Şimdi Ara

Hayatımı değiştirmeye karar verdim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendimi tanıtmakla başlayım konuya.

Yaş 27. 1.75 boy 80 kiloyum. Biraz göbeğim var. bu beni ve çevremde beni seven kişileri rahatsız ediyor. ( sürekli dillerinde :) )

6 yıllık muhasebeciyim. Şuanda bir inşaat firmasında çalışıyorum.

Sevdiğim bir arabam var,akşamları işten çıktıktan sonra ya kız arkadaşımlayım ya da evimde ps4 oynayarak zaman geçiriyorum. ailemle yaşıyorum. Sosyal hayatımda yerinde sayılır.

Göbeğimden dolayı yediklerime içtiklerime son 1 haftadır dikkat etmeye başladım. 1 haftada 2 kilo verdim. bugün kendime spora başlamak için kıyafetler aldım. akşam spor salonuna yazılıcam.

bi arkadaşımın vesilesi ile artık her hafta düzenli halı saha maçlarına katılıcam. ( bugün o kadroyla ilk maçımızı yapıcaz)

düzenli alkol içicisiydim. 1 aydır ağzıma alkol sürmüyorum. özel günler hariç içmeyi de düşünmüyorum.

Alkol iş hayatından özel hayata kadar her şeyi zora soktuğu için aldım bu kararı ve çok şükür kararıma sadık kalıyorum.

hayatımı değiştiriyorum demekteki kasıt önceden kendime önem vermiyordum. ama artık kendimi daha çok düşünüyorum. spora başlamak halı saha maçlarına gitmek güzel giyinmek.

sizinde vardır çevrenizde spora yazılıp 2 gün gidip te devamı gelmeyen. ama ben onlardan olmayacağım. bunu da zamanla fotolar ile kanıtlayacağım inşallah. Bunu artık yapmak zorundayım. Eğer yapmazsam bu göbekle bir ömür beni bekliyor. ben de istiyorum dar tsört gömlek giyip gezmek. Gereğinden fazla bu konunun üzerine düşüp en kısa sürede fit bir vucut yapmak şuan en büyük olabilitesi olan hayalim.

haftada 2 kilo nasıl verdim hemen söleyim.

sabah sadece 2 haşlanmış yumurta. ( normalde sabah 1 ekmek yerdim :D )
    öğlen sadece çorba
    akşam çorba ve sebze yemeği salata

ara öğünler ise meyve ve kuruyemiş

benim için ilk günler çok zor oldu gözümün önü kararıyor sürekli bir sinir hali içerisindeydim. ama mide küçülünce alışıyor insan

bugün sabah hiç bir şey yemedim öğlen sadece mercimek çorbası içtim ve yarım saat önce bir türk kahvesi..

göbekli arkadaşlarım biz bunu başarabiliriz. yapabiliriz. zaman içerisinde konu tutarsa gelişimden haberdar ederim inş.

• Spor salonu nedir hocam yahu.

Doğa sporları yapın yüzün yürüyüş yapın işe bisikletle gidin.

Siz değişmiyorsunuz bulunduğunuz çukurun üstünü kapatıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş boş

geçtik o0rlardab
  • hayatın ii zaten
  • ::Ashes:: kullanıcısına yanıt
    sadece göbek eritmek değil amacım. fit vucut istiyorum..
  • aylık gelir nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinhayko cepkinci

aylık gelir nasıl
    piyasa şartlarına göre normal bi gelir diyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.