Şimdi Ara

Haziran 2010 Masa Üstü Resimleri... (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
0
Favori
24.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UnReaL.4 ikonları paylaşabilirmisin özellikle su msn winamp falan varya onları sanırım kareleri değiştiricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: TenZen_18

UnReaL.4 ikonları paylaşabilirmisin özellikle su msn winamp falan varya onları sanırım kareleri değiştiricem

O Iconlar hatırladığım kadarıyla ObjectDock'un Default Icon'larıydı..
  • nası buluruz? o önemli yokmudur paket halinde falan çünki docka kaliteli ikonlar koymak istiorum ancak msn winamp bilgisayarımve belegelerim için uyumlu bişeyler bulamadım
  • quote:

nası buluruz? o önemli yokmudur paket halinde falan çünki docka kaliteli ikonlar koymak istiorum ancak msn winamp bilgisayarımve belegelerim için uyumlu bişeyler bulamadım

İstersen ben Upload edebilirim ObjectDock'un Default Iconlarını.. Önizleme Resmini koyayım birde bak istersen..
     Haziran 2010 Masa Üstü Resimleri...
  • uploadlarsan sevinirim işime yaraycak ikonlar var
  • quote:

uploadlarsan sevinirim işime yaraycak ikonlar var

Tamam Upload ediyorum..
  • hmm önerileri dikkate alıcağım.. teşekkürler.. peki önerebileceğiniz güzel dock skin varmı??
  • Valla alt tarafta olsa varda yan tarafda dock kullanmıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnReaL.4

hmm önerileri dikkate alıcağım.. teşekkürler.. peki önerebileceğiniz güzel dock skin varmı??

Bence Object Dock Plus yükle üstteki ve sol taraftaki Dock'u sekmeler halinde yap.Böylece ekrandaki görüntü hem daha güzel olur, hemde ekranda fazla yer kaplamamış olur..
  • quote:

görüş ve önerilerinizi bekliyorum

dostum klasörleri paylaşırsan çok sevinirim.
  • Arkadaşlar win 7de gezgin çubuğunu nasıl kapatabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

quote:

hmm önerileri dikkate alıcağım.. teşekkürler.. peki önerebileceğiniz güzel dock skin varmı??

Bence Object Dock Plus yükle üstteki ve sol taraftaki Dock'u sekmeler halinde yap.Böylece ekrandaki görüntü hem daha güzel olur, hemde ekranda fazla yer kaplamamış olur..

plus yüklü ztn de.. sekmeleri çoks evmiyorum ya o yüzden böle yaptm..

önerebileceğiniz güzel skinler yok mu ya?

yada site olsa da olur?
  • Yorumları bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 7 Haziran 2010; 14:54:46 >
  • @Furkan* Uyumlu olmuş. ama çok koyu olmuş sanki.
    Koyu deskleri pek sevmem. çaktırma.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 7 Haziran 2010; 14:56:01 >
  • Evet özellikle senin tarzına göre fazla renksiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 7 Haziran 2010; 14:59:41 >
  • Benim koyu Desk'de yolda..
  • ya arkadaşlar objectdock plus da tablı dock u nası böyle yaparız.. ayarlarda bulamadım ??

• 2 yerede mesaj atmana gerek yok dock bölümüne atman yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 7 Haziran 2010; 15:17:00 >
  • quote:

ya arkadaşlar objectdock plus da tablı dock u nası böyle yaparız.. ayarlarda bulamadım ??

http://fc04.deviantart.net/fs49/i/2009/193/7/d/Malice_Tab_Objectdock_Plus_by_amaeli.png

Application Launchers konusuna nasıl yapıldığını anlattım..Ordan bakabilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.