Şimdi Ara

Ayakkabı Dünyası orijinal mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ayakkabı dünyasında indirim kodum vardı ben de bir Air Max aldım kutuyu açtığımda çarpan garip plastik kokusundan dolayı sahte olduğundan şüphelendim. Kodu kutusunda ve iç etiketinde aynı birçok spor ayakkabı satan sitede de aynı kodla aynı ayakkabı satılıyor. Ancak Nike ın sitesinde bu modelin bendeki gibi simsiyahını göremedim tabanı beyaz olanı var. Bir de içinde tabanda logo yok bende ana sitedeki resimlerde var. Sizce sahte midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal hem kendim için hem ailem için ayakkabı almıştım bir sıkıntı çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Slade -- 5 Mayıs 2017; 13:50:44 >
  • Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Englishman In New York -- 5 Mayıs 2017; 13:51:44 >
  • Kardesler kundura degil aldigin yer . Hepsi orijinal merak etme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bykclk kullanıcısına yanıt
    Güvendiğim için oradan aldım zaten ama kokusu gerçekten sahteler gibi plastik. Ve linkteki gibi tabanda logo yok. Yeni sezon olmasına rağmen sitede de yok. Benimki kadın ayakkabısı sitede sadece erkek var. Siz olsanız şüphelenmez misiniz?

http://m.nike.com/tr/tr_tr/pd/air-max-invigor-ayakkabısı/pid-10345054/pgid-11636266

• Englishman In New York kullanıcısına yanıt
    Barkodu falan yok mu ? Geri iade hakkının olması lazım çok için sinmediyse geri yolla ama sahte olacağını sanmıyorum eski sezondur belki o yüzden yoktur üretim yerine göre ayrıntıları farkedebilir. Kokusuyla pek anlaşılcağını sanmam. Ayakkabı dünyasıyla iletişime geç numarasını bulup durumunu anlat

Barkodu var evet sadece orijinalliğinden emin olmak istiyorum umarım göndermek zorunda kalmam

• Englishman In New York kullanıcısına yanıt
    Takıntılısın biraz sanırım :D

Biraz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.