Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farrow

Forumumuzdan Grubumuza destek bekliyoruz.

Her tür HayDay paylaşımlarını anında yapabileceğiniz Grubumuza bekliyoruz;

https://www.facebook.com/groups/HayDayTurk/

Game Center : zeyzi

Level: 69

Saygılar.

Taklitlerimizden sakının arkadaşlar. Gerçek HayDay Türk grubu budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 1 Şubat 2013; 19:39:19 >

• Daha oncede yazmistim. Su 3gslerde uzaklastirma olmamasi beni deli ediyor. Sirf bu yuzden memnun oldugum telefonumu saticam ya yeni guncellemeyi yaptim ve ilk cikan yaziyi gorunce cok sevinmistim cunku kucultmusler ama ouun hala ayni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraydin -- 1 Şubat 2013; 20:38:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

Daha oncede yazmistim. Su 3gslerde uzaklastirma olmamasi beni deli ediyor. Sirf bu yuzden memnun oldugum telefonumu saticam ya yeni guncellemeyi yaptim ve ilk cikan yaziyi gorunce cok sevinmistim cunku kucultmusler ama ouun hala ayni
    Arkadaşlar birşey merak ediyorum bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Oyunda bazı kişilerin Level farkı gözetmeksizin yanlış hatırlamıyorsam 125 veya daha fazla sayıda market kasası olanlar gördüm. Level 23 kişide de gördüm 45 kişide de. Bu olay nasıl gerçekleştiriliyor bilgisi olan varmı acaba? Ayrıca kontrol ettim arkadaş sayılarıda 30-40 kişi civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sariboce

Oyunda bazı kişilerin Level farkı gözetmeksizin yanlış hatırlamıyorsam 125 veya daha fazla sayıda market kasası olanlar gördüm. Level 23 kişide de gördüm 45 kişide de. Bu olay nasıl gerçekleştiriliyor bilgisi olan varmı acaba? Ayrıca kontrol ettim arkadaş sayılarıda 30-40 kişi civarı.

Elmasla almışlardır yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanci86

quote:

Elmasla almışlardır yer

Alıntıları Göster
    Elmasla yer satın alındığında +1 artmıyormu ki kasalar, bana pek mantıklı gelmedi +100 kadar kasa vermesi

• quote:

Başka bi kişinin arkadaş sayısını nasıl gördünüz?Bahsettiğniz sayı takipçi sayısı olmasın?

GC: ugrtrkgvn56

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 17 Şubat 2013; 0:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

quote:

Başka bi kişinin arkadaş sayısını nasıl gördünüz?Bahsettiğniz sayı takipçi sayısı olmasın?

Kişinin ismini Game Center da kontrol ettim, malum orada arkadaş sayısı oyun bilgileri ve ortak akadaşlar görülebiliyor.

Ayrıca birşey daha dikkatimi çekti bazı oyuncuların çiftliklerinde genişleme bölümleri kapalı olmasına rağmen hiç ağaç yoktu. Yeni başlayan birinde de görmüştüm seviyesi sanırım 16-17 civarıydı ve çiftlikte oyunun ağaçlarından hiç yoktu binaların çevresinde ve genişleme alanlarında.

• quote:

quote:

quote:

Kişinin ismini Game Center da kontrol ettim, malum orada arkadaş sayısı oyun bilgileri ve ortak akadaşlar görülebiliyor.

Ayrıca birşey daha dikkatimi çekti bazı oyuncuların çiftliklerinde genişleme bölümleri kapalı olmasına rağmen hiç ağaç yoktu. Yeni başlayan birinde de görmüştüm seviyesi sanırım 16-17 civarıydı ve çiftlikte oyunun ağaçlarından hiç yoktu binaların çevresinde ve genişleme alanlarında.

Alıntıları Göster
    Bu genişleme kısmı oyuna sonradan eklenen bi özellik.Eğer bu özellik çıkmadan önce oyun sahasındaki ağaçları kestiyseniz genişleme kısmında da çıkmıyor.Benim 2 ayrı üyeliğim var biri level 32 de diğeri 22 de 22 olanı 2 hafta önce açtım onda genişleme özelliği kurulum anından itibaren vardı ve genişmele alanıda ağaçlıydı.önceki hesabımda ise tüm ağaçları kesmiştim sonra uzun bi süre oynamamıştım,tekrardan oynamaya başlayınca genişleme alanı ağaçsızdı.

Birde bu marketteki kasalar elmas ile çoğaltılmış olabilir,önceden oyunda birdürü açık vardı.Facebook hesabıyla bağlantı yapınca yanlış hatırlamıyosam 999 veya daha fazla elmas kazanabiliyodun oyun dosyasındaki bi değişiklik sayesinde ve kutudan çıkan elmas sayısı değiştirilebiliyordu.Yani önceden yapılmış olabilir.

