Şimdi Ara

Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.704
Cevap
62
Favori
536.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim?

Hattım bakır kablolu ve santral 200 mt uzaktaç Millenicomdan geçen sene 8 mbps alırken şu an 2-3 mbps hız veriyorlar. Müşteri hizmetleri 8 mbps olarak arttırdı ancak şu an çok fazla kopma yaşıyorum. Hattımın alabileceği maksimum değer nedir? @tnrvrd1996 @iriven

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goday -- 11 Mayıs 2021; 18:47:53 >
  • merhaba. bu hat degerlerini yorumlayabilir misiniz. bina ici tesisattan supheliyim. bir de hattin alabilecegi maksimumu hiz konusunda yorum yapabilir misiniz. saha dolabimiz degisti. 35mb tarifeye gectik. daha fazla alabilirsem basvurmak istiyorum.

Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim?
  • Goday kullanıcısına yanıt

Daha fazla alamazsınız kopma yaşamanız çok normal. 200 metre olmasına rağmen hat bayağı kötü. Saha dolabı bayağı eski anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sharp61 S kullanıcısına yanıt

Resim tam net değil hocam

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt

Bir kez daha bakabilir misiniz

70 i zorlar gibi ama ne kadar sağlıklı olur bilemem ilerde kablonuza eklemeler oldukça hızınız geriler . 35 e geçtik demişsiniz ama hattınızda hala 24mbps hız tanımlı bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 11 Mayıs 2021; 23:41:53 >

Kabloya eklemel yapmaktan kasıt nedir. Açabilir misiniz.

Yaşadığınız muhitte yeni internet bağlatacaklar olanlar için size gelen ana hat boyunca yeni aboneler için ek alırlar

anladım çok teşekkür ederim. bir de bu değerlerden bina içi tesisat iiçin yorum yapabilir misiniz. kablolamada sorun var ise değiştirebilirim.

değerler nasıl. sanki paket kaybı yaşıyorum gibi stabil değil gibi geliyor bağlantım.hızımı 32-30 mbps düşürsem mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrktolga -- 28 Haziran 2021; 19:33:23 >

bu değerler ile max kaç alabilirim? sabit 33-34 alabiliyorum herhangi bir problem yok.

• bektasy B kullanıcısına yanıt

Hattınız santrale çok yakın, rahat 100mbits kaldırır bu hat. Güle güle kullanırsınız inşallah.

• diciotto kullanıcısına yanıt

İzmir'de yeni evde yine aynı kabloyu kullanarak bağlantı yaptım ama bu sefer umduğum sonucu alamadım.

Acaba kablonun ucuna bağlanan eski telefon kablosu sebebi ile mi hatta kayıp yaşıyorum bilgisi veya konu hakkında fikri olan var mı ?

Yenilemekte fayda var ancak hattınız gayet iyi. Buatlarda ek varsa ve telefon kullanmıyorsanız ekleri iptal edin. 35 lik paket var tam hız gelmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 13 Ekim 2021; 18:21:12 >

Paketiniz ney

Hat 92 mbps kaldırıyor ve 35 mbps tanımlamışlar. hat iyi değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Valla hattı zaten nexans kablo ile yenilememe rağmen bu şekilde kayıp var. Daha önce yine aynı kablo ile hattı yenilediğimde nerdeyse sıfır kayıp vardı. Elektrikçi arkadaş reçber Cat 6 ile 100 mbit alırsın dedi. Siz ne diyorsunuz. Bu arada hattım 35 mbit ama yakında 100 mbit tarifelerden birine geçmeyi düşünüyorum bu kayıp olayını çözer isem

Az çok bilirsiniz ancak yinede söyleyeyim hat değerleriniz her geçen gün düşer çünkü sürekli sizin dolabınıza yeni abone gelecek ek yapılacak ve snr değeriniz düşecek ancak modem arayüzünden 92mbps alacağınız gözüküyor ama 100 mbps bağlatsanız bile hattınız kaldırır max download hız arttırımında güncellenir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • modemi bilmem,ama hat için bu linki kullanabilirsim.

https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/

saygılar.............................

• Arkadaşlar hat değerlerim nasıl 35 mb kullanıyorum şuan kaça kadar stabil hız alabilirim en fazla?

Altyapı sorgulama sitelerinde 41-42 mb arası destekliyor gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 27 Ekim 2021; 20:48:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.