Şimdi Ara

Haziran 2010 Masa Üstü Resimleri... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
0
Favori
24.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @SeVaX
    Icon'larla Wallpaper pek uyumlu olmamış. Wallpaper'ını Siyah-Gri tonlarında seçersen kullandığın Iconlarla daha iyi olur.
    Birde Uygulama ve Klasör kısayolların için Dock kullansan daha iyi olur bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

aLcat[R]aZ

Bence çok güzel olmuş. Cad skini ve iconlar çok iyi olmuş. Cad sikini dockun hemen üst tarafında yani wallda tahtanın bittiği yerde olsa nasıl olur acaba. Sırf siyah beyaz olmayışı ararada küçük renkler hoş görüntüler katmış. Aslında ileri geri tuşunu da sevdim yani siyahın üstüne mavi iyi durmuş. Şu olabilirmi acaba sonyenin mavi ileri geri tuşu nasıl olur diye düşünüyorum. Yine de bu haliyle benim çok hoşuma gitti. tebrik ediyorum.

Yorumun için teşekkürler.. CAD Skinini Dock'un üstüne alarak'da denedim ama şuan kullandığım şekilde daha iyi durdu..Renkli Icon'ları kullanma amacım benimde senin gibi düşünmemdi.. Ama Icon'ların güzel durmadığını söyleyenler çoğunlukta olduğu için Icon'ları Avedesk'de kullandığım Folder Icon'ların Pack'inde olan Iconlarla değiştirdim..

• başlat çubuğundaki simgeleri nasıl ortalıyoruz?
  •  Haziran 2010 Masa Üstü Resimleri...

ufak çalıntılarla haziranı böyle kapatıyorum . sağolun
  • Güzel olmuş , zaten ben deski değiştirdim biraz yarın tekrar koyucam

Önerilerim ;

Sağdami iconları küçültebilirsin ve altta benimki gibi dock ve text icon kullan yoksa alttaki barın bi manası kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 8 Haziran 2010; 21:02:45 >
  • @SeVaX
    Bu Desk'in diğerine göre daha güzel, renkler birbiriyle daha uyumlu olmuş..
    Ayrıca Dock kullanmanda hala ısrarcıyım.. Altta Wallpaper'a eklediğin Mavi alana bir Dock koysan çok daha hoş bir Görüntü oluşacaktır.
  • ya dock kullanmayı bende istiorum da docka koycak bişeyim yok . topu topu hepsi bu bide uTorrent war onuda avedeskte koyamadım bi türlü çalıştırmadım diye.
    texticonu koymuyorum onun için bide rainmeter programına hiç giremem.
    docka ne koyabilrim tavisyede bulunun direk geçiyim xD
  • Text Icon'la Rainmeter'ın alakasını çözemedim de neyse o kısmı geçelim..
    Kullandığın Programları, Klasörleri, vs. Dock'a koyabilirsin.. Mesela Masaüstünde Duran Kısayolları Koyabilirsin..
  • ya furkan demişya benimki gibi texticon kullanabilrsin. o tarz rainmetrda çok iyi gerisi tırt en azından ben bulamadım öyle text icon. neyse artık diğer aya docku hazırlarım bu ay'ı böyle kapatcam
    çok sağolun genede.
  • Ok diğer ay haber ver sana bol bol text icon atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeVaX

ya furkan demişya benimki gibi texticon kullanabilrsin. o tarz rainmetrda çok iyi gerisi tırt en azından ben bulamadım öyle text icon. neyse artık diğer aya docku hazırlarım bu ay'ı böyle kapatcam
    çok sağolun genede.

Ay daha yeni başladı nasıl kapatırsın bu ayı..
  • @SeVaX Güzel Olmuş. Iconları da editleseydin alttaki barla aynı renk yapsaydın çok iyi olurdu.

Ben de Desk Koymak isterdim şimdi de bizim ilerizekalı fizikçi yüzünden ödev yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

@SeVaX Güzel Olmuş. Iconları da editleseydin alttaki barla aynı renk yapsaydın çok iyi olurdu.

Ben de Desk Koymak isterdim şimdi de bizim ilerizekalı fizikçi yüzünden ödev yapıyorum.

iconları editlemek için hangi progarmı tavisye edersin..
    Not: Bu ay böyle kapancak haberiniz olsun!!! attırmayın lan tepemin tasını

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

@SeVaX Güzel Olmuş. Iconları da editleseydin alttaki barla aynı renk yapsaydın çok iyi olurdu.

iconları editlemek için hangi progarmı tavisye edersin..
    Not: Bu ay böyle kapancak haberiniz olsun!!! attırmayın lan tepemin tasını

Icon'ları Editlemek için Photoshop'dan iyisini bulamazsın..Tabi her konuda bu böylede..

• denedim photoshopta açmayı açmadı yaw?
  • quote:

denedim photoshopta açmayı açmadı yaw?

Uzantısı eğer .ico'ysa açmaması normal..Eğer uzantısı .ico'ysa ilk PNG'ye çevir öyle Photoshop'da açmaya çalış..
  • @SeVaX .ico plug-in var ps için.

http://www.telegraphics.com.au/sw/dl.php?file=ICOFormat-1.6f9-win.zip

C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS\Plug-Ins\File Formats Atıyorsun içindeki dosyaları.

quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Biri fizikmi dedi

Haziran 2010 Masa Üstü Resimleri...

Buna ek olarak bende benimkini koyayım bari..

Yuh Yav, Naptınız Siz.
    Müthiş notlarınız var valla, hayran kaldım.
    Ailenize nasıl söylüyorsunuz bu notları ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TenZen_18

görüş ve önerilerinizi bekliyorum

start orbu paylaşabilir misin. baya bi aradım bulamadım

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.