• quote:

Bu genişleme kısmı oyuna sonradan eklenen bi özellik.Eğer bu özellik çıkmadan önce oyun sahasındaki ağaçları kestiyseniz genişleme kısmında da çıkmıyor.Benim 2 ayrı üyeliğim var biri level 32 de diğeri 22 de 22 olanı 2 hafta önce açtım onda genişleme özelliği kurulum anından itibaren vardı ve genişmele alanıda ağaçlıydı.önceki hesabımda ise tüm ağaçları kesmiştim sonra uzun bi süre oynamamıştım,tekrardan oynamaya başlayınca genişleme alanı ağaçsızdı.

Birde bu marketteki kasalar elmas ile çoğaltılmış olabilir,önceden oyunda birdürü açık vardı.Facebook hesabıyla bağlantı yapınca yanlış hatırlamıyosam 999 veya daha fazla elmas kazanabiliyodun oyun dosyasındaki bi değişiklik sayesinde ve kutudan çıkan elmas sayısı değiştirilebiliyordu.Yani önceden yapılmış olabilir.

Alıntıları Göster
    Bende öyle tahmin ediyordum aslında, cebren ve hile ile Oyun sunucuları tesbit edemiyor demkki bu kişileri yoksa eski haline döndürmeleri gerekirdi :)

• Nick: sefayksl
    Eklerseniz sevinirim.
  • Şimdi burada birbirimizi ekliyozda sonra napacaz konusamıyoz nasıl anlasıp birbirimizin ihtiyacını karşılayacaz ??? İnşaat mmalz. Hangileri eksik hangileri fazla nasıl konuşcaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSun Tzu -- 2 Şubat 2013; 21:29:00 >
  • arkadaşlar nikim hiperemi eklerseniz sevinirim...
  • Arkadaslar 24 level yeni oldum para sikintisi var madeni acayimmi ? Birde dokumcu ne ise yariyor maden yerine 2 tane ondan alsam guzel kazanc saglayabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Arkadaslar 24 level yeni oldum para sikintisi var madeni acayimmi ? Birde dokumcu ne ise yariyor maden yerine 2 tane ondan alsam guzel kazanc saglayabilirmiyim

Dökümcü zaten madenden çıkardığın ham maddeyi külçe haline getirmek için var. Madene kürek dinamit veya tnt atarak kürek başına 4 tnt başına 3 dinamit başına 2 adet ham maden elde ediyorsun. Bundan sonra dökümcü devreye giriyor, dökümcülerinin her bir tanesine her 3 adet ham madde atışında 8-12-16 saat sonra gümüş-altın-platin külçe elde ediyorsun. Külçeleri 38 levele kadar biriktirirsen 38 level de de o külçeleri eritip kolye bilezik ve yüzük yapan kuyumcu açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaan0616 -- 3 Şubat 2013; 22:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan0616

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Arkadaslar 24 level yeni oldum para sikintisi var madeni acayimmi ? Birde dokumcu ne ise yariyor maden yerine 2 tane ondan alsam guzel kazanc saglayabilirmiyim

Dökümcü zaten madenden çıkardığın ham maddeyi külçe haline getirmek için var. Madene kürek dinamit veya tnt atarak kürek başına 4 tnt başına 3 dinamit başına 2 adet ham maden elde ediyorsun. Bundan sonra dökümcü devreye giriyor, dökümcülerinin her bir tanesine her 3 adet ham madde atışında 8-12-16 saat sonra gümüş-altın-platin külçe elde ediyorsun. Külçeleri 38 levele kadar biriktirirsen 38 level de de o külçeleri eritip kolye bilezik ve yüzük yapan kuyumcu açılıyor

Alıntıları Göster
    Vay be facebook grubuna geçeli beri şu konuda aktif olmamışım

• quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Face grubu derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZorB3yi

quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Face grubu derken?

www.facebook.com/groups/HayDayTurk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burning Desire

@Bestanden Sağol ben iyiyim böyle

@chinaski Ödüller geldikçe falan gelir.

Alıntıları Göster
    Güzel oyun 2 gündür oynuyorum. Game Center nickim dctra26 ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferula

Güzel oyun 2 gündür oynuyorum. Game Center nickim dctra26 ekleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Çivi ve Civata lazım arkadaşlar Bant ve Ahşap Levha verebilirim. Ayrıca İşaret Kazığına karşılık Toprak Başarısı verebilirim

GC: Sariboce
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

Daha oncede yazmistim. Su 3gslerde uzaklastirma olmamasi beni deli ediyor. Sirf bu yuzden memnun oldugum telefonumu saticam ya yeni guncellemeyi yaptim ve ilk cikan yaziyi gorunce cok sevinmistim cunku kucultmusler ama ouun hala ayni

Hayday.feedback@supercell.net

Buraya mail attim bu sorun icin.
    3G s kullanicilari buraya mail atarsa belki bir eklenti cikabilir yoksa saticam taktim bu uzaklastirma olayina

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.