Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
59
Favori
382.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rot_Kerim

kızın motorolası varmış olmuş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: GRKMKZN

bizim cok güzel bir biyoloji hocamız vardı lise 2de...ama biraz saftı ve aramız da bozuktu kendisiyle..birgün girdi sınıfa aniden;;;;

hoca:"şimdi önünüzdeki herşeyi kaldırın test yapcam size"
    BEN:"hocam siz sölemesiniz bile kendiliginden kalkıo zaten"

sınıf yarıldı..hoca şokta...vay be hatırladım da..az p.ç degilmişim:)

yarıldım gulmekten
  • Taksimde kuzenlerin büfesi var benim eniştede oranın sahibi dükkan küçük olduğu için fazla bi çalışan yok toplasan 3 kişi. Neyse eniştem olacak insan evladı kasada duruyo bazen dönerin başında duruyo

Müşterinin teki içeri girdi enişteme : Usta döner varmı acaba
    Eniştemin o iğrenç espirisi geldi : Yok ama döndürürüz

İntihar etmek istedim o anda
  • bigün kızla msn'de konuşyoruz

bende trip atıyorum işte niye gelmedin söz vermiştin diye

kızda tamam canım aşkım bilmem ne gelicem ben söz bidahaki şöyle yaparız böle yaparız (özür diliyo kendi çabasıyla)

bende şımarık rollerine büründüm naza çekiyorum kendimi :D

kız sonra şımardın mı canım yoksa :D dedi

bende ''şımardık azcık'' yazıcağıma ''şımardım a..cık'' yazmışım

kafamı taşlara vurdum o vakit :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarnal

bigün kızla msn'de konuşyoruz

kızda tamam canım aşkım bilmem ne gelicem ben söz bidahaki şöyle yaparız böle yaparız (özür diliyo kendi çabasıyla)

• Birgun din dersinde cunupluk ve gusul konusudayz ordan bi ark hocam wc ye grdigmzde gusul bozulurmu dedı hocanın cevabı ıse ne amacla grdgine baglı deynce kopmuştk
  • lise zamanında hiç sevmediğimiz gudubet bi bayan hocamız vardı
    40lı yaşlarda edebiyat hocasıydı
    yanlız hocayı hakkatten kimse sevmezdi ben nefret ederdim
    neyse bigün sınıfta herkes konuşuyo şımarıuo filan
    hoca dersi bıraktı başladı nasihata
    baya bi konuştu ama sınıf hala dinlemiyo onu enson dedi ben sizin anneniz yaşındayım anneniz sayılırım dedi
    ben kafamı masaya koymuştum kafamı kaldırmadan kısık bi sesle SİZİN ANANIZI ....... dedim ama ben derken tüm sınıf sustu başınıza gelmiştir böyle sessizlik olayları
    düşünün artık sonrasını ben kafamı masaya gömdüm sınıf kendinden geçti
  • Ne başa beladır o sınıftaki sessizlikler.
  • vakt-i zamanın birinde üniversiteye hiç hazır olmayı becerememe rağmen iş olsun diye hazırlanıyorduk dershaneye gidiyorduk

bir gün yine dershanede sabah ilk fizik dersi varken oldukça soğuk ve yağışlı bir kış günüydü RESUL diye bir arkadaşım vardı o herhalde trafikten olacak ki o gün geç kalmıştı hatta 4-5 dakika bekledik gelsin diye gelmeyince derse başladık hoca tam tahtaya döndü bir şeyler yazacaktı ki kapı çalıverdi

kapı çaldı ve açıldı baktım geç kalan RESUL bu

o an nasıl oldu da bu laf ağzımdan çıktı bilemiyorum ama

birden bire

-ALLAH'IN RESULU GELDİ

dememle birlikte kapıdan giren resul'de dahil olmakla birlikte gülmekten neredeyse kısm-i felç geçirdik
  • hepsi birbirinden eğlenceli: )))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real®

Askerdeyiz malum cuma günleri bakım günü arama ve kıl kontrolu olan bir cumaydı hakkaride dağın tepesindeyiz millet tek sıra dizilmiş arama yapılıyor bizim bölükten istanbullu bir arkadaşın üstünden bir kutu prezarvatif çıktı herkes şaşkın çünkü dağın tepesinde dişi bir kuş bile uçmazken bir kutu prezarvatif olayına anlam veremedik neyse bölük komutanı olaya el koyup çocuğa bunlar ne lan bizimi mikecen dağın başında deyince millet koptu askerlik felan unutuldu bir anda hatırlayıp çok güldüğüm bir olaydır

