Şimdi Ara

Hayat çok garip.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebastian2121 -- 21 Kasım 2017; 3:6:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Susuyoruz hergün,sitem etmiyoruz ,edemiyoruz hayatımıza yer edinmiş insanlar için .

Korkuyoruz söyledigimiz kelimelerden ötürü.neden la neden titriyoruz.kaybetmekten mi? Yaa o beni kaybetmekten korkmuyorsa ben neden korkayım.

kayalıklarda izliyorum hayat denilen ileti.insanlar geçiyor yanımdan mutlu,insanlar geçiyor yanımdan hüzünlü .her gün gölün üzerine çarpan ay'ın azıcık ışıkları gibi umutlarım da az. Diri diri ölüyoruz her gün.nicin la nicin.

Neden muhtaciz başkasının sevgisine. Neden onun nefesine,sesine muhtaciz.

Cok garip .onu görünce çok şey degişiyor la.

Kelebekler yarından korkmaz hale geliyor,daglara bahar geliyor.

• Çok da bi önemi yok , diğer her şey gibi bütün bu çelişkiler de göz açıp kapayana kadar.
  • Zaman çok hızlı geçiyor. Bir yerden sonra yakalayamıyorsun. Bir bakmışsın artık dünya'da sen yoksun,silinmiş,unutulmuşsun hepsi seninle beraber yok olmuş. Toprağın altındasın o yüzden basit ve inançlı yaşamak lazım hayatı diğer her şey gereksiz gündelik saçmalıklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooellerhavaya -- 20 Kasım 2017; 11:54:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooellerhavaya

Zaman çok hızlı geçiyor. Bir yerden sonra yakalayamıyorsun. Bir bakmışsın artık dünya'da sen yoksun,silinmiş,unutulmuşsun hepsi seninle beraber yok olmuş. Toprağın altındasın o yüzden basit ve inançlı yaşamak lazım hayatı diğer her şey gereksiz gündelik saçmalıklar.

İzin vermiyorlarki hocam yaşayalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.