Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    altın gümüş ve platin madeni satıyorum :)
    tomu yakalamama göre 2 2 bucuk saatte bir madenler ve diğer bilimum ürünler bazarda :)
  • 3. Parti Elmas yüzük satışı saat 23:00 civarı yapılacaktır. Sayı 30 adettir. Fatura adınıza keilecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

3. Parti Elmas yüzük satışı saat 23:00 civarı yapılacaktır. Sayı 30 adettir. Fatura adınıza keilecektir.

Biraz daha geç olsun dışarıdayim da bu kez kaçırmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İste bu kez en birinci ben oldum

• Birbirimizi nasil ekleriz ?

• Ya beyler bu oyuna basladim biraktim simdi yine sardi 17 leveldeyim ama cok zor level aliyor gorevleri yapiorum hayvanlarda surekli besleniyor surekli kabak dikip biciyorum anlamadimki cok yavas yukseliyor millet 50 level ustu olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Ya beyler bu oyuna basladim biraktim simdi yine sardi 17 leveldeyim ama cok zor level aliyor gorevleri yapiorum hayvanlarda surekli besleniyor surekli kabak dikip biciyorum anlamadimki cok yavas yukseliyor millet 50 level ustu olmus

Millet 50. Levele gelene kadar kac takla aldı sanıyorsun. 59 dayım kasıyor ama yinele oynatıyor .... Oynadıkta tuyolarida çözüyorsun ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Ya beyler bu oyuna basladim biraktim simdi yine sardi 17 leveldeyim ama cok zor level aliyor gorevleri yapiorum hayvanlarda surekli besleniyor surekli kabak dikip biciyorum anlamadimki cok yavas yukseliyor millet 50 level ustu olmus

Millet 50. Levele gelene kadar kac takla aldı sanıyorsun. 59 dayım kasıyor ama yinele oynatıyor .... Oynadıkta tuyolarida çözüyorsun ...

Selamlar,
    1- bu gece yuzuk satisi varmi?
    2- level icin tuyo verirmisin? Hani tuyolari var demissin ya ;)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

Sanal kaptan süpürdün heee

kalan atları alabilmek için hediye Çekler'ine ihtiyacım var. Onlarida ancak kuyum siparişlerinden yada gemi teslimatlarindan kazanabiliyorsun. O yüzden kuyuma ihtiyacım var. Hemde bolca

Valla gelen aldı sen ve turkispower süpürdü. Az degil 60 tane yüzük sattım. 40 tanesi bana kaldı :)

10 tane yuzuk kapabildim bende hic yoktan iyidir :) bu arada bence oyunda tom ve greg den baska bootlarda var habire kolye yuzuk vs satan bunlari bulmak lazim.Birini yakaladim sabah aksam denk geliyor kapiyorum nevarsa.

• Arkadaşlar; WhatsApp üzerinden 30 kişilik bir grup kuruyoruz. Bu grupta çeşitli takaslar yapacağız. Herkes ihtiyacı olan şeyi anlık olarak belirtecek ve elinde olan herhangi bir şey ile takas etmek istediğini belirtecek vs.. Örneğin, 1 tokmak = 1 civata, gibi.. 30 kişilik sayı tamamlandıktan sonra kurallar net olarak belirlenerek üyelere bildirilecek ve takas başlayacak. Grupta şuanda mevcut 5 kişi var. Bu 5 kişi kendi arasında çeşitli paylaşımlarda bulunarak 30 lu seviyelerin üstüne çok kısa sürede çıktı. Daha çok üye ile daha aktif bir ticaret ortamı oluşturabiliriz diye düşünüyorum :) Üye olmak isteyen arkadaşlar bana PM atsın.
  • Arkadaşlar gemiye bir kutu(7 adet) havuç suyu lazım acil. Yardım ederseniz sevinirim. Gc: ismailozturk

• Arkadaslar merhaba
    Hay day da komsu edinebilmek icin uye oldum bu foruma..eklerseniz sevinirim ;) gc: LADY IN REDD

• 20. Seviyedeyim arkadaşlar eklerseniz sevinirim :) GC: Sariboce
  • Arkadaşlar seviyem 28 yeniyim beni de ekleyin :) gamecenter: iremmnur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iremmnur -- 22 Ocak 2013; 20:32:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wisecolt