• lise 1deyiz hoca gerizekalımısınız gerizekalılık bir hasatlık dedi biz güldük ama devam edsiyo hoca kötü not veirirm anneniz ilaçlarınızı getirirse mors olurum dedi biz koptuk daha tehşisi konulmamış olabilir dedi .......... uzun zun konuştu güldük sonun da bir arkadaş HOCAM GERİZEKALILARI SINAVDAN MUHAF MI TUTACAKSININZ dedi sınıf koptuuuu
  • 15 sene once bizim evin orda gariban bi köy bakkali vardı..abi biskrem varmi dedim..yok abim nivea var arko var dedi..
  • Dershanedeyiz Bizim bir matematik hocamız vardı ve öğrencilere çok sataşan cinsten bir öğretmendi.Yani durur durur size bir laf söyler sınıfın ortasında rezil olursunuz bu bakımdan pek sevmediğim bir adamdı.Herneyse birgün gene ders matematik ve konu konuyu açtı ve nasıl olduysa muhabbet sex muhabbetine geldi...Tabi ortalıkta birbirinden tehlikeli kelimeler felan geçmeye başladı yani belli bu adam birine patlayacak..Ben de sınıfın en sessiz öğrencilerinden biriyim bu açıdan genelde bana yükleniyodu her derste..Herneyse hoca durdu durdu bana baktı...Bir üç saniye baktı bana gülerek şunu söyledi..
    ''Leyn sen hayatında hiç sex yaptın mı ? ''
    Ben de sanki bu soruyu sormasını bekliyormuş gibi diğer öğrencilerin gülmesine fırsat kalmadan yapıştırdım cevabı
    ''Hocam unuttunuz mu?''
    Not: bu olay kesinlikle doğrudur bir hocaya nasıl böyle birşey diyebilirsin diye sorarsanız öyle soruya böyle cevap..Adam her derste benle uğraşıyodu bu da ona iyi bir ders oldu diye düşünüyorum...

-------------

Ben bodrumda dayımın restaurantında çalışıyordum yaz aylarında...Herneyse yüzeysel olarak anlatıyorum..Gavurun teki hem yemek yiyo hem de bağıra bağıra kahkaha atıyo ben de içimden diyorum hanzoya bak yemek yemesini bilmiyor felan...Neyse bu adam baya neşeli bir kişilik böyle gülüyo eğleniyo yanındakiyle dalga geçiyo felan...Bizim restaurantın da bir tane camı var boydan boya bir cam..Yani restauratın etrafı camla kaplı içi görünüyor...Herneyse bu salak kalktı elini yıkıcak kapıdan gireceğine camı göremedi cama bir girdi küt diye kafasından ses geldi..Adamın karizma yerlerde birsürü de müşteri var..Tam adam rezil oldu derken adamın ağzından bizi yerlere yatıran şu sözler çıktı:
    ''Who the hell did wash this f*king window? ''
    Ama hakkatten de cam olduğu hiç belli olmuyordu ben de bir keresinde girmiştim o cama ama müşterinin girmesi beni çok güldürdü..

-------------

Dershanedeyiz ve ders fizik..Hayatımda gördüğüm en komik hoca derste...Konumuz sıvıların kaldırma kuvveti..Tahtaya bir tane kova şekli çizdi içinde birkaçtane cisim var ve kabın içinde su olduğunu söyledi...
    Kızın biri hocam birşey sorabilirmiyim dedi..''Bu kabın içinde illa su mu olması gerekiyor?''
    Hocanın ecvabı '' Hayır çiş de olabilir '' :):):)

----------

Son olarak bir gün cennetçeşme otobüsündeyim...O bölgenin gençleri de biraz aykırı tipler..Otobüsün her tarafı yazılarla dolu..Kimisi sevdiği kızın ismini , kimisi tuttuğu takımın ismini felan yazmış...Asıl bombayı sonradan farkettimmKafamı bir kaldırdım otobüsün en görünün yerlerinden birinde kocaman bir şekilde şu yazı yazıyordu:

''Bunu yazan sinüs , okuyana Cosinüs''

:):):):)

---------------
  • En iyisi değil ya güzeldi

İş yerinde fırlama bir abim vardı (staj zamanı)
    İkimiz de çok sık sıgara içmeye çıkıyoruz,kameralardan ayrı kör nokta göstermişti orda içiyoruz beraber felan
    Bir gün "Önceden iş yerlerine kamera takılınca tırsıyoduk" kaldı öle ee sonra dedim
    "Şimdi her yere mobese taktılar dışarı çıkmaya korkuyoruz " :))) orda yarılmıştım işt...
  • hahaha güzelmişş
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarnal

bigün kızla msn'de konuşyoruz

• adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş
  • Lise2 deyim, okulun ve hatta Ankara'da baya tanınan bi hoca dersimize giriyor, aramızda cok iyi, iste bi gün hoca durduk yere egitim sistemindeki sorunları anlatıyor, Fransa ile karşılaştırıyor iste hoca en sonunda, Türkiye'deki sistem insanı gerizekalilastiriyor, okudukça salaklasiyoruz dedi. Bende ne cesaretse kalktım ayağa hocam siz o kadar okumuş adamdınız gelip bize ders anlatıyorsunuz nasıl oluyor bu is, siz bizden daha gerizekali degilmisiniz dedim ve bütün herkes yerlerde gülmekten oluyor, hocayı 2yildir tek mal eden insan gülümsemesi var bende:)

Hatırlayınca huzunlendim ya:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 21 Mart 2011; 1:16:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

Lise2 deyim, okulun ve hatta Ankara'da baya tanınan bi hoca dersimize giriyor, aramızda cok iyi, iste bi gün hoca durduk yere egitim sistemindeki sorunları anlatıyor, Fransa ile karşılaştırıyor iste hoca en sonunda, Türkiye'deki sistem insanı gerizekalilastiriyor, okudukça salaklasiyoruz dedi. Bende ne cesaretse kalktım ayağa hocam siz o kadar okumuş adamdınız gelip bize ders anlatıyorsunuz nasıl oluyor bu is, siz bizden daha gerizekali degilmisiniz dedim ve bütün herkes yerlerde gülmekten oluyor, hocayı 2yildir tek mal eden insan gülümsemesi var bende:)

Hatırlayınca huzunlendim ya:))

Güzel olay kanka.Herkes şikayet eder bu konudan zaten.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.