Şimdi Ara

HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN SAYGIN EN TAHSİLLİ EN İLGİNÇ APAÇİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulunduğum yerde hep bir araba ile karşılaşıyorum biraz şehir dışı olduğundan yollar belli zaten fazla alternatif yok.

Burada bir apaçi 2 araç var biri civic diğeri subaru impreza belli zaten arabalar

bu iki aracın özelliği ikisininde sürücüsünün apaçi olması devamlı makas atar ama ilginç şekilde makas atarken mutlaka sinyal verir bu 2 araç ve geçiş önceliğine dikkat ederler bu yüzden hep ilginç gelmiştir...

Ama iki araçta tam apaçi işidir basık camlar filmli müzik son ses app plaka.

Bugün kan değerleri için doktora çıktım doktor arkadaşımın dayısı gibi birşey gel dedi aynı yerde oturuyoruz ben bırakayım seni. Bende yürümeyi çok severim motor var araba var 9km yürüdüm hastaneye havalar güzel.

İyi dedim kapattık odayı indik aşağıya otoparka o subaruyu gördüm app plaka falan tam giydirmeye başlıyordum dedim yanındaki adam doçent sanayi ustası değil koduklarım arabayı çekiyor altına diye başlamadım odunluk yapma. yoksa giydiriyorum her gördüğümde adam o yöne doğru yürümeye başladı

bir tarafta siyah passat diğer tarafta corolla ortada metalik mavi subaru. hiç ihtimal vermiyorum ya passat ya corolla 45 yaşında doçent adam sonuçta.

Korktuğum şey başıma geldi subaruya bindik beraber.

adam açtı müziği makas ata ata sinyal vere vere geldik eve.

Tahmin ettiğiniz gibi civic'de onun

• Ummadık taş baş yarmış

Allahtan rumuz-hareket uyumu olmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahaha. Bir yerden tanıdık geliyor doçent amca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olaya bak ya :D

• pek apaçilik bişey göremedim hocam
  • Hocam senin saglik isi ne oldu

• iyiymiş :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ana dilinize bu eziyeti yapmasaydiniz, bazi yerleri anlayabilmek icin 5 kere okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D64E5BC10 -- 5 Haziran 2014; 20:42:34 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gariptir şu forumda bile doktor olup Subaru kullanan kişi biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmrkmustafa

Hocam ana dilinize bu eziyeti yapmasaydiniz, bazi yerleri anlayabilmek icin 5 kere okudum

Ben hızlica okudum ve malesef hiçbirşey anlamadim. Ama vakit bulunca tekrar okuycam.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyasir45

Aynısından iki tane çıkmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Hahahaha. Bir yerden tanıdık geliyor doçent amca.

Verdin inceyi
  • Olayi anlamak icin 2 3 kez okudum sorun bende sandim ama tek degilmisim

• quote:

Orijinalden alıntı: Combalac

quote:

Orijinalden alıntı: gmrkmustafa

Hocam ana dilinize bu eziyeti yapmasaydiniz, bazi yerleri anlayabilmek icin 5 kere okudum

Ben hızlica okudum ve malesef hiçbirşey anlamadim. Ama vakit bulunca tekrar okuycam.

Özet:Mahallde 2 tane apaçi arabası varmış.Bu ikiside 45 yaşında doktorunmuş bu doktorun apaçilikteki en ilginç özelliği ise sinyal vererek makas atıyormuş
  • Abartmayin gayet de anlasilir anlatmis ama her arabayla makas atana modifiye edene de apaci denmez ordan kirdim puanini

• Hahah adamın içinde varmış demek ki hocam, doçent olsa da huylu huyundan vazgeçmezmiş.
  • son kısımda iyi güldüm
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.