Şimdi Ara

Hayattan beklentileriniz neler ? Hayatınız da nasıl biz mucize olmasını isterdiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim beklentim istediğim şehre bir an önce atanıp yaşadığım şehirden herkesten anılardan uzaklaşmak . Bir nevi yeni bir hayata başlamak . Bir mucize olsun atanayım istediğim yere .

• Zamanin 4 yil oncesine donup giden sevdiklerimin geri gelmesini isterdim ki imkansiz otesi imkansiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir miktar para lazım.
  • Yüklü bir miktar para
  • Cok para lazim cook

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşama, başarma azmi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük beklentim ölüp bi an önce kurtulmak.

• para lazım
  • huzurlu bir akşamda kalp krizi geçirerek ölmek istiyorum, ölümün yaklaşımı hissetmek ve ölüm anının tadını çıkarmak istiyorum.
  • Mutlu olmak istiyorum. Beklenti olarak nitelendirdigim seyler aslinda bu istegin birer yansimasi. Beklentilerim gerceklesince ya da gerceklesmeyince bunun yansima oldugunu anliyorum. Beklerken ise bir nebze ümidim oluyor en azindan.

• Yardım ettiğim insanlardan 10 yıl sonra beklemediğim bir anda teşekkür mesajı almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erob

Yardım ettiğim insanlardan 10 yıl sonra beklemediğim bir anda teşekkür mesajı almak istiyorum.
    yine yardım ister 10 yıl sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

yine yardım ister 10 yıl sonra

Alıntıları Göster
    Belki ben yardım isteyecek konuma gelirim hayal sonuçta bunlar çok da hesap yapmamak lazım
  • yüklü miktarda para lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 yıl öncesine gidip birkaç şeyi düzeltmek isterdim. O birkaç şeyin düzelmesi ileride çok şeyin düzelmesi demek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.