Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SAWASCI77

SÜLÜSÜ BUGÜN ALDIM

kütahya hava er eğitim tugayı

hava kuvvetleri komutanlığı

piyade kıta çavuşu

sınıfı : hava k.k.
    özellik : p.kt.çavş.

çavuş olduğumu anladım ama ne işe yarar bu şekilde yapan varsa bilgi verirse sevinirim.bilgi vereni askeerde yaşatırım :D çavuşunuz...

22.08.2008 saat 15 de ki toplantıya katılmaya çalışacam

msn : atalayadana@hotmail.com

Arkadaşım eğer çavuş olursan, Tugaydaki en zor eğitimi sen göreceksin,
    arkadaşların 35 veya 75 gün eğitim görürken sen 135 gün eğitim göreceksin
    4,5 aydan sonra senden rahatı olmayacak

• Slm Arkadaslar ben de kuthaya yolcusuyum allahn izni ile 27 sinde teslim oluyorum...adana lıyık :D allah herkeze hayrli teskereler versin orda bei bulursaniz beraberirz demektir :D

• Size Bir Anımı anlatıyım Kütahayada Bök dağı var onun altındasınız O dağa bakarak ağladım çok günler oldu, Size tavsiyem bi an durum geliyor dakika ve saatler durduğu ozaman tek yapacağınız tek şey şu olsun oo dağa konuşarak içinizi anlatın ve ağlayın rahatlayın başka türlü çıkartmaya çalışmayın devamlı şu olsun aklınızda birgün bitircem, birgün evime dönecem sakın üzülmeyin tek başınıza geçin biyere oturun öyle oldugu zaman dediğimi yapın daha iyi olur içinizi arada boşaltmak iyi askerde arkadaşlar, çünkü öyle dakikalar ve saatler geliyor dediklerimi gidince anlayacaksınız.
  • arkadaşlar bakın ben orda yaptım acemiligimi sakın inanmayın anlatılanlara o orası tatil köyü yatıyosunuz diye bizide kandırdılar ve ardından bize içeri girdigimizde şu cümleyi kullandılar ;CEHENNEME HOŞGELDİNİZ;sanırım anlatabildim sizi ilk on gün öyle bir sıkıcaklar ki çok aglıcaksınız lütfen ailenizin degerini bilin muhafızlar erbaşlar we 1. bölüge düşenler yandı ki ne yandı 1.bölük cehennem bölügüdür duyurulur erbaş a düşerseniz 135 gün acemilik 35 i onbaşı olarak ewinize gidemezsiniz ona görew allaha emanet
  • varya o çavuşlar harbiden yandı çok pis egitimleri var elinizden gelirse iptal ettirin çavuşlugu ilk 10 günü kafanıza takmayın ondan snr orda agaçlar war oturun altına tek başınıza aglayıp rahatlayın üzlülmeyin Allah büyüktür arkadaşlar ona dua edin yeter bide telefon kartı içeri girmeden alın içerde bulamaya bilirsiniz dedigim gibi gayri olmayın kötü olur çeklist denen bok canınızı çok sıkıcak o çavuşlar waryaa 200 sayfayı ezberlicek o ayrı konu zaten ailenizi üzmeyin degerlerini bilin yoksa bnm gibi çok otorup aglarsınız orda 8/2 onbaşılara komutanım diceksiniz zorunuza gitmesin bi bakmışşınız bitmiş ailenizin degerini bilin ve üzmeyin hayırlı teskereler
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutarik

Slm Arkadaslar ben de kuthaya yolcusuyum allahn izni ile 27 sinde teslim oluyorum...adana lıyık :D allah herkeze hayrli teskereler versin orda bei bulursaniz beraberirz demektir :D

bende adanalıyım ayrıca aynı özellikteyiz

hava.k.k. / piyade

p.kt.çavş.

orda görüşürük hemşerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAWASCI77 -- 24 Ağustos 2008; 0:18:44 >
  • Yaw Arkadaşlar Allahını burdan adamları korkutmayın Çavuşluk basit arkadaşım sana neden burdan zor diyorlar, ? 3 ay acemi birliğin olcak bundan dolayı sana ben şunu diyim 3 ay acemi birliği yapacaksın vede askerliğini bitirmiş olcaksın bana inan, 1 ay yapınca çok bunalıma giriyorsunuz ben bunu çok yaşadım 3 ay olunca bitirmiş gibi birşey oluyorsun peki 3 ay yaptın geldin evine ondan sonra ustalıkda nolcak
    1 Devrecilik işlemeyecek.
    2 Nöbet yok
    3 Rahat olcaksın herkezden ve tertiplerinden daha rahat.
    4 Senden üst tertipler artislik yapamazsın neden Sen cavuş olcaksın.

