Şimdi Ara

Havaalanı 5G (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
6.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gördük kapasiteleri depremde maşallah hepsi çöktü. Bu saatten sonra kendime telsiz alıyorum ve tanıdıklarıma da aldırtıyorum, anca öyle iletişim kurarız afetlerde.

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Depremde turkiyede gsm firmalarına yıllardır güven olmaz bunu bilmek gerekli onun için hangisi fiyat olarak uygun ve bulunduğun yerde iyi çekiyorsa onu kullanmak gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 22 Şubat 2023; 12:29:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

Vodafone'dan 75 liraya 12GB devam

Kullandırıyor mu vodafone o kadar GB ı?

• maxi909 M kullanıcısına yanıt

Neden kullandırmasın, hatta Vodafone REDli olduğum ayda seçtiğim bir gün sınırsız 4G paketim var. Ay içinde internete en çok ihtiyaç duyduğum bir zamanda aktif ediyorum ve 24 saat boyunca 4G üzerinden 300GB kadar sömürüyorum.

Kullananlar oldukça şikayetçi lokasyon ile ilgili herhalde o zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxi909 M kullanıcısına yanıt

Evet zaten ben de şikayetçiyim, salonda 150Mbit çekiyor odamda 5 Mbit.

Vodafone ve 150 mbps şaşırtıcı test sonucunu yollar mısın?

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Bizim ev ve arkadaşımın evinde yaptım bu testleri. Salonda hep 150 ve üzeri hızlar alabiliyorum konum İstanbul Fatih.

Fakat arka odalara geçersem hız 5 Mbite kadar düşüyor.

Havaalanı 5G
  • Vodafone ile İstanbul’da bir kaç noktada 200 civarını görmüştüm. Eğer fiber giden bir baz ise normal zaten. Birde altyapıdan dolayı bazdan baza atlayarak iletişim maliyetini düşürdükleri için yada karlarına kar kattıkları için eğer sizin bağlı olduğunuz baz istasyonu merkezi bir baz istasyonuysa o hızları görürsünüz ama daha yukarıya çıkmaz çünkü Vodafone’un ihalede aldığı bantlar zaten max bu kadar. 5G de Telekom lider olacak. Her yerde fiberi var. Turkcell’in işi zor ki Turkcell eski Turkcell değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

19:47 de bu hızları aldığını anlık test yapar mısın?

Pek inanamadım.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    İstanbul / Fatih merkezi bir bölge. Fiberli istasyonlar o civarda yaygın. Normaldir. Sonuç olarak 150mbps imkansız diye birşey yok. Zorlamaya da gerek yok bu kadar.

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    LTE için de aynı şeyler söyleniyordu. Turkcell tekrardan en iyi frekansları alarak en hızlı operatör konumuna oturdu.

Frekans ihalesinde Turkcell'in, Türk Telekom'a en hızlı frekansları vereceğini düşünmüyorum. Yatırım miktarları ayırılan bütçeler belli. 5G için lider operatör tekrardan Turkcell olacaktır.

• Desident D kullanıcısına yanıt
    Turkcell o Turkcell değil artık. Devlete ait. Öyle liderlik falan yapacak yönetim dinamiğine sahip değil. Özel bir şirket olsa dediğiniz çok doğru.

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Devlete ait olması bir şey değiştirmeyecektir hocam.

• Desident D kullanıcısına yanıt

Fiberli bir çok istasyonda prime zamanlarda bu hızları alamadım bu hızları almak için gece 12 ile 6 arası ihtimal var bir de test edilen operatör vodafone.

• Mesajınızı şimdi gördüm, test yaptım.

Havaalanı 5G

Havaalanı 5G
    Havaalanı 5Gspeedtest.net
    Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test
    https://www.speedtest.net/result/a/9085429443

• kotalar artık kaldırılsın,hıza göre ücretlendirme yapılsın.

• power-pc P kullanıcısına yanıt
    öyle birşey olsa çoğu kullanıcı düşük hız alir malum turkiyede hız arayınca sabit internette fiyat aşırı artıyor

ben sinirsiz paket 110 tl kullanıyordum vodafonede bulunduğum bölgede sıkıntılı olduğu için cayma bedelini odeyip çıkmıştım malum is gereği sürekli telefon kullanmam gerekli vestelcell 18 gb tarifesine geçtim ses ve internet ten memnunum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.