Şimdi Ara

Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
37
Favori
126.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende yukarıda söylenenlere katılıyorum.. b,linen marka ürünleri ucuza almanız mümkün değil.. adamlar enayimi versin şıurda ufacık cocuga sorsan galaxy s4 ün fiyatını söyler. ki bu adamlar bunu ticaretini yapan adamlar adamlar bence fiyatları değerlendirip öyle koyuyodur. hemen bi tkeno market sitesine girip yada netten ucuz sitelere bakıp bi foto makinesinin fiyatını belirleyebilir. o yüzden gidenler cok umutlanmasın bence...
  • ankaradaki yeri arkadaşlar nette
    Tasiş Ankara Perakende
    Satış Mağazası
    Anafartalar Çarşısı Kat:3
    Ulus / ANKARA
    0 312 3110186
    tasisankper@gumruk.gov.tr

olarak görünüyor gidip bakabilecek varsa baksın bizede haber versin ;)
    @reactor1111
  • Hava alanın.da utulan esyalar dısarıda satılamaz
    Hava alanının kendi içerisinde toplantı salonunda satısı gerçekleşir ihale usulu ile ilk basta satısı yapılan ürünler orjinal olmayan ürünlerdir
    yurt dısı telefonları vb gider aksama doğru marka ürünler kayıtlı telefonlar satılmaktadır
    ıhale usulu olduğundan teklif usulu fiyat artmaktadır cok uygun bir fıyatada alabılrısınız yuksek fiyatada anlık verilen tekliflere bağlıdır bu
    senede 2 defa yapılmaktadır bu öncelik hava alanı personeli olmak üzeri içeri alınır ve yakın cevresi
    girebilirseniz sayet yoğunluktan aradan sıyrılıp içeri girme sansınız mevcut

hava alanında tanıdığınız var ıse satış gününün ne zaman yapılacağı konusunda bilgi alabılırısnız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HP. -- 14 Ağustos 2013; 13:31:17 >
  • fines sigorta zaten ihaleyi almış biri. o satıyor o personel alımı yok kalkmış bilmem kaç kamyon mal almış adam onları 2 dükkanda satıyor.
  • http://www.tasis.gov.tr/

PARAKENTE SATIŞ MAĞAZA YERLERİ

TASFİYE HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIŞ MAĞAZALARI
    İLETİŞİM ADRESLERİ

ŞEHİR MAĞAZA ADRESİ
    ANKARA Anafartalar Çarşısı 3. Kat ULUS
    Tel : (0 312) 311 01 80 - (0 312) 311 01 86
    Fax: (0 312) 311 01 83
    e-posta: tasisankper@gumruk.gov.tr

İSTANBUL(SİRKECİ) HocaPaşa Mahallesi Ebusuud Cad. No:21 SİRKECİ
    Tel : (0 212) 514 68 22
    Fax: (0 212) 514 68 17
    e-posta: tasisistmagaza@gumruk.gov.tr

İSTANBUL(ERENKÖY) Dudullu Cad. Muammer Güler Öğrenci Yurdu Karşısı ATAŞEHİR
    Tel : (0 216) 364 36 80 - 81 - 82
    e-posta: tasiserenkoy@gumruk.gov.tr

EDİRNE Mithatpaşa Mahallesi Arif Paşa Caddesi No: 20
    Tel :(0 284) 213 28 28
    e-posta: tasisedirne@gumruk.gov.tr

TASİŞ PERAKENDE,ARAÇ,EŞYA SATIŞ SORGULAMA
    http://www.tasis.gov.tr/yeni/neotas/indexp.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkavak

hasanpaşadaki yerlerine gittim ancak çokda ucuz değil veya millet kapmış işe yarar şeyleri

artık birileri ile anlaşmışlar yeni mal geldiğinde iyi ve ucuz olanları kutulara koyuyorlar birileride gelip alıyor.

boşuna gitmeyin ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istcool -- 1 Aralık 2013; 14:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

ben montumu unutmuştum bi kere havalimanında. eve gidene kadar hem üşüdüm hemde küfür ettim. Bu ürünleri alan kişi pek hayır beklemesin. ha çalınmış,ha unutulmuş sonuçda isteyerek bırakmıyor.

Sizin montunuz oraya düşmemiştir. Eğer montunuz havalimanı işletmesi tarafından bulunduysa kayıp eşyada saklanmıştır. Belli süre sonundada havalimanının içinde işletme tarafından herkese açık kapanın elinde kalır yöntemiyle satılmıştır. Geçmiş olsun.

