Şimdi Ara

HAYATIMIN EN KÖTÜ GÜNÜ YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bugün svglmle ayrıldım. kız arkadasım 15 tatilde almanyaya gitti okulun ilk haftası glmdedi ilk defa bu kdr ayrı kalıoduk.25 gün. cok koymustu
    hep kavga ettik msnde uzaklıkta faktördü cok kırdık birbirimiz hep aglıodu.sonra tam bişileri düzelticektim.deişicektim üzmicektm.1 haftadır karar almıstm.snra dndü.bana souk oldunu sölemişti.döndügün ertesi gün kız arkadaslarıyla takıldılar.cok özlemişdm dayanmıodum.bugün bulusalım dedi.1.5 saat uzaklıkda yolu gittim.babamdan izin alamadım halde kactım.sonra arkadası hasta die cıkamıolarmıs. deli oldum.arklarının evnn önüne hediyeleri bıkramak için gittim.arkadasıyla tartısdk bana küfür fln etti . neden caırdınız o zmn dedi ben insan diilmiyim dedim.işte kavga ettik arkadasıyla.snra hediyeleri bırakmak için kapılarının önüne gittim.asagıya indi sarıldı özlemişim dedi .bn souk davrandım öpmemi bekledi .öpmedm ama bozulmadı .gülüoduk fln .sonra svglme ii bak dedi kankama . cıkısta al dedi bni.halama gittim bekleyene kdr msnde takılım die .bana msnde bitsin dedi.istemiorum dedii. gittim kapılarının önüne 1.5 saat bekledm .cıktı noluo dedim .cok üzüosun bitmesini istemiorum dedi .ama bn daha hasretimi gideremiştim.tmm dedim .bnde sert cıktım agladı fln.son kez sarılıp öpeyim dedi .öptm ve sarıldım ama içimde yara gibi kaldı. yardım edin bi yöntem söleyin abiler . cok kötüyüm.hatalıyım özür dileyemem .diledim dnlemedi .güvenmem sana üzüosun dedi. bnde kestirdim attım. yardm ltfn

NOT: YAZIM VE NOKTALAMA KÖTÜ OLBLR K.BAKMAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Undestructable -- 19 Şubat 2008; 11:54:19 >

• Çok zor anlaşılıyor bu 1..
    Kızla bol bol dışarı çıkman lazım sevdiği türden Manevi şeyler yapmalısın; şiir okumak vs..Asla onu kırıcak şeyler söylememelisin..
  • Tam adamlarına soruyorsun hocam =)
  • adam qibi sevqLimiz oLmadiki Yardim edeLim :S

Edit:Ama ßir süre konusmayin..Sonra dayanamayip barisirsiniz heralde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeberu5 -- 18 Şubat 2008; 23:16:22 >
  • Öle şiir cart curt bana yalan gelio kızı kırmıcan hç kötü bişi demicen o seni kırsada sen aldırmıycan falan bence bunlar yalan olduğun gibi davran bitek sen fazla üzerine düşüyorsun galiba falza üstüne düşmen hata olmuş tabi bu sevgi aşk meselesi taktikle olmaz yaşın küçük anlaşılan snaa bir abi tavsiyesi inceldiği yerden kopar bazı şeyleri kabullenmeyi öğrenmelisin çok sevdik bizimkilerde bitti şimdi acısını çekiyormuyum hayır yani takma herşey olacağına varır
  • kız posta koyduysa peşine gittiysen yandın.. yapıcagın tek şey su bi yere cagırıcaksın.. ben senı cok ozluyorum ne yaptıysam ozur dılerım belkı bı anlamı yok ama bılmenı ıstedım dıyıceksın.. sora koşene cekıllıceksın... gerısını seyret..

edit:yazım hatasıı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roofie Casanova -- 18 Şubat 2008; 23:18:24 >
  • bende ufakken deliler gibi sevdim.ayrılırdık arada bir en sonunda kendini anladı heralde bna posta koydu aynı sana yapılan gibi. bende peşinden gidicektim hatta gittim ama oLmadı sonra bitti.. sana tavsiyem gidenle ölünmez,sende yoluna bakıcaksın... ha sakın kendimi kesicem falan deme oLmuyor çünkü ben denedim sonra farkına vardım işe yaramadığının
  • evlenme teklifi et
  • quote:

