmiyor artık,
    merak etme....
    onlar çoktan fibere geçtiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Hazırnet'e neden bu kadar yükleniyorsunuz ki? Yazlıkçılar için çok iyi bir tarife. Mobil paketlerin fiyatını göz önüne alırsanız 3-5 gün yazlığında pil bitti, kota doldu derdi olmadan internete bağlanmak isteyenler için güzel bir tarife. Modemi de ücretsiz, taahhütü yok, sabit ücreti yok. Daha ne olsun?

hay sen çok yaşa paşam. millet havadan sudan atıyor. benim ailem köyde oturuyor kendim şehir merkezindeyim. ÇalışmadıĞım izinli oLduğum günlerde anne baba ziyareti için köyde kalıyorum. Orayada iyi kötü pc topladım. hazırneti de aLdım onnumara beşyıldız oldu valla.Bu mantıkla kullananlar için gerçekten harika bi sistem bence. artı steam üzerinden counter half life online bi şekilde sorunsuz oynuyorum. bu da yeterli benim İçin. ;)

• adsl tarihinden beri ttnetin tek olumlu uygulaması hazırnettir.
  • Katılıyorum
  • lokumdan kaynaklanıyordur, lokum olmasaydı hazırnet gelmezdi gibime geliyor
  • Evet arkadaşlar, Hazırnet'e geçişimin üzerinden 5 ay geçmiş. Superonline'ın fiber'ine backup olarak kullandığımı zaten yazmıştım. Bu 5 ay boyunca superonline'da hiç sorun yaşamadım, hiç modemi açmadım ve bu yüzden de TTNET'den hiç fatura gelmedi

Bu bir rüya olmalı
  • Modemi açmayınca fatura gelmemesi normal ama anlamadığım sol ile ttnet ayni kablodan mı yoksa değişik hattanmı?
  • sus, sus, hişşşt, çaktırma, bak birileri duyacak sonra neme lazım
  • 12TeLe fatura geldi
  • düzeltiyorum 12,25 geldi. nedense hep kuruşlu geliyor anamadım gitti. 2-4-6-8 diye gitmesi lazım
    ayrıca günlüğü zamnanmış 2,5 buçuuk lira olmuş iyimi
  • Nee zammı gelmiş
    yinemi yaaaa....
    avrupada iniyor türkiyede zamlanıyor
    gelişen turkiye.
  • günlük kullanım kotası var mı? yoksa 6 gb tı bir günde de kullanabiliyormuyuz?
  • günlük ya da aylık kotası yok. saatte 200 mb dosya yüklesen 10 saatte 2gb eder. kendini zorlarsan, şartlarda iyiyse 4gb yüklersin 1 günde.
    zaten 1mbit hızında 1 saatte kaç megabayt gelir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

günlük ya da aylık kotası yok. saatte 200 mb dosya yüklesen 10 saatte 2gb eder. kendini zorlarsan, şartlarda iyiyse 4gb yüklersin 1 günde.
    zaten 1mbit hızında 1 saatte kaç megabayt gelir acaba?

Ben haftadalik biriktiriyorum,
    şimdiye kadar 1 gün içinde sabahtan akşama kadar 4 gb yi geçemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Merhabalar, bugün Hazırnet paketine geçtim. Telekomda'ki görevliler modemi kapatmamı, kullanacağım zaman açmamı söylediler. Modemi açtığımda da 2 TL'lik günlük bedelin yansıyacağını söylediler. Bu durum gerçekten böyle mi? Modem yanlışlıkla açılırsa benden 2 TL ücret mi alınacak? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, bizi bilgilendirebilir mi?

Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınacaktır. Yani Gece 03:00 ile sonraki gece 02:59 arası yapılacak internet kullanımları (2MB üstü) 2,5 TL olarak müşteriye faturalandırılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Merhabalar, bugün Hazırnet paketine geçtim. Telekomda'ki görevliler modemi kapatmamı, kullanacağım zaman açmamı söylediler. Modemi açtığımda da 2 TL'lik günlük bedelin yansıyacağını söylediler. Bu durum gerçekten böyle mi? Modem yanlışlıkla açılırsa benden 2 TL ücret mi alınacak? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, bizi bilgilendirebilir mi?

Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınacaktır. Yani Gece 03:00 ile sonraki gece 02:59 arası yapılacak internet kullanımları (2MB üstü) 2,5 TL olarak müşteriye faturalandırılacaktır.

Sagol hocam, tesekkur ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben sabah aciyorum aksam yatmadan once kapatiyorum (fisini cekiyorum). 2,5 tl ucret yaziyor.
    bir kac aydir sehir disindaydim, irternete hic girmedim, hic fatura gelmedi.
    ancak, bu ay cok kullandim interneti (mecburen) diger kullananlardan fazla ucret yatirmak zorunda kalacam bu da dezavantaji
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.