Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
59
Favori
383.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim amcam anlatmıstı bunu. Amcamın arkadaşı bigün müzik cdsi almaya gitmiş işte EMİNEMİN cdsi varmı demiş var demiş adamda karadenizli eminemi getirmiş amcamlar yerde tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiLdCLawZ -- 12 Haziran 2011; 8:28:29 >
  • Bu sitede okumuştum bu espiriyi ......

Bir cephede komutan askerlerine " uçak geçerse yüzüstü uzanın ki sizin arkanızı görünce kabak tarlası zannetsin " demiş..Ordaki bir asker de komutanına dediki " sırtüstü uzansak da hıyar tarlası zannetseler olmaz mı ? " demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: *yns*

Bu sitede okumuştum bu espiriyi ......

Bir cephede komutan askerlerine " uçak geçerse yüzüstü uzanın ki sizin arkanızı görünce kabak tarlası zannetsin " demiş..Ordaki bir asker de komutanına dediki " sırtüstü uzansak da hıyar tarlası zannetseler olmaz mı ? " demiş

.Allah canını almıya. Yerden yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 18 Haziran 2011; 14:03:41 >
  • Sevgilimle aramda yeni geçen diyalog,
    kız= teyzem delirdi kuzenim eve sibirya kurdu getirmiş
    ben= dua etsin çöl kaplanı getirmemiş
    ve kız kopar
  • My pen is very big:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Mehmet Ali Birand'a soru sormuşlar bilememiş.Neden?
    Biranda sormuşlar.

Cin Ali mavi mürekkebe düşerse nolur?
    -Blue Jean
  • quote:

Orijinalden alıntı: clas89

http://www.youtube.com/watch?v=eiixkXnReVc. hacı amca 1:00'da patlatıyor

Fena Patlatmış Ama Amca
  • quote:

Orijinalden alıntı: *yns*

Bu sitede okumuştum bu espiriyi ......

klavyeyi kırdım galiba
  • güzel konuu
  • dersteyi arkadaşım kalem tıraş arıyor bağırıo şeyi olan wr mıı diye bnde senin yok mu dedim

bi keresinde ayakabıcıya girip hamburger wrmı demiştim sora adam elini göstererek dayak wr isitionmu dedi acılıysa olur abi dedim hala kaçıom[bi

derssanede bi kıza espiri yaptım adamın biri wrmış ikinci dönem 5 yapmış diye kız bna kapak yapmak için espiri yaptı spastik dedi bnde hmn arkasından dötüne grsin plastik dedim gülme sesleri hala kulağımda
  • bigün matematik dersindeyiz sınav oluyoruz hocamızda Karslı şivesi çok acayip bişey anlamıyoruz kızın biride kopyayı afedersiniz göğüslerinin üzerine koymuş bakmaya çalışıyor hoca: ne o kızım poğaçalarını mı okşuyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZapinaroZ

bigün matematik dersindeyiz sınav oluyoruz hocamızda Karslı şivesi çok acayip bişey anlamıyoruz kızın biride kopyayı afedersiniz göğüslerinin üzerine koymuş bakmaya çalışıyor hoca: ne o kızım poğaçalarını mı okşuyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Real®

Askerdeyiz malum cuma günleri bakım günü arama ve kıl kontrolu olan bir cumaydı hakkaride dağın tepesindeyiz millet tek sıra dizilmiş arama yapılıyor bizim bölükten istanbullu bir arkadaşın üstünden bir kutu prezarvatif çıktı herkes şaşkın çünkü dağın tepesinde dişi bir kuş bile uçmazken bir kutu prezarvatif olayına anlam veremedik neyse bölük komutanı olaya el koyup çocuğa bunlar ne lan bizimi mikecen dağın başında deyince millet koptu askerlik felan unutuldu bir anda hatırlayıp çok güldüğüm bir olaydır

• ingilizce hazırlık sınıfında türkçe bilen yabancı bir hocamız vardı. Okuma dersinde,okudugumuz parçada geçen yabancı cocuk isimlerinden biri harbiden komikti. arkada 2 kişi yarılarak gülmeye başladı. hocada durdu, senin isminde ingilizcee motor demek biz gülüyormuyuz dedi :D cocugun ismi engin di :D:D:D
  • dear friends,
    when u see it,pls jsut only click the website no matter what u buy or not,just do me a favor...tks
    if u like ,u can contact with us
    welcome to http://www.fashionbag38.com/
    if u really like it ,u can contact with us ..good luck to u
  • quote:

Orijinalden alıntı: blessu

dear friends,
    when u see it,pls jsut only click the website no matter what u buy or not,just do me a favor...tks
    welcome to http://www.fashionbag38.com/

what dedin gülüm?
  • dear friends,
    welcome tohttp://www.handbagscarf.com/
  • "sevgili arkadaşlarım,
    haçen bunu cördüğünizde lütfen sadeçe wep sitesuna tıklayunuz bişeycuk alup almamanuz önemlu değildur, haçen pana bi iyilik yap...teşekkur ederum
    beğenduysan bizumla iletişuma geçepilursun
    hoşçeldinuz : eytitipi:sileşsileşwwwnoktahendzbegsıkarfnoktagomsileş
    ha punu gerçekten sevduysan bizumle iletişime geçepilursun ..iyi şanslar"

demiş gâvur
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.