Orjinalden alıntı: tokasra

evlenme teklifi et

Çocuk Yap
  • Yazdıklarından az buçuk anladıgım kadarıyla maçosun.Kızlar maco erkekleri genelde sevmezler Bazıları maço erkek sever ya neyse Ama bu kız maçoluktan hoşlanmıyor.Anladıgım kadarıyla (dogru anladıysam eger) ilişkilerde karşı tarafla oynamayı seviyorsun gibime geldi.
    Tek yol iyi davrancaksın Anlayış gösterceksin ki oda zamanı gelince seni anlasın.
    Ama moralini bozmak gibi olmasın ne kadar iyi davrancam desende yakın zamanda gene o sözünü unutup kırıcı davrancaksın ve herşey bitcek ozaman sende anlarsın o işin yürümeyecegini
    Üzgünüm ama tahminin böle çıkcak

• maçoysa maço bi kız için benliginden wazgecme derım ben!
  • hacı sana tek tavsıyem var garantılıdır

gıt sole al bı buyuk vodka vur sısesnın dıbıne 1 haftada junutrsun mrk etme

sahsen ben hep ole yaparım en guzel kafa daıtma yontemıdır tabı cebınde prn olck
  • Kardeş kız milletine fazla yüze vermiceksin..Sen şimdi kızın üstüne fazla düşme..Aynı okuldaysanız kendi kız arkadaşlarınla fln takıl(onunda görmesini sağla ) Biraz sabredersen kız sana tekrar seni çok özledim sensiz olmuyo fln diyip döner..
  • Hiçbir Zaman Kızın Peşinden Koşup Yalvarma!

Ben 5 Senedir Çıktığım Kızla Ayrıldım Ne Yalvardım Ne Ağladım Yine Dönen O Oldu...

Kızlara Yüz Verdikçe Daha Çok Üstüne Koyuyor...O Yüzden Rahat Bırak Hatasını Anlar Döner Seviyorsa Döncektir Zaten
  • abim gectik onları biz bn bida karsına cıkamam . gelmesin istemiorum. hayatından cıkıcam dedim cıktım geri dönemem . gelcek o gelr anca öle bitti simdilik bnde ne kdr aglasam da zırlasamda bitti bnm için simdilik. sadece dönmesini bkliorum istemiorum ama gelsin off karıstım yaw.
  • unutmak istemiyo sanırım.. alkol senii biraz meşgul eder dogrudur...ama yine unutamazsın..tabi o birazları yukseltme gıbı bı şansın da war fakat keş olablrsn..
  • Valla Pek ßişey Diyemiceğim

Fakat Kızı Kaybetcek Olsanda Unutursun Kafana Takmaman Lazım ßaşka Kızmı Kalmadı Sevceğin

ßende Sevdiğim Kişiyi Kaybettim Ama ßenim Salaklığım Kıza ßir Türlü Açılamadım ßaşkası ßenden Önce Açıldı Kız Elden Gitti Fakat Fazla Kafama Takmadım Şimdi Umursamıyom bile
  • quote:

Orjinalden alıntı: KuzuXx

Hiçbir Zaman Kızın Peşinden Koşup Yalvarma!

Ben 5 Senedir Çıktığım Kızla Ayrıldım Ne Yalvardım Ne Ağladım Yine Dönen O Oldu...

Kızlara Yüz Verdikçe Daha Çok Üstüne Koyuyor...O Yüzden Rahat Bırak Hatasını Anlar Döner Seviyorsa Döncektir Zaten

BNM HATAM EN BASTA OLDU. FARKLI DAVRANDIM ALTTAN ALDIM PEŞİNDEN KOSTUM .SONRA 15 TATİLDE KENDM GİBİ DAVRANINCA AGIR GLDİ KALDIRAMADI AGLADI . SNRA BIKTI SEVMİORUM DEDİ FLN FİLAN . SEVMİORUM DEEN BİRİNE BİŞİ DİEMEM.BİLİORUM GURURUNDAN YAPIO. AMA YALVARMAM ASLA GELİRSE GELİR
  • sen ozur dılemezsen ....... gelmez!
  • öle abi ben kafaya koydum bu ara unutmak için elimden geleni yapıorum sigarayı bırakıorum sıfırdan baslıorum herseye bu ara geldi geldi yoksa unuttunmu biter .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.