Arkadaşlar; WhatsApp üzerinden 30 kişilik bir grup kuruyoruz. Bu grupta çeşitli takaslar yapacağız. Herkes ihtiyacı olan şeyi anlık olarak belirtecek ve elinde olan herhangi bir şey ile takas etmek istediğini belirtecek vs.. Örneğin, 1 tokmak = 1 civata, gibi.. 30 kişilik sayı tamamlandıktan sonra kurallar net olarak belirlenerek üyelere bildirilecek ve takas başlayacak. Grupta şuanda mevcut 5 kişi var. Bu 5 kişi kendi arasında çeşitli paylaşımlarda bulunarak 30 lu seviyelerin üstüne çok kısa sürede çıktı. Daha çok üye ile daha aktif bir ticaret ortamı oluşturabiliriz diye düşünüyorum :) Üye olmak isteyen arkadaşlar bana PM atsın.

Yani bizim 5 aydır facebookta yaptığımızı whatsapp ile yapmaya başlıyorsunuz :) hiçbirşey için geç değildir ama olayı biraz daha genişletin, bizim gibi, birbirinize toplu satışlar yaparak 50-100 bin altın verin, ihtiyacınız olmasa bile birbirinizin dükkanlarını süpürün, birbirinizin makinelerini almak için elele verin, birbirinizin gemilerini kapatın, birbirinizin ağılını ambarını genişletin. Gerektiği zaman 1 altından 40 yüzük verebilin(yazar burada kendini övüyor :D)

Çok da uzatmıyım vesselam iyidir grup yardımlaşması, tecrübe ile sabit :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokdemirkaan

quote:

Orijinalden alıntı: wisecolt

Arkadaşlar; WhatsApp üzerinden 30 kişilik bir grup kuruyoruz. Bu grupta çeşitli takaslar yapacağız. Herkes ihtiyacı olan şeyi anlık olarak belirtecek ve elinde olan herhangi bir şey ile takas etmek istediğini belirtecek vs.. Örneğin, 1 tokmak = 1 civata, gibi.. 30 kişilik sayı tamamlandıktan sonra kurallar net olarak belirlenerek üyelere bildirilecek ve takas başlayacak. Grupta şuanda mevcut 5 kişi var. Bu 5 kişi kendi arasında çeşitli paylaşımlarda bulunarak 30 lu seviyelerin üstüne çok kısa sürede çıktı. Daha çok üye ile daha aktif bir ticaret ortamı oluşturabiliriz diye düşünüyorum :) Üye olmak isteyen arkadaşlar bana PM atsın.

Yani bizim 5 aydır facebookta yaptığımızı whatsapp ile yapmaya başlıyorsunuz :) hiçbirşey için geç değildir ama olayı biraz daha genişletin, bizim gibi, birbirinize toplu satışlar yaparak 50-100 bin altın verin, ihtiyacınız olmasa bile birbirinizin dükkanlarını süpürün, birbirinizin makinelerini almak için elele verin, birbirinizin gemilerini kapatın, birbirinizin ağılını ambarını genişletin. Gerektiği zaman 1 altından 40 yüzük verebilin(yazar burada kendini övüyor :D)

Evet, sanırım sizin 5 aydır facebook' da yaptığınızı WhatsApp da yapacağız. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokdemirkaan

O grup nerdeymiş bizde gelelim :D
  • Bu solan agaclari napicaz ya?

• Yanlış bilmiyorsam 3 defa hasat edilen ağaç soluyor ama komşularınızdan biri onu sulayıp tekrar canlandırabiliyor, tekrar canlanan ağaç yine 3 kez hasat edildikten sonra artık canlanmıyor ve kesmeniz gerekiyor.

Oyunda ileri seviyedeki arkadaşlar önerilerini paylaşsalarda bizde öyle ilerlesek güzel olacak aslında. Örneğin çok ağaç alın/almayın, köpek alın/almayın yada ne bileyim şunlarla vakit kaybetmeyin getirisinden çok götürüsü var gibi şeyler yazılabilirdi.
  • Ekleşelim arkadaslar adım: metiletilfenol

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.