Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Level: 68

Tamamen DH Tabanlı FaceBook HayDay Yardımlaşma Grubumuza bekleriz;

https://www.facebook.com/groups/398942506846286/

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farrow

Game Center: zeyzi

Level: 68

Tamamen DH Tabanlı FaceBook HayDay Yardımlaşma Grubumuza bekleriz;

https://www.facebook.com/groups/398942506846286/

Saygılar.

Yakışır dh a

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

@pharke
    level 42den sonra bilezik kolye ve yüzük göndererek çek kazanıyorsun.
    onları üretmek için de çubuk gerekiyor.
    42ye yaklaştığında çubukları biriktir işin kolaylaşır.

Peki bunlar kaç çubukla üretiliyor. Ona göre birikim yapayım. Şu anda kamyonla satıyorum hep ürettiklerimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

@pharke
    level 42den sonra bilezik kolye ve yüzük göndererek çek kazanıyorsun.
    onları üretmek için de çubuk gerekiyor.
    42ye yaklaştığında çubukları biriktir işin kolaylaşır.

Peki bunlar kaç çubukla üretiliyor. Ona göre birikim yapayım. Şu anda kamyonla satıyorum hep ürettiklerimi

38 levelde bilezik açılıyor. İki gumus bir altin cubuk. Sonra kolye aciliyor. İki gumus bir altin bir pilatin ile yapiliyor.
    Sonra yuzuk aciliyor. İki pilatin bir altinla ( burasi yanlis olabilir) ve bir elmas ile yapiliyor.

• Yukleniyoe diyip oyunda kaliyor bakimmi var acaba

• Evet bende acamadım

• Toplu ahşap levha ve kalas alımı yapmak istiyorum satmak isteyen ilgilenenler dm atsın zaman belirleyelim

• Merhaba benıde eklersenız sevınırım yenı başladım 7 . Sevıyedeyım

GameCenter: M4JE5TIC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orlando23 -- 30 Ocak 2013; 3:08:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemeksioglu

İhtiyacım olanlar :

Tapu Belgesi - işaret kazığı ile takas edilir. veya istediğiniz altın karşılığı alınır.

Civata ve Kutu Çivi - bant veya kalas ile takas edilir. veya istediğiniz altın karşılığı alınır.

İlgilenenler pm.

güncel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DonIVX

şu son taktigi biraz daha açabilirmisiniz? şuan 22 elmasım var, tom kiralayıp kürek istiyecem ve 10ar 10ar alacam her 2 saatte bir, bu durumda elması nerden kazanmış oluyorum ?

tomu kiralıyorsunuz.kiraladığınızda kürek sipariş edip bu kürekleri madende kullanıyorsunuz.atıyorum tom bir günde 15 elmasa 12 defa çalışıyor..siz her seferinde tom a kürek sipariş ederseniz, sefer başına 7-9 arasında kürek alırsınız.bu da tomu maksimum düzeyde kullanırsanız bir günde yaklaşık 80-100 arası kürek eder..madene de 80-100 defa daldığınızda tom a verdiğiniz 15 elmastan daha fazlasını elde edersiniz.

ben şahsen tomu 3 şey için kullanıyorum
    -ilk başlarda para kazanmak için kullanıyordum.ona aldırdığım pahalı ürünleri markette nerdeyse 3 katı fiyata satıyordum..kirazlı dondurma, kek, elmalı tart vs gibi yapması zor ve uzun satması kolay ürünleri aldrıyordum..

-şu anda gemi ve maden için kullanıyorum..bazen gemide çok saçma ürünler isteniyor.o dönemlerde geminin mallarını toptan toma aldırıyorum, kalan zamanlarda da kürek aldırıyorum..kısacası şu ara evcil hayvanlara çalışıyorum

ben 30. seviyelerde iken yoklukla sürünürken 33 e geldiğimde 200.000 in üstünde altınım oldu..altın harcayacak yerim yok resmen..ancak hediye çeki ve elmas sıkıntısı çekiyorum..özellikle hediye çeklerini kazanmak bu kadar zor olmamalı.gidiyorum kürek alıyorum, onunla maden çıkartıyorum, dökümcüler 8-16 saat arasında 1 birim döküm için çalışıyor.sonra 4-5 tane döküm verip(ortalama 40-50 saat toplam dökümcü çalışması ile) bir tane hediye çeki alıyorum..o da istediğim çıkarsa ne ala..mesela enteresan bir şekilde en fazla mavi çıkıyor bende..yeşil hediye çeki bile az çıkıyor.başka bir yerden hediye çeki alamamak da sinir bozucu bir durum bence

