Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
59
Favori
382.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlarla batak oynuyoruz 10 okudum ama alamıyacak gibiydim : ) eşim dediki bu el dönermi bende iddiali bir şekilde tavuk döner..
  • Gebzespor un İBB ile macı vardı.Arkadasımla beraber gittik.stada gelince kapıların acılmasını bekliyorduk.o sırada çişimiz geldi.etrafta yapacak yer yok.Gittik bi binanın dibibne birinci katın balkonun altına işiyoruz.Kafamızda güzeldi.Bizimki bir osurdu zartdanak öyle böyle degil.O sırada balkondaki kadın espriyi patlattı.
    -Yavaş ulan ayı binayı yıkacaksın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SNOW_LEOPARD

Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

• arkadaş geometridersinde yaptı gerçekten intihar etmek istiyiceksiniz "nokia hayır !yeskia "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NowOrN3wer -- 11 Mayıs 2011; 20:56:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

Orijinalden alıntı: yugilog

quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

quote:

Orjinalden alıntı: take_me_as_I_am

bigun internette çinlinin birisiyle konusuyoruz. ben turkiyeden oldugumu soyledim ama adam turkiyenin neresi oldugunu bilmedigini soyledi. anlatmaya calıstım ama adam turkiyeyi bilmedigi konusunda ısrar etti.. neyse aksam oldu , babamla aramızda ki diyalog ;

-baba sabah birisiyle chatta konusuyoruz
    -ee
    -adam çinli .. turkiyeyi bilmiyomus..
    -sorsaydın bi çin seddini ebesinin hayrına mı dikmisler oraya

çok güldüm yaaaa

helal olsun valla

Helal...
    @wolkans, iyi kapak.

vayy cidden iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer

quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

Orijinalden alıntı: yugilog

quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

quote:

Orjinalden alıntı: take_me_as_I_am

bigun internette çinlinin birisiyle konusuyoruz. ben turkiyeden oldugumu soyledim ama adam turkiyenin neresi oldugunu bilmedigini soyledi. anlatmaya calıstım ama adam turkiyeyi bilmedigi konusunda ısrar etti.. neyse aksam oldu , babamla aramızda ki diyalog ;

-baba sabah birisiyle chatta konusuyoruz
    -ee
    -adam çinli .. turkiyeyi bilmiyomus..
    -sorsaydın bi çin seddini ebesinin hayrına mı dikmisler oraya

çok güldüm yaaaa

helal olsun valla

Helal...
    @wolkans, iyi kapak.

vayy cidden iyiymiş

+1 bence bilmemezlikten gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer

arkadaş geometridersinde yaptı gerçekten intihar etmek istiyiceksiniz "nokia hayır !yeskia "

Of..Bugünkü kaçıncı espriydi bu ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: kinggard

quote:

Orijinalden alıntı: Gerko

Bir Cumartesi sabahı saat 10:00'da kalktım , kahvaltılık birşeyler almak için arkadaşın bakkala doğru yol aldım . Gittim bakkala benim yaşlarımda bir kız ekmek alacağını söyledi . Arkadaşımın abisi de bir torbaya 3 tane koydu . Daha sonra kız ekmekleri ben seçeceğim dedi ve Hasan Abi'den beni koparan müthiş laf : ''İyi seç bakalım ... Bedava çıkar belki''.

gulmekten agzim yarildi valla

offf hacıı koptum yaaa karnıma agrılar gırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SNOW_LEOPARD

Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

• quote:

Orijinalden alıntı: TyfnTsdmr

O ana kadar zaten çok komik olan olaya korumalardan biri adama şöyle diyerek nokta koydu:

"Ne o len minik ejderha? Bizi de mi yakıcan? Yürrrüüüü"

• markete girdim. çilekli link istedim.linkleri görmek için üye olun dediler.apıştım kaldım
  • Beni 7 aylıkken kilise önüne bırakmışlar. Sürünerek cami önüne gitmişim. İşte iman gücü bu! İnanç bu!
  • Tamda moralim bozuktu buraya girdim düzeldi gibi Allah sizide güldürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

Tamda moralim bozuktu buraya girdim düzeldi gibi Allah sizide güldürsün

Amin, cümlemizi.
  • biyolji dersindeydik hoca anlatıyor işte diyorki kurt köpeği kurtla köpeğin çiftleşmesiyle oluşmuştur bir tür değildir vs..
    bende dedimki hocam o zaman su aygırı yada çoban köpeği nasıl oluyor dedim biz sınıfça koptuk biyolojicide belli etmeden kikirdedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: selolee

biyolji dersindeydik hoca anlatıyor işte diyorki kurt köpeği kurtla köpeğin çiftleşmesiyle oluşmuştur bir tür değildir vs..
    bende dedimki hocam o zaman su aygırı yada çoban köpeği nasıl oluyor dedim biz sınıfça koptuk biyolojicide belli etmeden kikirdedi