Arkadaşlar.
    Ordaki ürünler yolcu beraberi kaçak yada vergiye tabi yakalanmiş ve yasal suresi içinde sahibi tarafindan vergisi yatırılmadan teslim alınmamış yada yurt dışı yapılmamış (hani bizim ebaydan bisey aldim gumruge takildi vergisi urunden cok bosver dedigimiz benzeri) ürünlerle kontuardan alınmayarak unutulan, yurt dışı limanlarda yanlışlıkla tr uçaklarına yüklenmiş ve yolcusu bulunamayan valizlerin-eşyaların hersene ilan edilen gunlerde ihaleyle satilanlaridir. Bu sene ihaleyi kazanan şahıs tasişin ambarlarindan 4 kamyon eşya aldi diye duymuştum. Kamyonlarin ikisi yuklenirken ordaydım birtanesi sadece bebek arabası ve engelli arabasıydı. Bu yılın başındada ahlde ayni gunde duyulan 200 kadar iphone yakalanmıştı onlar ve fazlasi bilinmeyenlerde ihalenin içindeydiyse adam zaten parçalayip satsa kar etmistir. Ama bugune kadar kalanlar cer coptur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende gitmiştim ama çeşit yok az az çıakrıyorlar en başta işe yaramayacakları satmaya çalışıyorlar boşuna yol gittim tavsiye etmem kimseye
  • quote:

Orijinalden alıntı: adige13

bende gitmiştim ama çeşit yok az az çıakrıyorlar en başta işe yaramayacakları satmaya çalışıyorlar boşuna yol gittim tavsiye etmem kimseye

hocam bugün gidicem neler vardı ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scofield1

quote:

Orijinalden alıntı: adige13

bende gitmiştim ama çeşit yok az az çıakrıyorlar en başta işe yaramayacakları satmaya çalışıyorlar boşuna yol gittim tavsiye etmem kimseye

hocam bugün gidicem neler vardı ki?

Kiyafet var genelde eski oldugu cok bariz

• Boşu boşuna gidip şu adamlara prim yaptırmayın....Meteliğe kurşun atılan bu devirde kimse kimseye bedava mal falan satmaz...
    Zaten içindeki iyi malları başka yerlerde eritmişlerdir çoktan...Ellerindeki dandikleri de televizyona falan haber edip millete çakmaya çalışacaklar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih

Foto makinesinin içinden 4 gb'lık kart çıktı..Çoğunun içinde kart var zaten..Ama mutlaka pazarlık yapın.Yanımdaki adam 250 liralık foto makinesini 210 liraya aldı.Markasını hatırlamıyorum ama güzel bişeydi..

dslr falan var mi d7000 vs.?

• Valiz/bavul ihtiyacım var sizce gitmeliyim ?

• Konuyu hortlatmış olmayayım ancak gidip görmek isteyenlere bilgi olsun.
    20 Ekim 2014 Perşembe sabahı gittim. Ellerinde fazla bir ürün yok, sanırım bitirmişler. Kalan ürünler ise satılamayacak kadar kötü idi. En ucuz tablete 350 tl fiyat çektiler :) Tek tavsiye edebileceğim bebek arabaları. Kirli olmalarına karşın fiyatlar gayet makuldü. Piyasası 1500 tl civarında olan kullanılmış ve pis (yıkanması gerekli) bebek arabasına 250 tl istediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

ben montumu unutmuştum bi kere havalimanında. eve gidene kadar hem üşüdüm hemde küfür ettim. Bu ürünleri alan kişi pek hayır beklemesin. ha çalınmış,ha unutulmuş sonuçda isteyerek bırakmıyor.

1 yıl bekliyormuş,1yıl hiç geri dönüp sormadın mı ki havaalanına.sanırım yetkililere ulaşmadan direk almışlar senin montu

rotar olmuştu,bende oyalanmak için dışarı çıkmıştım. acele ile bindim monta bakmak aklıma gelmemişti. Sonrasında bir mont için istanbul a dönmek abes olurdu.

ee ne diye küfür edip beddua ediyosun ?

akrabanı gönderseydin en azından, 1 sene malının arkasını arama sonra ha çalınarak ha unutularak gibi saçma bişey söyle.

+1

• Gitmeye değmez. Ben gittim ufacık yer girdiğim gibi çıktım.
  • vayy adiler

japonyadan aldığım çok güzel şemsiyeyi (50USD civarı, çok şık japon kiraz ağacı çiçeği desenli turkuaz rengi ) ) uçakta unutmuştum, üşengeçlikten gidip almadım..

şimdi ona buna peşkeş çekiyorlar desenize....

yukarda betimlemesini yaptığım şemsiyeyi görürseniz alıyım demeyin haa, karışmam..
  • izmirde bu işlemler havalimanında ne zaman yapılıyor acaba?
  • Hala avcilarda mi yapiliyor satis?

• quote:

Orijinalden alıntı: zntcrl

izmirde bu işlemler havalimanında ne zaman yapılıyor acaba?

+1 bu sorunun cevabını ben de bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.