Anlayacağın korkma kardeşim rahat olursun acemi birliği 3 ay yapmak güzel ama sabredeceksin bir adam askere saten 3 ayda alışıyor saygılarımla çavuş.
  • Arkadaşlar benım yiğende oraya gidiyor özelliklerinde şunlar yazıyor eyer bi bilgisi olan varsa yazabilirmi

Sınıfı : HV.K.K/ FÜZE
    Özellik : L-70 TOPÇUSU

Bilen biri varsa yardımcı olurmu nasıl yapan eden bilen varmı.
  • arkadaşlar bende hava er eğitim tugayı kütahya ya gidiyorum agır vasıta sürücüsü olarak... 29 unda teslim olacam.. ıspartalıyım ama antalyada yasıyorum... görüşmek isteyenler olursa ihsann_07@hotmail.com .... ismim Ali İhsan ÖZEv herkese selamlar
  • arkadaşlar kimse kalmadımı....!!!! herkez gittimi ya!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsann_07 -- 25 Ağustos 2008; 14:53:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: iSak_06

Arkadaşlar benım yiğende oraya gidiyor özelliklerinde şunlar yazıyor eyer bi bilgisi olan varsa yazabilirmi

Sınıfı : HV.K.K/ FÜZE
    Özellik : L-70 TOPÇUSU

Bilen biri varsa yardımcı olurmu nasıl yapan eden bilen varmı.

hocam yeğenin 35 gün sonra istanbul şile gidecek eğitime, ordan tekrar dağıtım olacak
  • forumda hiç kütahya ya gidecek asker kalmadı mı??? ben yarın saat 4 te gidiyorum kütahyada görüşmek üzere

88/3 ALİ İHSAN ÖZEV
  • slm arkadaslar bende yarın aksam 29 08 2008 de
    cuma aksam harem den kutahyaya bınıyom
  • bende orda yaptım arkadaşlar belkı tanıyanınız vardır benı :)
    erbaş eğitim taburu 1.erbaş bolu acemıykende yaka numaram 055 ıdı :D
    1985/3 tertıp Murat GEZER ordan ankara hava kuvvetlerı komutanlıgına HV.P.Çvş MUrat GEZER olarak atandım :)
  • Kütahya'dan kurtulup ustabirliginize gittiginizde rahata kavusursunuz :D
    Eger aranizda cigli 2nci ana jet üssüne düsen olursa görüsürüz cok rahat emin olun
  • en son dicem şey siz gittiniz ama kütahyayı özliceksiniz, acemilik olarak değilde ustalık olarak kalsaydım keşke diceksiniz....
  • arkadaşlar ben 30 gün acemiligi bitirdim geldim kütahyadan kimsenin dedigine inanmamak en dogrusuymu ben çok rahattım 13. bölükteydim ooo benden iyisi yokdu valla ama diger bölüktekiler rahat degilmiş yerine göre degişiyo kimseye inanmayın diyorum başka bişey demiyorum
  • millet acemiliği bitirdim geldim izne usta birliği: ANKARA / eTİMESGUT

3.HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI OLAN VARSA EKLESİN GÖRÜŞEM...

foto yardımcısı olarak gidiyorum rahatmıyız cevap bekliyorum...
  • selam arkadaşlar bizden sonra gidecek arkadaşlara da allah yardımcısı olsun.14.blk teydim bende çok rahat bi askelik yaptım.bölükler iyiymiş genelde,zaman geçiyo sıkıntı yapmayın acemilik bitti,ve kütahyada kaldım hava radar mevzii komutanlığı,yolu düşen olursa yardımcı olurum çünki orada insanın bi tanıdığa ihtiyacı oluyor ne kadar rahatta olsan sonuçta askersin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: e-rover

en son dicem şey siz gittiniz ama kütahyayı özliceksiniz, acemilik olarak değilde ustalık olarak kalsaydım keşke diceksiniz....

yok be abi Allah düşürmesin bi daha şimdi izmirdeyim çiglide resmen yatış gün boyu oturuyz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.