tom işi biraz şansa bakıyor..bazen 15 kürek atıyorum hiç elmas çıkmıyor bazen ardı ardına 3 tane çıkabiliyor.eskiden 3 taneden 1 tanesinde çıkardı ama şimdi tamamen şansa kalıyor..

ben de tom u 5 gün kiralamak için kürek aratım elmas biriktiriyordum ama lanet olsun ki çabuk iş yapayım diye sürekli biyerlere dokunup elma harcıyorum...
    geçenlerde biletlere bakarken yanlışlıkla bi dokundum 30 elmas gitti:(
    dün akşam da aptal koyunu hızlandırmaya dokunmuşum 10 tane daha gitti kaldı 6 elmasım :(
    elmasları bi anda alıyor oyun ve resmen elmas elimizde kalmasın diye her yere elmas harcaıyor :(
    elmas harcarken bi kontrol mekanizması olsa emin misiniz dese çok daha samimi olurlardı...

• Arkadaşlar herkes gibi bnmde inşaat malzemelerine ihtiyacım var bazıları çok birikirken bazıları hiç çıkmıyo çivi kalas vs. Takas ederiz
    İsmim "Andc :)" ekleyin smile ile birlikte ..

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Yukleniyoe diyip oyunda kaliyor bakimmi var acaba

aynı sorun bende de var hala da oluyo ara ara
  • Su yanlislikla elmasa basma olayina uyuz oluyorum elmas olayinda tekrar bi onay almasi gerektigini dusunuyorum

• quote:

Su yanlislikla elmasa basma olayina uyuz oluyorum elmas olayinda tekrar bi onay almasi gerektigini dusunuyorum

aynen bende..yeni güncelleme geldi ama elmasta onaylı sisteme geçeceğini zannetmiyorum.bnm de çok başıma geldi, yok yere gitti elmaslar.adamların derdi zaten oyunda elmas satıp para kazanmak..o nedenle de elmas çok az kazanılıyor ama çok kolay harcanıyor.
  • quote:

quote:

Su yanlislikla elmasa basma olayina uyuz oluyorum elmas olayinda tekrar bi onay almasi gerektigini dusunuyorum

aynen bende..yeni güncelleme geldi ama elmasta onaylı sisteme geçeceğini zannetmiyorum.bnm de çok başıma geldi, yok yere gitti elmaslar.adamların derdi zaten oyunda elmas satıp para kazanmak..o nedenle de elmas çok az kazanılıyor ama çok kolay harcanıyor.

* New crop: nutritious Potatoes (unlocks at level 35)
    * New delicious products: Baked Potato, Casserole, Potato Feta Cake, Shepherd's Pie and Potato Bread
    * New Horse: the beautiful Andalusian horse
    * A third Stable
    * Feed Mill Masteries
    * New push notification when someone Likes a farm
    * Purchase confirmation for Masteries
    * Spin the Wheel truck now stays longer (5 minutes) after you have used it
    * New supported languages: Danish & Swedish
    * Improved performance on older devices
    * Bug fixes and improvements

Yeni güncellemede gelenler

• arkadaşlar 10dk içinde gemi kalkacak 1 dondurmam eksik herşey tamam :) varmı online yardımcı olabilecek kimse
  • Merhabalar,

GC:sarimavi1907
    Level:51

Kolay gelsin...
  • game center: aakgun84

hiç arkadaşım yok :( level 31

• Arkadaslar GC : HanVincenzo

Level 23

Benim bogurtlenleri bi sulayin ya :)

• Forumumuzdan Grubumuza destek bekliyoruz.

Her tür HayDay paylaşımlarını anında yapabileceğiniz Grubumuza bekliyoruz;

https://www.facebook.com/groups/HayDayTurk/

Game Center : zeyzi

Level: 69

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.