Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
59
Favori
383.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birgün okulun yanındaki parkta arakadaşla sigara içiyoruz
    birden polisleri farkettik murat[arkadaş] at lan çabuk sigarayı dedi attık ikimizde . biz yavaştan yavaştan çıkarken parktan polis "gençler!" dedi . döndük adama gittik "kibrit var mı ?" dedi aha dedim adam sigara içtiğimizi gördü ateş istiyor tam o arada bizim murat cebinden kimlik çıkarttı polise gösteriyor bende bu oğlan mal mı napıyor diyorum içimden polis kimliğe bakarken kibriti çıkardım "abi yakıyim mi " diyorum herife bu arada murat beni alttan alttan fena dürtüyor ben noluyor a.q dedim kendi kendime :S polis baktı bana ne kibriti oğlum kimlik lan kimlik dedi ben o arada hala kibriti çakıyorum polisin gözünün dibinde aha dedim ayvayı yedik "pardon amca dedim heyecanla ben kibrit anladım" ne amcası lan amca kim dedi yok abi şey anlamında şeyettim dedim "aklını alırım senin dedi " kimlik var mı yok mu dedi yok abi dedim iyi tamam bi daha görmiyim seni buralarda kimliksiz dedi tamam abi , itin oliyim abi ayaklarında oradan uzaklaştık murat bana baktı "fati olm sen hakkaten malsın" bakışı attı koptu sonra bişi değil sonra okulda ki herkes duydu bunu

koridordan geçenler bana fatiiii kibrit var mı dedi 1-2 ay boyunca
  • Şndi Arkadaşlarla Telefonlardan GSM lerden bahsediyoz Biri dediki '' Ya bu Avea Türkiyenin %90 nı kapsıyomuş'' Öbürü dediki '' yok bea O daha kendi Verici direğinin altında Çekmiyo ''
    Tabi bende Son noktayı koydum '' TAbi olum MUM DİBİNE IŞIK WERMEZ ..'''

• orada olsaydım belki gülebilirdim
  • aralığın son haftalrı sınıftayız yılbaşı geliyor attil olacak arkadaşa sordum
    ----yılbaşı hangi güne denk geliyo?
    oda dedi ki
    ------1 ocağa denk geliyo

• tatilde arkadaşlar tavla oynuyordu yanlarına gittim gülüp eyleniyorlar arkadaş zarı attı 4 2 attı tabii atarken işte 4 2 geldi diyo oyunu bitirmeye yaklaştı sercan kızdı zarları bi attı biri 5 öteki zar buzdolabı altına girdi bende dedim 5 ve buzdolabı herkes koptu.
  • ben anlatim bi de

bi kız derse geç kalmıştı hoca sınıfa sordu bu hiç geç kalmazdı nerde bilen war mı dedi

ben de : kocaya kaçmış dedim

çok gülmüştü herkes

daha orta2 bebesiydik o zamanlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChivaS

lise sondayken hasan die bi geometrici vardı paso komedi geçiodu dersler..
    ulan bi gün hiç ses yok ben bi esnedim ayıptır sölemesi hayvan gibi..
    sonra hoca cam kenarına gitti havaya bakıyo..dedik noluyo lan..hoca demezmi:
    uçak geçti sandım.

üşenmedim hepsini okudum hepsi çok manyax yarıldım da bunu görünce sandalyeden düştüm
  • Bir dizide görmüştüm..
    Hoca : Evet arkadaşlar .. Bu mine.. okulumuza yeni geldi sizlerle beraber olcak
    Elemanın teki : Hepimizle mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baron17

quote:

Orjinalden alıntı: Anaconda

bi gün belediye otobüsüne bindik arkadaslar fln
    cocuk para verdi
    adam dedi bilet atacaksın fln
    cocuk dedi ne bileti ya uçak mı bu

tabi çocuk espri için söylemedi ama biz koptuk

binbaşı ya ondan ...
  • lisede istatistik dersindeydik.hoca büyük harflerle kesikli değişken yazdı..benim arka sıramda da fırlama bi arkadaş oturuyodu..dedi ömer bak hoca ne yazmış; arkadaş heceleyerek okudu ben de devamını getirdim(sesli)..sınıf koptu.hoca da hiç bozuntuya vermedi
  • hepsi guzel ark.lar devamm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SNOW_LEOPARD

Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

• quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

birgun arkadaşlar TOMMY HILFINGER mağzasına gidicekler arabayla giderken yolun kenarında yuruyen adama yanaşıp adresi soruyorlar

Bizimkiler: Abi tomy hilfinger ın mağzası nerede

Adam:Kim

Bizimkiler:Tomy hilfinger

Adam:Tomy kim ??

Bizimkiler:Hilfinger

Adam:Tanımıyorum !!!

• biz 4 arkadaşla gece geziyıorduk.bi kahvenin önünden geçerken iki tane deli kavga ediyor.biriinin elinde sopa vardı.bizim arkadaş dedi ki:sen çık git yenicami mahallesinin delisi benim sen çeşme mahallesinin delisi ol dedi.

• hepsi birbirinden güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

arkadaşla okuldan cıktık yolda yürüyoruz.öndede kızın biri gidiyo arkadas kızın yanına gitip slm yürüyelimmi dedi.kızda hayır diyince arkadaş aynen şöyle''koşalım ozaman'' dedi.halaa gülüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: tezcanzidane

ECZANE GÜNLÜĞÜ

ben bi aralar ecz.de kalfalıq yaptım.1 tane recete geldi recetede 2 normal tablet ilaç bide ishal fitili yasıo...ben ilaçlarının hepsine 3 çarpı1 1 çarpı1 felan yasdım fitilede 2çarpı 1 yasdığımı hatırlıom...sonra o müşteri 2 gün sonra gene geldi dediği kelime beni kopardı.'ewladım bu fitili günde 2 mi iççem doktor 1 dedi'dedi...lan karıya bak ya fitili İÇİO...ama manyaklık bende yassana sen oraya kocca harflerle MAKATA die....

ben bunu çokkk beğendimmm.
  • hepsi süper elinize sağlık
  • bzm de bi kimyaci var hep oran kimya diye bi kitaptan sorarmis biz dedik hocam bu sinawda orandan mi sorcaksiniz dedik o da hair buramdan sorcam ded

bi de otobustedyim bi tane cocuk abi bir tam bir de yarim dedi orda kopmustum

bir de din sinavi vardi hoca dinle ilgili 10 tane gunluk hayatta kullandigimiz cumleler kelimeler yazin demis yanimdaki ark dondu bana dedi abi allah belani versin yazsam kabul edilir mi dedi orda feci koptm

bi de bizm rehberlikci vardi bn soz hakki almadan konustum kadin soz hakki almadan konusmak yok diil mi olgahan dedi bn de ozur dilerim hcam dedim kadin bana ozur dilemene gerek yok dedi bn de tama hocam ozrumu geri aliyorum dedim kadin kizardi bi garip oldu
  • aklima geldi de bizm kimyaci(ayni adam) inn desindeyis arkadas dedi hocam 69da kalsa notumuz 70e tamamlarmisniz dedi kimyaci da notunus eer 69da 84de falan kalirsa hepinize 100er gram sodyum hidrur veririm ded

not:sodyum hidrur NaH diye yazilir
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.