Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
59
Favori
383.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1997-1998 Üniversitenin 2.senesinde yaz okuluna kalmıştım. Ders "Ölçme Tekniği" ve Öğretmenin yoğunluğundan ders sabah 7:30 da başlayıp 11:00 de bitiyordu. Bir arkadaş "hocam, ders çok erken başlıyo. Kahvaltı falan yapamıyoruz. 8:30 da başlayıp 12:00 de bitirsek olmaz mı?" dedi. Hoca ise" zamanım yok çocuklar, olmaz. Hem ben seni görüyorum sabah kantinde kahvaltı yapıyorsun işte" dedi. Bunun üzerine arkadaşım öğretmene cevap olarak, gülmekten karnımıza ağrılar sokan şu cümlesini sarfetti "Ne kahvaltısı hocam, Topkek yiye yiye Top olduk"
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

şimdi biz biyoloji dersindeyiz konu kan grupları.hoca anlatıyo işte AB hepsinden alır kendi grubuna verir.0 her gruba verir sadece kendi grubundan alır böööyle anlatıyo işte.neyse önümde oturan kızda dedi hocam ben 0 grubundanım herkese veriyorum dimi dedi hoca evet dedi bende arkasından BELLİ dedim sınf gülmekten yarıldı kızda döndü kötü kötü bakıyo bana

züper
  • quote:

Orjinalden alıntı: dublör

1997-1998 Üniversitenin 2.senesinde yaz okuluna kalmıştım. Ders "Ölçme Tekniği" ve Öğretmenin yoğunluğundan ders sabah 7:30 da başlayıp 11:00 de bitiyordu. Bir arkadaş "hocam, ders çok erken başlıyo. Kahvaltı falan yapamıyoruz. 8:30 da başlayıp 12:00 de bitirsek olmaz mı?" dedi. Hoca ise" zamanım yok çocuklar, olmaz. Hem ben seni görüyorum sabah kantinde kahvaltı yapıyorsun işte" dedi. Bunun üzerine arkadaşım öğretmene cevap olarak, gülmekten karnımıza ağrılar sokan şu cümlesini sarfetti "Ne kahvaltısı hocam, Topkek yiye yiye Top olduk"

• ''Kafasıyla üretebildiği tek şey kepekti'' bu espiriye bayılıyorum
  • Okuldan kacıp voleybol macına gitmistik.10-12kisiydik.Gidene kadar sorun yok tabi.Dönüste metroya bindik geliyoruz.Metro durakta bozuldu gitmiyo.İndim ne oldu dedim makiniste.Elektrik gitmis dedi.İcerdeki arkadaslarda cem uzanla ilgili super espiriler yapıyo.Neyse ankara gazetesi var vagonlarda.Vakit gecirmek icin bakıyoruz.Gazetede özel numaralar var.Elektrik arıza var partilerin numaraları fln var.BEN elektrik arızayı aradım.Elektrikler yok ne zaman gelir dedim bu sırada tüm vagon gülüyo.
    Konusma bittikten sonra YİNE BEN genc partiyi aradım.METRODA MAHSUR KALDIK CEM UZANIN BU İSİ HALLEDMESİ LAZIM.BU İSİ YAPSA YAPSA CEM UZAN YAPAR dedim vagon yarılıyo gülmekten bu sırada
    DEVAMI DAHA SÜPER AMA VAKİT YOK
  • BI DE BZM FENDEN QUIZ WARDI 6. SINIFTA HOCA 7. SORNUN D SECENEGINE (ONU BILE HATIRLIOM)
    LAHANA-YAPRAK YAZACAGINA LAHANA-YA..AK YAZMIS BN DEDIM HERKES 7NIN DSINE BAKSIN DEDIM 2-3 SN SORA HERKES GULMEYE BASLADI HOCA DEDI NOLUO BIZIM CEMRE DIE SAF BI COCUK VARDI CAIRDI HOCAYI HOCAM SOLE YAZMISSNZ FALAN DEDI KADINCAGIZ KIPKIRMIZI OLDU BIZ O SENE ILERKI UNITELERDE UREME SISTEMINI GORCEKTIK ONCEDEN UNITELERI GOZ GEZDIREN BI ARK DA HOCAM BUNLARI DAHA ISLEMEDIK DIYINCE KADIN IYICE YAMULDU
  • tarih hocası sordu, ünlü filozof aristoteles şu şu şu sözünü neden söylemiştir bileniniz var mı?
    bende: bi söz söyleyip tarihe geçmek istemiştir hocam

