Şimdi Ara

Hava temizleme cihazları (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.996
Cevap
146
Favori
568.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bugün Dyson Purifier Humidify+Cool Autoreact aldım cihazın üzerinde ph3a yazıyor. Eve gelip kurulumu yaptıktan sonra wifi olmadığını farkettim. Fakat internetteki incelemerde hep wifi olduğundan bahsetmişler.

Acaba eski ürün vs mi aldım ? bir bilgisi olan var mı?

• XII.Nicksiz kullanıcısına yanıt

Maalesef herhangi bir wifi veya Bluetooth bağlantısı yok. Daha üst modelinde varmış ama o stajta yok ve çok pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar. bizim çocukta astim rahatsizligi cikti. doktor eve hava temizleyici almamizi soyledi. butcem 3-4bin. vestel alsam isimizi gorur mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoffa -- 31 Temmuz 2022; 22:9:18 >
  • Selamlar bende araştırma içindeyim.

Aşağıda ki modeller için tecrübesi olan var mıdır?

1) Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU

2) Xiaomi AC-M6-SC 3H

3) Levoit core200 veya core 300

4) Philips modelleri çok güvenilir geliyor fakat fiyatlar oldukça yüksek

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

Merhaba, satma sebebiniz nedir acaba?

Electrolux a7 modelini almayı düşünüyorum, başka kullanan var mı acaba?

• Merhabalar Karadeniz kenarında nemin fazla olduğu Amerikan mutfak bir daireye geçeceğiz, mutfakta olası kokuları seyretmek için hava temizleyici düşünüyorum,Dyson 15bin liralik ürün de dahil eğer koku durumunu minimuma geçirecek kalitedeyse alacağım bu konuda önerisi olan var mıdır, dediğim gibi hava nemli olduğu için ekstra nemlendirmekten ziyade kurutsa daha iyi olur ama asıl amaç kokudan kurtulmak cihaz için

• alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Benim önerim ocak üstüne 90 cm Kügerr marka davlumbaz olur 👌

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dilocrom kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tavsiye için ne yazık ki o fasli kaçırdık müteahhit koymuş Beko cam ankastreyi çekiş gücü maksimum 620 sanırım,cam dibinde ocak biraz ordan avantajı olacak ama koku illaki olur fırın falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, 10-15 m2 bir oda için xiaomi mi purifier 4 lite aldım. İlk başlattığımda pm2.5 50 ile başladı biraz düştü sonra arttı. cihaz yaklaşık 10 saattir çalışıyor, şu an 150-200 arası gidip geliyor. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Sensör mü arızalı yoksa meret temizleyemiyor mu?

Camlar kapalı, duvarlara 20 cm den fazla boşluk var.

edit: başka odada çalıştırdım 70'den düşmeye başladı.

edit 2: tekrar odaya getirdim 210 civarı, 2 pc 1 laptop var odada, bunlardan dolayı diye düşünmeye başladım.

edit 3: aynı odada xiaomi nemlendirici de var, nemlendiricinin nem sensörü %43 ne, temizleyicinin sensör %52 gösteriyor. bu kadar tutarsızlık can sıkıcı.

edit 4: nemlendiriciyi kapatınca oda tertemiz oluyor. nemlendiriciyle distile su konması gerekiyor.

çeşme suyu koyunca pm2.5 150-200 arası

içme suyu koyunca pm2.5 40-70 arası

distile su henüz koymadım. bunun için de eve her gün distile su alacak halim yok. Evde yapayım desen her gün tencere mi kaynatacağım. zaten 2 günde 4 litre harcıyor.

şimdilik içme suyu koyuyorum. bu sudaki mineralleri havada solduğumuzda bize zararlı olur mu ona emin değilim.

ultrasonik nemlendirici olduğu için havaya su buharı vermiyormuş alet, su damlacığı püskürtüyor, bu da suyun içindeki kalsiyum, magnezyum vs gibi minerallerin havada uçuşması demek. nemlendirici alırken sıcak su buharı veren evoparatif hava nemlendiriciler daha iyiymiş bu konuda. daha az pm2.5 salınımı veriyormuş. ama ben hiç evoparatif hava nemlendirici bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcanka -- 19 Eylül 2022; 14:38:24 >

• thinkvision T kullanıcısına yanıt

Pahalı gelmesine rağmen Philips AC2939/10 Hava Temizleyici modelini aldım.

Şu an mevcut hava değerleri kötü olmadığı için çok işe yaramıyor fakat ilerleyen aylarda işe yaracağını düşünüyorum.

Özellikle otomatik mod ve telefon ile kontrol özelliklerini istemiştim. Deodorant sıktığımda 5-10 saniye içerisinde fark edip hemen devreye girebiliyor.

Filtresi de uzun ömürlü olarak gözüküyor. Bakalım kış aylarında daha iyi bir fikre sahip olacağım.

Daha küçük bir oda içinde bir ürün almam gerekiyor. Fakat tekrar Philips AC2939 fiyatından dolayı almak istemiyorum.

Philips ac1711 modeli var fakat telefon ile kontrol mevcut değil.

Biraz daha takip edip karar vereceğim.

• AYLAVYU kullanıcısına yanıt

Filtre resmini eklemiştim bir bakın ona 1 yılda havadaki toz vs bu cihaz temizleme yapmasa ciğerlere ve kana karışacak, dışarda hava kirli araç egzoz gazları, fabrika bacaları... dışarda hava temizken kapı pencere açıp nem oranı düşmesini sağlıyorum, zamanla farkı görürsünüz sağlıklı günler dilerim.

• Manyetizma kullanıcısına yanıt

Pure a9 7/24 çalışıyor ses yok gibi birşey elektrik faturası na etkisini hissetmedik ,bizde şuan 2 cihaz çalışıyor,allerji sorunumuza çözüm oldu evde toz ciddi oranda azaldı, telefon uygulamasi var ve kullanımı kolay tavsiye ederim.

• mstdem M kullanıcısına yanıt

Benim bu yorumunda anlamadığım, metana, ya da doğalgaza olan hassasiyetini fark erkendeki detaylar. Şimdi kombi ya da ocak desen, bunlar doğalgazı yakıyor ve artık olarak başka gazlar çıkarıyor. Nasıl olup da doğalgaz senin solunumuna ulaşıyor?

• Guest-0173FC748 G kullanıcısına yanıt

Tecrübelerinizi yazar mısın?

• Guest-0173FC748 G kullanıcısına yanıt
    Hocam, deneyimlerini paylasma şansın var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mcanka M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 4 ile 4 lite arasındaki farkı araştırdınız mı ben karşılaştırma bulamadım da

• Bu aletler tozlanmayı önlüyor mu? Tozlanma için önerebileceğiniz bir şey var mı?

• cantarik C kullanıcısına yanıt

hocam araştırdım, ben kayda değer bir fark göremedim, bi tanesinin ekran oled, diğerinin lcd. 4 olan biraz daha büyük m2 alanlarda da kullanılabiliyor.

4 lite: 25-43 m2

4: 28-48 m2

• mcanka M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler lite da hepa filtre yok görünüyor, bir de pro h versiypnu kafamı karıştırdı ama negatif iyon mevzusu da artıydı 4de

• Merhaba
    Ben net 110 m2 2+1 evde yaşamaktayım ve hava temizleme cihazı almak istiyorum. Aşağıdaki 3 model arasında kaldım. Bu konuda sizlerin fikrinizi ve önerisini almak isterim. Cihazın uzaktan kontrol edilmesi benim için çok önemli bir özellik değil.
    Modeller:
    - Winix zero pro
    - Philips 3000i serisi
    - Electrolux pure a9

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.