Şimdi Ara

Hazırnet'e geçtim ücretlendirme nasıl olacak? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 15 lira da telefomsuz kullanım parası varmış doğrumu
  • Gazi1071 G kullanıcısına yanıt
    yok, ben odemiyorum. sadece kac gun kullandiysam o kadargunun parasini istiyorlar. zaten hergun acsam 80i geciyor fatura!
    Mesela subat ayinda 3 defa girmisim 7,5 tl fatura geldi.
    .
    15 tl`yi ev telefonu olmayanlardan istiyorlar. Ev telefonunuz varsa zaten o parayi odemezsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bir kurnazlık yapılabilirmi acaba? 1 ay boyuna modemi hiç kapatmasak acaba sistem 1 gün kullanmış gibi algılayıp aylık faturayı 2.5 lira yapabilirmiyiz.
    hani akk düşsün diye aybaşı modemi kapatıp açma olayı vardı oradan aklıma geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    O şekilde olmaz :) Bağlantı süresine, hangi saatler arasında bağlı kaldığınıza bakıyor sistem. Yazın 1-2 hafta kadar ben de hazırnet kullanıyorum, hiç kapatmıyorum, kaç gün kullanmışsam tam o kadar geliyor fatura.
  • Benim şöyle bir problemim var.

hatım superonline adsl ve taşınacağım yerde ttnet fiber net var ama superonline fibernet yok.

dolayısıyla ttnet'e transfer olmam gerekiyor.

ancak ttnet'e transfer ancak adsl -adsl arası oluyormuş.3 sorum var :

1.superonline hattım 24 ay taahhütlü , transfer işleminde sorun çıkar mı? superonline transferi engelleyebilir mi?

2.ttnet adsl'e geçince hattımı fibernet'e dönüştürebilir miyim?

3.Eğer fibernet'e geçemiyorsam o zaman hattı hazırnet'e çevirip verdikleri modemi dolaba kaldırmak en iyisi gibi görünüyor , bu şekilde hiç modem açılmadığındna bana fatura çıkmaması lazım değil mi? (fibernet ayrı olarak alınacak)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.