Şimdi Ara

HAYATIMIN EN KÖTÜ GÜNÜ YARDIM EDİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
2.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aSaSameT

quote:

Orjinalden alıntı: KuzuXx

Hiçbir Zaman Kızın Peşinden Koşup Yalvarma!

Ben 5 Senedir Çıktığım Kızla Ayrıldım Ne Yalvardım Ne Ağladım Yine Dönen O Oldu...

Kızlara Yüz Verdikçe Daha Çok Üstüne Koyuyor...O Yüzden Rahat Bırak Hatasını Anlar Döner Seviyorsa Döncektir Zaten

BNM HATAM EN BASTA OLDU. FARKLI DAVRANDIM ALTTAN ALDIM PEŞİNDEN KOSTUM .SONRA 15 TATİLDE KENDM GİBİ DAVRANINCA AGIR GLDİ KALDIRAMADI AGLADI . SNRA BIKTI SEVMİORUM DEDİ FLN FİLAN . SEVMİORUM DEEN BİRİNE BİŞİ DİEMEM.BİLİORUM GURURUNDAN YAPIO. AMA YALVARMAM ASLA GELİRSE GELİR

Saten Ne Yalvarcaksın Ne Üstüne Gidiceksin

Seviyosa Döner Fakat Dönmezse Kız Ciddi Ciddi ßırakmış Demektir Dik Kafaya Yanlız Fazla İçme

• quote:

Orjinalden alıntı: murderr

hacı sana tek tavsıyem var garantılıdır

gıt sole al bı buyuk vodka vur sısesnın dıbıne 1 haftada junutrsun mrk etme

sahsen ben hep ole yaparım en guzel kafa daıtma yontemıdır tabı cebınde prn olck

önerdiğin şeye bak saçma bence
    ya unutamadı nolacak alkolik mi olacak
    dostum bazı kızlar vardır seviyorum derler ama fasa fiso
    sen onun seni gerçekten sevdiğine inanmiosan peşinden koşma
    çünkü kızın istediğide budur
    kızların büyük bi çoğunluğu bunu büyüklük sanar
    bak nasılda peşimden koşturuyorum derler
    ama sen sen ol kanma sevmiyorsa salla gitsin
    daha ne kızlar çıkar karşına

• quote:

Orjinalden alıntı: lCracKl

sen ozur dılemezsen ....... gelmez!

özür diledim yalvardım hatta ama kız inanmıo . bakıcaz artk hiç ayrı kalmadık olmadı ileriki zamanda tekrar gidip özür dilerim. ama sildiyse hiç bişey görmessem o zmn bişi yapamam
  • G.o İnş Geri Döner
  • hayatmda her zmn kızlarla gonul eglendrdm bi kızla 2 haftadan fazla cıktıgımı hatırlmıyorum hayatmda hic bı kız arkasından aglamadım hicbi kız icin icmedm...

bak kardesm bunlarn alayının damarlarında aynı kan dolasır hic yani urasma kasma rahat ol eger seviyosa zaten doner sana elinden su an bisey gelmez zamana bırak sadece ..
  • bi adım görimm özür dilerim ama baktım tık yok . bye. zaten daha önce ki kavgamızda yapamam fln diip glmişti .eer sevgisi varsa hala duramaz .yada bekler belli eder
  • benım ılk dedıgımı yap.. alkol cıkıs yolu degıl ama cesaretını toplayamıyosan 3 tane ex. efes cak .. gıt konus.. sora o bıkac adım atsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: gskerem

hayatmda her zmn kızlarla gonul eglendrdm bi kızla 2 haftadan fazla cıktıgımı hatırlmıyorum hayatmda hic bı kız arkasından aglamadım hicbi kız icin icmedm...

bak kardesm bunlarn alayının damarlarında aynı kan dolasır hic yani urasma kasma rahat ol eger seviyosa zaten doner sana elinden su an bisey gelmez zamana bırak sadece ..