sınıf yerlerde
  • biyolojideyiz hoca sordu;"murat,DNA'daki şekerleri söle bakem"
    ben biraz düşündükten sonra...bayram şekeri,bitter,misbon (kahveli)....
    arkadaş sıradan düşmüştü gülmekten....
  • up
  • Geçenlerde internette kargaların 150 yıl yaşadığını okumuştum ve o anda arkadaşa kargalar 150 yıl yaşıyorlarmış dedim öğrensin diye oda bana ölmedenmi yaşıyorlarmış dedi koptum.
  • gömlek dışarda dolaşıyorum edebiyatçı dediki 'OLUM NOLDU TECAVÜZEMİ URADIN'
  • zuhihihihi huhahahaha muhahahahah ciciccicicicickicicik yuyhuyhuyhuyuhy şapurşupurmupur vivivivivvi yiyiyryitiffb daha
    ne
    desem
    size
    bilmiyorum
    kine :D
  • İsmail diye bi arkadas derste zaman gecirmek icin bos bos yazılar yazıyodu
    S2CİSMAİL yazmıs
    Hoca napıyon olum dedi.Hocada bayandı.Aldı kagıdı oglum ne yazıyon dedi.Kagıdı okudu anladı heralde ama anlamamktan geldi kırmamak için.O hoca cok iyiydi yaw
  • geçen arkadaşlar ezcaneye kulak deldirmeye gittik ben girdim adam bişeyle ilgileniodu abi dedim ne kadara kulak deliosun bana sole bi baktı 10 milyon dedi arkadaş kapıdaydı ne kadarmış dedi 10 dedim yok artık lebron g..umuzumu deldircez anasını satim dedi
    herneyse akşam bu olayı bi arkadaşa anlattım adamın tepkisi:
    HIIMMMMM SENİN KULAK MEMESİ GÜZELMİŞ 10 MİLYON GİDER
  • Benim arkadaşımın kız arkadaşına romantik nick ararken karşıma çıktı

Acile İşe, Bende İşecem Meraklanma Şeytan Karışmaz
  • şimdi beden dersindeydim top çok yüksek biyere kaçtı hocada böle uzayan sopalar varya onlar aracıığyla topa uzancak
    ben: hocam bilmem biliomusunuz ama çektikçe uzar genelde dedim
    oda:ulan senn z.k.nin hangi koşullarda ne tepki werdiğini napayım demişti
  • bizim geometricide dörtgene değerleri veriordu

- 1k
    - 2k
    - 3k
    - sıdıka
  • Bir gün arkadaşlarla yedigöllere gitmiştik gölün kenarında top oynuyorduk fakat bir arkadaş sürekli topu göle kaçırıyordu en sonunda diğer arkadaş dayanamadı ve topu son göle atışında " lan Özkan öküzler bile sana gıpta ile bakıyorlar, bir kaç senelik öküzüz senin kadar öküzlük yapamıyoruz diye" Bu laftan sonra biz koptuk
  • Nette bir yerde okumuştum. Çocuk hareket halindeki otobüse işaret ederek durduruyo, kapı açılınca kaptana: -"Abi kalkıyormu?" diye soruyo. Kaptanın cevabı:
    -"Daha yaşımız kaç çocuğum"....
  • lise son siniftayken bi tarih ogretmenimiz vardi ayiptir solemesi biraz takozdur yani adam odun gibi bisiydi dogru duzgun hareket bile etmezdi bi gun sicaginda etkisiyle cok SIKILDIK dersten hoca da aklinca bi espri yapmisti bize

hoca : Cocuklar yarin cekim var biliyorsunuz degilmi ?
    sinif : ne cekimi hocam nerden cikti bu simdi
    hoca : Yer Cekimi ..
    sinif : ................... !!!!!!
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.