Öldüm læ öldüm. Ahiretten yazıyom.
    Aklıma Recep İvedik'deki çobanlar geldi direk.
  • http://www.youtube.com/watch?v=eiixkXnReVc. hacı amca 1:00'da patlatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanqoue123

Dershanedeyiz Bizim bir matematik hocamız vardı ve öğrencilere çok sataşan cinsten bir öğretmendi.Yani durur durur size bir laf söyler sınıfın ortasında rezil olursunuz bu bakımdan pek sevmediğim bir adamdı.Herneyse birgün gene ders matematik ve konu konuyu açtı ve nasıl olduysa muhabbet sex muhabbetine geldi...Tabi ortalıkta birbirinden tehlikeli kelimeler felan geçmeye başladı yani belli bu adam birine patlayacak..Ben de sınıfın en sessiz öğrencilerinden biriyim bu açıdan genelde bana yükleniyodu her derste..Herneyse hoca durdu durdu bana baktı...Bir üç saniye baktı bana gülerek şunu söyledi..
    ''Leyn sen hayatında hiç sex yaptın mı ? ''
    Ben de sanki bu soruyu sormasını bekliyormuş gibi diğer öğrencilerin gülmesine fırsat kalmadan yapıştırdım cevabı
    ''Hocam unuttunuz mu?''
    Not: bu olay kesinlikle doğrudur bir hocaya nasıl böyle birşey diyebilirsin diye sorarsanız öyle soruya böyle cevap..Adam her derste benle uğraşıyodu bu da ona iyi bir ders oldu diye düşünüyorum...

-------------

Ben bodrumda dayımın restaurantında çalışıyordum yaz aylarında...Herneyse yüzeysel olarak anlatıyorum..Gavurun teki hem yemek yiyo hem de bağıra bağıra kahkaha atıyo ben de içimden diyorum hanzoya bak yemek yemesini bilmiyor felan...Neyse bu adam baya neşeli bir kişilik böyle gülüyo eğleniyo yanındakiyle dalga geçiyo felan...Bizim restaurantın da bir tane camı var boydan boya bir cam..Yani restauratın etrafı camla kaplı içi görünüyor...Herneyse bu salak kalktı elini yıkıcak kapıdan gireceğine camı göremedi cama bir girdi küt diye kafasından ses geldi..Adamın karizma yerlerde birsürü de müşteri var..Tam adam rezil oldu derken adamın ağzından bizi yerlere yatıran şu sözler çıktı:
    ''Who the hell did wash this f*king window? ''
    Ama hakkatten de cam olduğu hiç belli olmuyordu ben de bir keresinde girmiştim o cama ama müşterinin girmesi beni çok güldürdü..

-------------

Dershanedeyiz ve ders fizik..Hayatımda gördüğüm en komik hoca derste...Konumuz sıvıların kaldırma kuvveti..Tahtaya bir tane kova şekli çizdi içinde birkaçtane cisim var ve kabın içinde su olduğunu söyledi...
    Kızın biri hocam birşey sorabilirmiyim dedi..''Bu kabın içinde illa su mu olması gerekiyor?''
    Hocanın ecvabı '' Hayır çiş de olabilir '' :):):)

----------

Son olarak bir gün cennetçeşme otobüsündeyim...O bölgenin gençleri de biraz aykırı tipler..Otobüsün her tarafı yazılarla dolu..Kimisi sevdiği kızın ismini , kimisi tuttuğu takımın ismini felan yazmış...Asıl bombayı sonradan farkettimmKafamı bir kaldırdım otobüsün en görünün yerlerinden birinde kocaman bir şekilde şu yazı yazıyordu:

''Bunu yazan sinüs , okuyana Cosinüs''

:):):):)

---------------

çişe bittim xD
  • askerde albayım bir iş verdi ve yapabilir misin dedi, ben de boş bulunup .... bile ...m komutanım dedim. hadi göreyim seni dedi. anlamadı mı, ne oldu bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacazfr

askerde albayım bir iş verdi ve yapabilir misin dedi, ben de boş bulunup .... bile ...m komutanım dedim. hadi göreyim seni dedi. anlamadı mı, ne oldu bilemedim.

Anlasaydı o senin...
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.