aynen abi aynen bnde hiç kızları takmadın 6. sınıfta 4 kızla gezioudm 8. kızlar teklif ediodu 9 öle 10 öle ilk defa svdm yaw. onuda .ok ettik. dönerse döner peşinden kosmam artk blki ileri doru özür dilerm off kafam cok karısık
  • ya birileri bırak seviosa döner dio kimiler özür dile napcam
    bu kız dönmez cok kırıldı . gururuda gecti yaw. napcam bilmiom ama özür dilemek istemiorum da. cık hayatımdan üzme artk bni yeter dedi. zaman bakıcaz.
  • Hocam erkek adam sevgilisini bırakmaz,git pahada hafif ama maneviyat degeri yüksek olan bir hediye al aynı zamanda sevgilinin gönlünü al,güzel cümleler söyle şu anki duruma neden düştügünü bir sorgula.Haaaa diyosan o hatalı,BOŞVER KANKA YENİSİNİ BULURUZ.
  • Türkiyede Erkek Başına 3 Kız Düşüyor Bu Dediğimi Göz Önünde Bulundur Derim
  • quote:

ya birileri bırak seviosa döner dio kimiler özür dile napcam
    bu kız dönmez cok kırıldı . gururuda gecti yaw. napcam bilmiom ama özür dilemek istemiorum da. cık hayatımdan üzme artk bni yeter dedi. zaman bakıcaz.

Kız Dönmezsede Takma Kafana
    ßende Deliler Gibi Sevdim Ama ßi Türlü Söliyemedim ßaşıma Gelceğinide ßiliyordum Ve Geldide ßaşkası Kıza Onu Sevdiğini Söyledi Cıkma Teklif Etti Kızda Kabul Etti Ama 3-4 Günde Unuttum
    Kız Dönmez Diyosan Şimdiden Unutmaya Çalış

• sana bi çifli ateşliyim bırak kızı ist lu ayarlasın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gskerem

hayatmda her zmn kızlarla gonul eglendrdm bi kızla 2 haftadan fazla cıktıgımı hatırlmıyorum hayatmda hic bı kız arkasından aglamadım hicbi kız icin icmedm...

aynen abi aynen bnde hiç kızları takmadın 6. sınıfta 4 kızla gezioudm 8. kızlar teklif ediodu 9 öle 10 öle ilk defa svdm yaw. onuda .ok ettik. dönerse döner peşinden kosmam artk blki ileri doru özür dilerm off kafam cok karısık

Zaten bende sevip kendine gelenlerdenm bende zamanında cok sevdm ama olmadı napalm kısmet degilmis sağlık olsn dedm gecti gitti iyi de oldu ders olmus oldu bnm icin sonra geldm kendime anladmki hepsi aynı...

• bak arkadaşım sen sevmişsin ama o seni gerçekten seviyorsa öleceğini bilse gelir merak etme
    ama sevmiyorsa bişi diemicem sakin ol kafana takma böyle şeyleri

yoksa hayatını mahvedersin eğer bi psikolojin bozulursa

Örnek: Ben!!
  • arkadaşım kız icin üzülme insan hayatında 1 kes sever tam sever sen üzülme ac 2 şarkı bak dalgana

O KAYBETTİ SEN DEİL...
  • COCUGU TESELLI EDICEGINIZE CIKIS YOLU VERIN!
  • Yaw bi biz ayarlayamadik bi kiz ((:
  • ne alakası war sımdı ... tobe tobeee
  • bak bide şunu yapabilirsin kızın çok yakın olduğu arkadaşlarından seninde yakın olduğun birisi varsa ağzını ara
    bence burdan çok ii tüyolar alabilirsin mesela kız derki sana ders vermek istio fln die yani
    ama senin onunla çok yakın olman ve güvenmen gerekir yoksa ispiyonlayabilir
    sonrada bakarsın kız seni seviyorda akıllanmanı mı istiyor yoksa gerçekten bitirmişmi kafasında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.